Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Фармація

Освітньо-професійна програма "Фармація"  в межах спеціальності  226 "Фармація, промислова фармація" розрахована на 4 роки 10 міс навчання на базі повної середньої освіти та спрямована на отримання студентами в процесі навчання організаційних, технологічних, контрольно-аналітичних, адміністративно-господарських (управлінських) і дослідницьких навичок в галузі медичної фармації. Студенти отримують навички визначення потреби в лікарських засобах та виробах медичного призначення різних медичних і фармацевтичних закладів, організацію їх постачання; забезпечення сучасної технології виготовлення ліків за рецептами і вимогами закладів охорони здоров’я; приймання, зберігання та відпуска лікарських засобів, здійснення контролю за якістю ліків; проведення рекламно-інформаційної роботи, дотримання принципів фармацевтичної етики та деонтології, постійне підвищення професійного рівня. Після закінчення магістратури випускники отримують кваліфікацію "провізор" і можуть працювати завідувачами аптек, медичними представниками, в контрольно-аналітичних лабораторіях, викладачами в технікумах та університетах, в наукових установах, проодовжити навчання в аспірантурі.

Перелік предметів для вступу:

1. Українська мова та література;
2. Біологія;
3. Математика, Хімія (один на вибір абітурієнта).
Вартість навчання: 

«При обучении в:

"Украинско-немецком институте (УНИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1100 грн. в семестр;

"Украинско-польском институте (УПИ)" - стоимость обучения увеличивается на 1500 грн. в семестр;

"Украинско-испанском институте (УИИ)" - стоимость обучения увеличивается на _____ грн. в семестр.

Форма навчанняI курсII курсIII курсIV курсV курсV курс (магістр денна) / VI курс (магістр заочна)VI курс (магістр денаа) / VII курс (магістр заочна)
Денна25000грн.27600грн.30800грн.34400грн.38400грн.
Заочна
На основании диплома бакалавра (специалиста) обучение в ОНПУ осуществляет: 
Назва КП бакалавр после школы: 
Фармація (Провізор)
Назва КП магистр: 
Фармація (Провізор)
Фармація | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.