Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання

Розрахунок, проектування, експлуатація та обслуговування кранів, дорожніх машин, автонавантажувачів, конвеєрів та іншого підйомно-транспортного обладнання

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Можливість вступу: 
На основі повної середньої освіти на ступінь бакалавраНа основі диплома молодшого спеціаліста на прискорений термін навчання (ступінь бакалавра) На основі диплома бакалавра або ОКР спеціаліста на ступінь магістра
Можливість вступу:ТакТакНі
Основні дисципліни, які складають фахову підготовку: 

Підйомно-транспортні машини та обладнання. Будівельна механіка та металоконструкції машин. Комп'ютерні методи розрахунку підйомно-транспортних машин. Розрахунок і конструювання вантажопідйомних машин. Автомобільні крани.

Розрахунок та конструювання машин безперервного транспорту. Автонавантажувачі та дорожні машини. Комп'ютерні системи автоматизованого проектування машин. Монтаж, експлуатація та ремонт підйомно-транспортних машин. 

Основні посади, на яких можна працювати після закінчення навчання: 

Керівник підприємства, установи та організації, професіонали в галузі підйомно-транспортної техніки, майстер дільниці, головний механік, головний інженер, інженер-механік, інженер-конструктор підйомно-транспортної техніки

Основні місця роботи, де можна працювати після закінчення навчання: 

Машинобудівні підприємства загального та спеціального призначення різних форм власності, вантажно-розвантажувальні підрозділи портів, зернових, контейнерних та інших вантажних терміналів, відділи механізації на будівництві, ремонтно-експлуатаційні та сертифікаційні організації в галузі підйомно-транспортної техніки, науково-дослідні інститути машинобудівного профілю, вищі та середні навчальні заклади.

Основні завдання, які може вирішувати випускник у майбутньому: 

Організація і проведення вантажно-розвантажувальних робіт, розробка і розрахунок підйомно-транспортних машин та обладнання, вибір, монтаж та введення в експлуатацію кранів, підйомників, конвеєрів, канатних доріг, ліфтів, автонавантажувачів та інших ПТМ та обладнання, експертна оцінка, сертифікація, консультаційні послуги, організація системи контролю та техніки безпеки на підприємствах, організація і проведення наукових досліджень навчального процесу.

Вартість навчання: 

При навчанні в "Українсько-німецькому інституті (УНІ)" вартість навчання збільшується на 1100грн. на семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна6890грн.8240грн.9060грн.9980грн.
Заочна