Списки рекомендованих до зарахування набюджет
ПІБ Конкурсний бал Пріоритетність Ознака особливих підстав для зарахування
Автомобільний транспорт
1 Клюсевич Юрій Васильович 167,921 1  
2 Барковець Дар`я Олегівна 148,869 4  
3 Проноза Віктор Олександрович 145,014 1  
4 Бондаренко Дмитро Сергійович 144,824 1  
5 Костюк Олександр Олегович 142,188 4  
6 Криворутченко Олексій Сергійович 141,546 1  
7 Рослий Євген Олегович 137,745 1  
8 Оршовський Олександр Валерійович 136,709 1  
9 Сливінський Богдан Володимирович 136,5 5  
10 Рамазанов Андрій Гаджимірзаєвич 135,507 4  
11 Злагоднюк Богдан Андрійович 134,888 1  
Автоспортивний інжиніринг
1 Богач Михайло Андрійович 175,724 1  
2 Козлов Олександр Олександрович 162,771 1  
3 Марковський Ігор Михайлович 160,846 1  
4 Леденьов Дмитро Сергійович 158,453 1  
5 Мультанський Тарас Андрійович 157,256 1  
6 Лебецький Станіслав Євгенович 146,523 3  
7 Борисов Владислав Русланович 131,274 5  
8 Гордійчук Євгеній Іванович 126,888 3  
9 Ятчук Олександр Олександрович 117,409 1  
10 Гуляєв Денис Ігорович 117,147 4  
11 Буряк Данило Павлович 115,224 1  
Англійська мова і переклад
1 Павленко Антон Вадимович 189,72 6  
2 Помазан Тетяна Геннадіївна 188,598 5  
3 Єлиференко Валерія Андріївна 188,292 3  
4 Брачук Єлизавета Сергіївна 187,578 3  
5 Євдокименко Маргарита Віталіївна 187,272 4  
Атомна енергетика
1 Качан Володимир Володимирович 171,874 1  
2 Єрмакова Юлія Дмитрівна 158,609 1  
3 Воробей Роман Федорович 158,505 1  
4 Толстова Альона Олексіївна 146,124 1  
5 Савонік Микола Петрович 143,419 1  
6 Дрямін Єгор Олександрович 138,165 1  
7 Лишень Назарій Вікторович 132,753 7  
8 Затірка Тарас Сергійович 132,443 1  
9 Орлов Герман Сергійович 129,946 1  
10 Клець Арсен Іванович 126,378 4  
11 Бочаров Владислав Андрійович 118,32 4  
Біомедична інженерія 
1 Дроздова Юлія Володимирівна 185,035 1  
2 Мізюкін Микита Андрійович 184,151 1  
3 Роговик Юлія Андріївна 181,082 1  
4 Гросул Юлія Анатоліївна 177,752 4  
5 Клезньов Вячеслав Олександрович 177,284 1  
Динаміка і міцність машин
1 Лазаренко Оксана Ігорівна 146,228 1  
2 Плєтос Денис Сергійович 133,067 1  
Економіка підприємства
1 Захарченко Юлія Олегівна 195,228 1  
2 Некрилова Марія Сергіївна 189,21 1  
3 Топал Марія Василівна 185,087 2  
4 Філак Валерія Юріївна 182,478 2  
Економічна кібернетика
1 Гервас Денис Русланович 185,232 1  
2 Лугова Інга Борисівна 182,886 1  
3 Ковальова Діана Олексіївна 181,764 7  
Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
1 Негрецкул Михайло Васильович 189,457 2  
2 Кокман Іван Іванович 160,222 1  
3 Поліщук Денис Володимирович 156,424 1  
4 Білоус Тимур Вячеславович 146,748 1  
5 Шевченко Євген Олександрович 143,922 3  
6 Симоненко Костянтин Васильович 143,575 1  
7 Суйчмез Давид Вікторович 143,21 1  
8 Алупой Іван Миколайович 138,859 1  
9 Кравченко Віталій Петрович 136,24 1  
Електромеханічні системи з компютерним управлінням
1 Дацюк Микола Олександрович 146,712 1  
2 Бархоткін Олексій Володимирович 136,527 4  
3 Тихоглаз Дмитро Едуардович 131,871 2  
4 Капланський Дмитро Олександрович 114,548 2  
Електромобілі та електричні машини
1 Александров Максим Андрійович 164,279 1  
2 Яницький Вячеслав Богданович 158,921 1  
3 Гилка Георгій Іванович 151,482 1  
4 Кожокарь Руслан Русланович 116,993 1  
5 Крохін Нікіта Олегович 116,317 1  
Електропостачання та енергетичний менеджмент
1 Хвенько Аліса Олегівна 187,48 1  
2 Яворовський Данило Олександрович 176,452 1  
3 Лопухова Дар`я Вікторівна 171,926 1  
4 Лубков Анатолій Валерійович 148,205 1  
5 Волошин Іван Олегович 146,696 2  
6 Іванченко Ростислав Євгенійович 142,275 2  
7 Срібний Артем Анатолійович 140,506 4  
8 Ололенко Андрій Сергійович 140,402 3  
9 Мазурчак Володимир Андрійович 135,915 4  
10 Бурса Роман Олегович 134,385 4  
11 Корягін Олександр Ігорович 133,235 1  
12 Чіріков Роман Павлович 129,842 2  
13 Костюк Олександр Олександрович 126,021 4  
14 Райчев Дем`ян Анатолійович 122,251 1  
15 Орлик Валерій Віталійович 116,941 2  
Енергетичні комплекси та системи
1 Половий Максим Олександрович 156,788 1  
2 Довгань Дмитро Олегович 150,338 1  
3 Яценко Микита Сергійович 126,123 3  
Журналістика
1 Іваніщев Ярослав Романович 187,272 5  
Захист інформації в компютерних мережах  
1 Тидень Денис Сергійович 177,336 2  
2 Піскар Даниїл Павлович 173,487 1  
3 Дєрябіна Дарія Сергіївна 165,495 3  
4 Бузейчук Вадим Володимирович 156,927 6  
5 Снігур Артур Юрійович 144,303 1  
Інженерія логістичних систем 
1 Пімєнова Юлія Вікторівна 159,324 3  
2 Граматик Олег Павлович 155,54 1  
3 Агура Іван Іванович 130,83 2  
Інженерія програмного забезпечення 
1 Лавренова Єлизавета Русланівна 195,585 1  
2 Бєляєва Олена Сергіївна 193,902 1  
3 Сарафанюк Дмитро Едуардович 193,596 1  
4 Пучко Максим Олександрович 192,78 1  
5 Козаченко Микола Олександрович 192,78 1  
6 Коннова Ольга Владиславівна 191,964 1  
7 Лавриненко Віталій Олегович 190,842 1  
8 Громовий Михайло Михайлович 190,689 1  
9 Гулик Гліб Вікторович 189,72 1  
10 Головченко Денис Дмитрович 189,669 1  
11 Чабанюк Владислав Русланович 189,261 1  
12 Рукавишников Ілля Євгенович 188,904 1  
13 Дюдін Віталій Дмитрович 186,456 1  
14 Дериш Дмитро Віталійович 186,405 1  
15 Мілейко Ірина Ігорівна 186,252 1  
16 Шевченко Михайло Вікторович 185,895 1  
17 Кожушан Марія Геннадіївна 185,844 1  
18 Ковальов Андрій Олександрович 184,161 1  
19 Осіпов Сергій Дмитрович 184,059 1  
20 Бендас Дар`я Олександрівна 183,702 1  
21 Андросов Антон Геннадійович 183,294 1  
22 Цуркан Максим Андрійович 183,294 1  
23 Таволжанський Денис Володимирович 183,141 1  
24 Король Володимир Васильович 183,141 3  
25 Алещенко Марина Валеріївна 182,631 1  
26 Череватенко Дмитро Олександрович 182,478 1  
27 Бербат Олександр Олександрович 182,274 7  
28 Кірнєв Артем Миколайович 182,172 1  
29 Парфенов Микола Юрійович 182,019 1  
30 Боровиков Євгеній Олександрович 181,968 1  
31 Амура Моханд-Амукран Югурта 181,713 2  
32 Мазєін Іван Сергійович 181,05 1  
33 Буюклі Ярослав Валерійович 180,693 1  
34 Зощенко Максим Олександрович 179,316 1  
35 Рогожин Андрій Сергійович 179,214 1  
Інтелектуальний аналіз даних
1 Марков Давид Теймуразович 166,923 1 Квота - 1
2 Чугунов Микита Олександрович 176,613 1  
Інтелектуальні комп’ютерні системи управління
1 Скліфасовський Олександр Романович 143,783 1 Квота - 1
2 Скрипкін Артем Олександрович 132,079 1 Квота - 1
3 Шиманський Денис Вікторович 192,578 1  
4 Кудрін Євген Юрійович 184,515 1  
5 Станчук Михайло Євгенійович 179,781 1  
6 Мясніков Олександр Сергійович 175,568 1  
7 Коваленко Володимир Віталійович 175,099 1  
8 Курпол Владислав Володимирович 173,614 1  
9 Максименко Едгар Ігорович 171,717 4  
10 Кобрисєва Вероніка Дмитрівна 168,657 3  
11 Бутескул Андрій Юрійович 168,597 1  
12 Спатар Андрій Олександрович 168,597 1  
13 Парастюк Олексій Віталійович 168,493 1  
14 Біхнєвич Костянтин Вадимович 167,556 1  
15 Пєнчев Михайло Павлович 167,535 7  
16 Шишлаков Максим Сергійович 167,036 1  
17 Лєвдіков Мирослав Олексійович 166,413 4  
18 Коротков Андрій Юрійович 166,362 5  
19 Зьома Олексій Георгійович 165,648 7  
20 Будяну Андрій Радувич 165,216 1  
21 Скоробогатов Святослав Тимофійович 163,914 7  
22 Варварюк Руслан Вікторович 163,047 4  
23 Яновський Андрій Олексійович 163,031 1  
24 Мукомол Максиміліан Ігорович 162,927 1  
25 Котоман Андрій Володимирович 162,719 1  
26 Арустамян Давид Сергійович 162,384 3  
27 Івасів Євгеній Олегович 161,823 5  
28 Грамарчук Інна Володимирівна 161,782 2  
29 Шумін Артем Романович 161,626 1  
30 Тютенко Микита Андрійович 161,626 2  
31 Толкунов Дмитро Михайлович 161,21 1  
32 Кизима Ілля Віталійович 160,395 4  
33 Сербул Олександр Вікторович 159,528 7  
34 Іванов Данило Андрійович 159,389 2  
35 Юсупов Ахмет Гулахметович 158,141 2  
36 Горохівський Ігор  157,881 2  
37 Баженова Анна Ігорівна 157,1 2  
38 Бешуля Роман Сергійович 156,632 1  
39 Літвін Олександр Олександрович 156,06 5  
40 Селіфонова Катерина Олександрівна 155,8 2  
41 Долапчи Михайло Андрійович 155,55 6  
42 Філенко Вячеслав Євгенович 155,397 5  
43 Комісарчук Анастасія Олександрівна 154,343 1  
44 Смоляр Нікіта Вячеславович 154,122 3  
45 Громов Владислав Віталійович 153,459 1  
46 Босюк Євген Миколайович 153,459 4  
47 Перевертень Валентин Володимирович 153,303 2  
48 Демиров Андрій Олександрович 152,898 4  
49 Панкратов Микола Олександрович 152,367 1  
50 Афанасенко Максим Едуардович 152,211 1  
51 Крижановський Максим Олегович 152,124 1  
52 Федоров Владислав Ігорович 150,348 7  
53 Ігнатов Дмитро Владиславович 150,246 3  
54 Бабій Роман Олександрович 149,379 7  
55 Міхов Андрій Іванович 148,829 2  
56 Скалей Володимир Ярославович 148,512 4  
Інформаційна діяльність. Документознавство.
1 Кошель Віктор Миколайович 176,766 5  
2 Кравченко Дар`я Сергіївна 176,639 5  
3 Гринько Дмитро Олегович 172,635 1  
4 Прілєпов Олександр Олександрович 170,952 1  
Інформаційні системи та технології
1 203-5881173 Данило Борисович 8,1 1 Квота - 2
2 Гежа Нікіта Ігорович 191,607 1  
3 Чебан Костянтин Валерійович 189,665 1  
4 Затоковенко Дар`я Геннадіївна 188,802 1  
5 Рогачова Вікторія Олексіївна 188,751 1  
6 Єржов Андрій Олександрович 188,241 1  
7 Пожидаєв Максим Володимирович 188,241 2  
8 Тіщенко Софія Євгенівна 184,773 1  
9 Гормакова Вікторія Андріївна 184,62 3  
10 Азаренков Артур Олексійович 184,263 1  
11 Кесов Данило Одіссейович 183,243 1  
Комп’ютерна хімія та молекулярне моделювання
1 Анастюк Данііл Євгенович 162,129 7  
Комп’ютерне проектування інноваційних технологій
1 Лазарев Дмитро  146,852 1  
2 Музиченко Андрій Миколайович 145,452 5  
3 Григор`єв Ілля Денисович 140,556 3  
4 Майстренко Кирило Олександрович 140,506 1  
5 Флоров Максим Михайлович 132,192 3  
Комп’ютерне проектування та дизайн машин
1 Майданик Сергій Володимирович 174,059 1  
2 Муслімов Олег Дмитрович 172,81 1  
3 Андрієвський Кирило Миколайович 159,783 5  
4 Брадарський Дмитро Васильович 151,326 5  
Комп’ютерний дизайн
1 Березовська Глорія Всеволодівна 157,029 1 Квота - 1
2 Сизоченко Анастасія Андріївна 192,015 1  
3 Соколова Надія Олексіївна 190,689 2  
4 Шипіцина Алеся Євгенівна 189,567 2  
5 Шерстюк Анастасія Євгенівна 182,478 1  
6 Драгні Ірина Іванівна 182,427 1  
7 Гусева Єва Романівна 182,376 1  
8 Іваненко Владислав Вікторович 181,203 1  
9 Овчарук Юлія Олегівна 178,041 5  
10 Шатохіна Вікторія Геннадіївна 177,837 1  
11 Пономарьова Вікторія Юріївна 176,613 1  
12 Ніколова Юлія Валеріївна 176,562 1  
13 Назаренко Юлія Олександрівна 172,38 1  
14 Ібрагімов Маіс Ільгар ОГЛИ 172,125 3  
15 Ждан Ірина Василівна 171,156 1  
Компютерна діагностика автомобілів
1 Ротар Сергій Сергійович 162,206 1  
2 Усачов Максим Андрійович 153,816 3  
3 Друмов Владислав Дмитрович 152,184 5  
4 Робу Ігор Васильович 151,066 1  
5 Смеловець Владислав Анатолійович 146,696 1  
6 Малищак Ілля Андрійович 135,824 1  
7 Мардар Євген Олександрович 129,945 2  
8 Ніколаєв Владислав Васильович 121,467 1  
9 Кучер Владислав Юрійович 120,564 3  
Компютерна електроніка
1 Ангелуце Артур  172,082 1  
2 Александровський Сергій Юрійович 158,385 1  
3 Іщенко Олексій Сергійович 134,436 3  
Компютерні науки
1 203-5886326 Рим Зуфарович 7,1 1 Квота - 2
2 Пасічник Ярослав Володимирович 143,718 1 Квота - 1
3 Шматков Дмитро Вікторович 197,982 1  
4 Соловйова Діана Вячеславівна 197,676 1  
5 Черевата Юлія Олександрівна 196,86 1  
6 Пальчинський Микита Костянтинович 196,707 1  
7 Сатир Нікіта Сергійович 195,993 1  
8 Рєвва Олександра Олександрівна 194,922 1  
9 Горбік Максим Миколайович 194,361 1  
10 Совяк Артем Ігорович 193,698 1  
11 Ревуцький Руслан Вікторович 192,372 1  
12 Поліщук Катерина Андріївна 192,219 1  
13 Букаєва Владлена Вадимівна 190,842 1  
14 Євтух Артем Олександрович 189,771 1  
15 Куцарєв Андрій Олександрович 189,72 1  
16 Юдєнцев Олексій Сергійович 188,547 1  
17 Савенюк Олег Юрійович 188,394 1  
18 Мельник Дмитро Сергійович 187,221 1  
19 Корольов Олексій Костянтинович 187,068 1  
20 Нєстєрова Анастасія Сергіївна 186,15 1  
21 Григоренко Олексій Вікторович 185,181 1  
22 Кеосак Артем Ігорович 185,13 1  
