Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Комп’ютерний дизайн

Випускники цієї спеціалізації отримують сучасну підготовку з розробки та застосування автоматизованих систем проектування (САПР) різноманітних виробів та технологій. Отримавши цю сучасну спеціальність, Ви оволодієте методами проектування та дизайну промислової продукції, інтер’єрів, ландшафтів, реклами, іміджу, web-дизайну. Високий рівень комп’ютерної підготовки, навики програмування та застосування самих сучасних програмних продуктів дозволять випускникам цієї спеціалізації знайти своє місце на ринку праці.

Наші випускники працюють в сфері дизайну приміщень та архітектурних малих форм, дизайн-студіях, є фахівцями в сфері розробки та супроводження веб-сайтів, очолюють іміджмейкерські напрямки в різних фірмах, займаються розробкою та дизайном одягу. Вони отримують достатньо знань для роботи на сучасних підприємствах, а також для відкриття власного бізнесу.

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Вартість навчання: 

«При обучении в:

"Украинско-немецком институте (УНИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1100 грн. в семестр;

"Украинско-польском институте (УПИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1500 грн. в семестр;

"Украинско-испанском институте (УИИ)" - стоимость обучения увеличивается на _____ грн. в семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна25200грн.25200грн.25200грн.25200грн.
Заочна8560грн.9300грн.10060грн.11080грн.12530грн.
Назва КП бакалавр после школы: 
Комп’ютерний дизайн
Комп’ютерний дизайн | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.