Комп'ютерне проектування та дизайн машин

Сучасна людина живе у світі машин і конструкцій стикаючись із ними на виробництві та у побуті. Сьогодні при створенні нової техніки на основі накопиченого потенціалу відомих конструкторських рішень та нових ідей в умовах конкуренції існує великий попит на фахівців, які здатні застосовувати можливості комп'ютерних засобів проектування та моделювання.

Для реалізації цих можливостей у навчальному процесі використовуються програмні продукти провідних фірм світу, а саме: Autodesk, Delcam, ANSYS, SolidWorks та інших, які утримують комплекти інструментів для машинобудівного проектування на професійному рівні та надають розширені можливості 3D-моделювання, аналізу методом кінцевих елементів, динамічного аналізу, керування даними, випуску документації й спільної роботи в системах автоматизованого проектування.

Сферами діяльності фахівців, які навчаються за цією спеціальністю, є:

  • проектування машин та обладнання;
  • художнє конструювання машин;
  • розрахунки та моделювання машинобудівних конструкцій;

науково-дослідна діяльність.

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Можливість вступу: 
На основі повної середньої освіти на ступінь бакалавраНа основі диплома молодшого спеціаліста на прискорений термін навчання (ступінь бакалавра) На основі диплома бакалавра або ОКР спеціаліста на ступінь магістра
Можливість вступу:ТакТакТак
Вартість навчання: 

При навчанні в "Українсько-німецькому інституті (УНІ)" вартість навчання збільшується на 1100грн. на семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна7720грн.9230грн.10150грн.11180грн.
Заочна5850грн.6570грн.8900грн.9800грн.9800грн.9180грн.4590грн.