Художнє та ювелірне литво

Художнє та ювелірне литво – це мистецтво та технологія! Мистецтво створення нових, унікальних виробів, які дарують естетичну насолоду людям! Це – один з найбільш старих та найбільш розповсюджених видів обробки металів та сплавів. Пам’ятники античної грецької та римської культури є вельми довершеними взірцями ливарного мистецтва.

Сучасні технології дозволяють забезпечити отримання високохудожніх виробів із різноманітних матеріалів. Фахівцям-ливарникам необхідні різносторонні знання не тільки з технології лиття, але ще й з властивостей чорних та кольорових металів та сплавів, видів сучасного обладнання та технологій, а також володіння комп’ютерним моделюванням та дизайном ювелірних та художніх виробів. Наші студенти отримують базову інженерну підготовку з спеціальності, а також вивчають дисципліни, що дають поглиблені знання прикладних програм з проектування, моделювання та дизайну ювелірних виробів (Autodesk, DelCam, ArtCam, тощо.).

Відмінна теоретична та практична підготовка дозволяє випускникам цієї спеціальності мати високий рейтинг на ринку праці!

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Математика;
3. Іноземна мова, Фізика (один на вибір абітурієнта).
Можливість вступу: 
На основі повної середньої освіти на ступінь бакалавраНа основі диплома молодшого спеціаліста на прискорений термін навчання (ступінь бакалавра) На основі диплома бакалавра або ОКР спеціаліста на ступінь магістра
Можливість вступу:ТакТакТак
Вартість навчання: 

При навчанні в "Українсько-німецькому інституті (УНІ)" вартість навчання збільшується на 1100грн. на семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна7720грн.9230грн.10150грн.11180грн.
Заочна5850грн.6570грн.7180грн.8040грн.8040грн.9180грн.4590грн.