Комп’ютерний дизайн

Випускники цієї спеціалізації отримують сучасну підготовку з розробки та застосування автоматизованих систем проектування (САПР) різноманітних виробів та технологій. Отримавши цю сучасну спеціальність, Ви оволодієте методами проектування та дизайну промислової продукції, інтер’єрів, ландшафтів, реклами, іміджу, web-дизайну. Високий рівень комп’ютерної підготовки, навики програмування та застосування самих сучасних програмних продуктів дозволять випускникам цієї спеціалізації знайти своє місце на ринку праці.

Наші випускники працюють в сфері дизайну приміщень та архітектурних малих форм, дизайн-студіях, є фахівцями в сфері розробки та супроводження веб-сайтів, очолюють іміджмейкерські напрямки в різних фірмах, займаються розробкою та дизайном одягу. Вони отримують достатньо знань для роботи на сучасних підприємствах, а також для відкриття власного бізнесу.

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Вартість навчання: 
Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна10850грн.13550грн.14920грн.16420грн.
Заочна
На основании диллома младшего специалиста обучение в ОНПУ осуществляет: