Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Мехатроніка та промислові роботи

Конструювання, дослідження та експлуатація маніпуляторів, роботів, робототехнічних та мехатронних систем і комплексів автоматизованого виробництва. Механіка машин, привід машин, прикладне програмування і системи керування машинами. 

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Основні дисципліни, які складають фахову підготовку: 

Розрахунки та конструювання маніпуляційних систем, електронні, мікропроцесорні та обчислювальні пристрої гнучких виробничих систем, проектування гнучких виробничих систем, електропривід машин, теорія автоматичного керування машинами, транспортно-накопичувальні пристрої гнучких виробничих систем, монтаж, експлуатація і ремонт гнучких виробничих систем, засоби автоматизованого проектування промислових роботів та ГВС. Мехатроніка. Проектування мехатронних модулів.

Основні посади, на яких можна працювати після закінчення навчання: 

Керівник підприємства, установи та організації, керівник та технічний керівник робототехнічних комплексів у промисловості та виробництві, інженер-механік, консультант науково-дослідних центрів, науковий співробітник.

Основні місця роботи, де можна працювати після закінчення навчання: 

Машинобудівні підприємства загального та спеціального призначення різних форм власності, ремонтно-експлуатаційні організації в галузі робототехніки та гнучких виробничих систем, робототехнічні комплекси, автоматизовані виробництва різного профілю, науково-дослідні інститути, вищі та середні навчальні заклади 

 

Основні завдання, які може вирішувати випускник у майбутньому: 

Організація роботи автоматизованого виробництва, розробка, проектування і розрахунок робототехнічної техніки, вибір, монтаж та введення в експлуатацію РТК, маніпуляторів і промислових роботів, експертна оцінка, сертифікація, консультаційні послуги, організація системи контролю та техніки безпеки на підприємствах 

 

Вартість навчання: 

«При обучении в:

"Украинско-немецком институте (УНИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1100 грн. в семестр;

"Украинско-польском институте (УПИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1500 грн. в семестр;

"Украинско-испанском институте (УИИ)" - стоимость обучения увеличивается на _____ грн. в семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна24280грн.24280грн.24280грн.24280грн.
Заочна6610грн.7430грн.8120грн.9090грн.9090грн.
На основании диллома младшего специалиста обучение в ОНПУ осуществляет: 
Назва КП бакалавр после школы: 
Мехатроніка та промислові роботи
Мехатроніка та промислові роботи | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.