Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання

Розрахунок, проектування, експлуатація та обслуговування кранів, дорожніх машин, автонавантажувачів, конвеєрів та іншого підйомно-транспортного обладнання

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Основні дисципліни, які складають фахову підготовку: 

Підйомно-транспортні машини та обладнання. Будівельна механіка та металоконструкції машин. Комп'ютерні методи розрахунку підйомно-транспортних машин. Розрахунок і конструювання вантажопідйомних машин. Автомобільні крани.

Розрахунок та конструювання машин безперервного транспорту. Автонавантажувачі та дорожні машини. Комп'ютерні системи автоматизованого проектування машин. Монтаж, експлуатація та ремонт підйомно-транспортних машин. 

Основні посади, на яких можна працювати після закінчення навчання: 

Керівник підприємства, установи та організації, професіонали в галузі підйомно-транспортної техніки, майстер дільниці, головний механік, головний інженер, інженер-механік, інженер-конструктор підйомно-транспортної техніки

Основні місця роботи, де можна працювати після закінчення навчання: 

Машинобудівні підприємства загального та спеціального призначення різних форм власності, вантажно-розвантажувальні підрозділи портів, зернових, контейнерних та інших вантажних терміналів, відділи механізації на будівництві, ремонтно-експлуатаційні та сертифікаційні організації в галузі підйомно-транспортної техніки, науково-дослідні інститути машинобудівного профілю, вищі та середні навчальні заклади.

Основні завдання, які може вирішувати випускник у майбутньому: 

Організація і проведення вантажно-розвантажувальних робіт, розробка і розрахунок підйомно-транспортних машин та обладнання, вибір, монтаж та введення в експлуатацію кранів, підйомників, конвеєрів, канатних доріг, ліфтів, автонавантажувачів та інших ПТМ та обладнання, експертна оцінка, сертифікація, консультаційні послуги, організація системи контролю та техніки безпеки на підприємствах, організація і проведення наукових досліджень навчального процесу.

Вартість навчання: 

«При обучении в:

"Украинско-немецком институте (УНИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1100 грн. в семестр;

"Украинско-польском институте (УПИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1500 грн. в семестр;

"Украинско-испанском институте (УИИ)" - стоимость обучения увеличивается на _____ грн. в семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна24280грн.24280грн.24280грн.24280грн.
Заочна6610грн.7430грн.8120грн.9090грн.9090грн.
На основании диллома младшего специалиста обучение в ОНПУ осуществляет: 
Назва КП бакалавр после школы: 
Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання