Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Художнє та ювелірне литво

Художнє та ювелірне литво – це мистецтво та технологія! Мистецтво створення нових, унікальних виробів, які дарують естетичну насолоду людям! Це – один з найбільш старих та найбільш розповсюджених видів обробки металів та сплавів. Пам’ятники античної грецької та римської культури є вельми довершеними взірцями ливарного мистецтва.

Сучасні технології дозволяють забезпечити отримання високохудожніх виробів із різноманітних матеріалів. Фахівцям-ливарникам необхідні різносторонні знання не тільки з технології лиття, але ще й з властивостей чорних та кольорових металів та сплавів, видів сучасного обладнання та технологій, а також володіння комп’ютерним моделюванням та дизайном ювелірних та художніх виробів. Наші студенти отримують базову інженерну підготовку з спеціальності, а також вивчають дисципліни, що дають поглиблені знання прикладних програм з проектування, моделювання та дизайну ювелірних виробів (Autodesk, DelCam, ArtCam, тощо.).

Відмінна теоретична та практична підготовка дозволяє випускникам цієї спеціальності мати високий рейтинг на ринку праці!

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Вартість навчання: 

«При обучении в:

"Украинско-немецком институте (УНИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1100 грн. в семестр;

"Украинско-польском институте (УПИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1500 грн. в семестр;

"Украинско-испанском институте (УИИ)" - стоимость обучения увеличивается на _____ грн. в семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна24280грн.24280грн.24280грн.24280грн.31850грн.
Заочна6610грн.7430грн.8120грн.9090грн.9090грн.10380грн.5190грн.
На основании диллома младшего специалиста обучение в ОНПУ осуществляет: 
Назва КП бакалавр после школы: 
Художнє та ювелірне литво
Художнє та ювелірне литво | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.