Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Військова підготовка офіцерів запасу

Студенти всіх інститутів і факультетів університету можуть навчатися на кафедрі військової підготовки офіцерів запасу. Програма підготовки офіцерів запасу включає в себе п'ять військово-облікових спеціальностей:

• Командир автомобільного взводу;
• Інженер з експлуатації і ремонту військової автомобільної техніки;
• Командир взводу радіаційного, хімічного, біологічного захисту;
• Офіцер програмного забезпечення автоматизованих систем;
• Офіцер-психолог.

До навчання допускаються - студенти 2 або 3 курсу всіх форм навчання, які допускаються до військової служби за станом здоров'я.
Термін навчання - 2 роки (4 семестри).

Після отримання диплома бакалавра випускник закінчує навчання на кафедрі військової підготовки 30-ти денними навчальними зборами при військовій частині, здає державний іспит і приймає військову присягу. Йому присвоюється первинне офіцерське звання - "молодший лейтенант запасу".
Це дає можливість успішно будувати службову кар'єру в структурах України, де наявність військового звання обов'язково: на державній службі, в силових структурах, в Збройних Сила, підрозділах МНС, Прикордонних військах, митній службі, а також в правоохоронних органах спеціального призначення.

Військова підготовка офіцерів запасу | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.