Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Інженерія логістичних систем

Розробка виробничих логістичних систем, логістичних систем для складування, транспортна логістика, логістика портів, розподіл та доставка матеріальних потоків в усіх галузях виробництва і надання послуг

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Основні дисципліни, які складають фахову підготовку: 

Транспортна логістика. Вантажопідйомні машини логістичних систем. Транспортно-накопичувальні системи в логістиці. Електронні, мікропроцесорні та обчислювальні пристрої логістичних систем. Авто- та електронавантажувачі. Машини і обладнання складів і логістика. Автоматизація управління та обладнання логістичних систем.

Основні посади, на яких можна працювати після закінчення навчання: 

Керівник підприємства, установи чи організації, керівник та технічний керівник транспортних та логістичних компаній, менеджер логістичної кампанії, інженер-логіст, консультант науково-дослідних центрів, науковий співробітник �огістика. Автоматизація управління та обладнання логістичних систем

Основні місця роботи, де можна працювати після закінчення навчання: 

Машинобудівні підприємства загального та спеціального призначення різних форм власності, транспортні організації та кампанії, контейнерні термінали, термінали портів, термінали залізничних станцій, автоматизовані склади різного призначення, науково-дослідні інститути машинобудівного профілю, вищі та середні навчальні заклади.

Основні завдання, які може вирішувати випускник у майбутньому: 

Проектування логістичних систем виробничих і торговельних підприємств, проектування автоматизованих складів, проектування контейнерних терміналів, управління організацією та оптимізацією руху матеріальних потоків підприємства, організація та оптимізація руху транспорту та транспортних операцій, організація і проведення наукових досліджень, організація і проведення навчального проце та середні навчальні заклади.

Вартість навчання: 

«При обучении в:

"Украинско-немецком институте (УНИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1100 грн. в семестр;

"Украинско-польском институте (УПИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1500 грн. в семестр;

"Украинско-испанском институте (УИИ)" - стоимость обучения увеличивается на _____ грн. в семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна24280грн.24280грн.24280грн.24280грн.31850грн.
Заочна6610грн.7430грн.8120грн.9090грн.9090грн.10380грн.5190грн.
На основании диллома младшего специалиста обучение в ОНПУ осуществляет: 
Назва КП бакалавр после школы: 
Інженерія логістичних систем