23 Пшеничнюк Андрій Олександрович 184,314 1  
24 Борисов Володимир Олександрович 184,263 1  
25 Толмаченко Яна Вадимівна 183,787 1  
26 Ширикалов Максим Олександрович 183,6 2  
27 Кулік Ольга Костянтинівна 183,423 1  
28 Шевченко Микола Олександрович 183,396 1  
29 Клюка Андрій Вікторович 183,345 1  
30 Панфілов Дмитро Мирославович 183,039 2  
31 Дерменжи Данило Петрович 182,223 1  
32 Зухін Денис Владиславович 181,56 1  
33 Бєляєв Кирило Олександрович 181,305 1  
34 Заморіна Єлизавета Ігорівна 181,254 1  
35 Суржиков Юрій Анатолійович 181,254 1  
36 Плютенко Микита Вадимович 180,948 1  
37 Манько Вадим Віталійович 180,948 5  
38 Сологуб Олександр Олегович 180,897 1  
39 Козиревич Ярослав Роланович 180,897 1  
40 Гезаллі Вусал Джейхун ОГЛИ 180,438 1  
41 Стехов Дмитро Васильович 179,061 1  
42 Пасарар Андрій Юрійович 178,959 1  
43 Казланжи Артем Вікторович 178,704 1  
44 Цуркан Володимир Анатолійович 178,653 1  
45 Ярчук Олександр Олександрович 177,99 1  
46 Глухенький Микола Олександрович 176,97 1  
47 Кукурудза Дар`я Олександрівна 176,919 1  
48 Старіш Аліса Андріївна 176,766 1  
49 Ткаченко Катерина Ігорівна 176,613 1  
50 Архіпов Дмитро Олександрович 176,46 1  
51 Косенко Олексій Сергійович 176,358 1  
52 Бойчук Костянтин Сергійович 176,103 1  
53 Гірля Анна Ігорівна 175,848 5  
54 Карпухін Данило Олександрович 175,593 1  
55 Волощук Владислав Олександрович 175,389 2  
56 Костенко Георгій Петрович 175,338 1  
57 Васильєв Андріан Сергійович 175,134 1  
58 Балєв Олексій Михайлович 175,083 4  
59 Новіков Артем Ігорович 174,726 1  
60 Черній Ярослав Віталійович 174,471 1  
61 Пуляєв Денис Віталійович 173,961 1  
62 Бакалов Антон Олексійович 173,604 4  
63 Семенюк Олег Леонідович 172,941 2  
64 Новіков Даніїл Денисович 172,89 1  
65 Залуковський Юрій Олександрович 172,584 1  
66 Панібратцев Олексій Юрійович 172,329 1  
67 Титаренко Денис Олександрович 172,125 1  
68 Літнарович Андрій Олексійович 171,819 1  
69 Лавренюк Вадим Володимирович 171,717 2  
70 Федоренко Олександр Володимирович 171,564 1  
71 Олійник Вадим Миколайович 171,462 4  
72 Яковенчук Ілля Валерійович 171,156 1  
73 Плачков Михайло Іванович 171,054 4  
74 Юдін Ілля Олександрович 170,952 1  
Компютерні науки в кібербезпеці
1 Анікіна Дар`я Костянтинівна 184,008 3  
2 Касаяні Андрій Васильович 176,307 1  
3 Камінський Дмитро Юрійович 174,93 3  
4 Бербер Ілля Ігорович 171,105 1  
Компютерні науки та інформаційні технології
1 Остренко Маріанна Павлівна 187,068 2  
2 Шарафін Владислав Олександрович 182,988 1  
3 Стеценко Севастіян Владиславович 181,56 2  
4 Зленський Андрій Олексійович 181,05 1  
5 Верещинський Євген Олександрович 177,888 1  
6 Усова Анастасія Володимирівна 177,123 1  
Компютерні технології автоматизації
1 Вєтрогон Олександр Сергійович 169,689 2  
2 Єдалов Дмитро Сергійович 161,314 1  
3 Тихонович Денис Петрович 159,337 1  
4 Каратаєв В`ячеслав Сергійович 159,018 4  
5 Бессараб Володимир Петрович 156,774 4  
6 Тельпіс Роман Федорович 155,644 2  
7 Сурняк Роберт Ігорович 155,55 4  
8 Бєлоусов Нікіта Сергійович 153,615 1  
9 Нітченко Назар Юрійович 153,095 2  
10 Кітреско Микита Геннадійович 149,349 1  
11 Бобровський Олександр Андрійович 147,841 1  
Культурологія
1 Бабаніна Анна Павлівна 192,372 1  
2 Добрішан Валентина Валеріївна 188,7 2  
3 Валицька Яна Ігорівна 186,558 1  
4 Синявська Ольга Вікторівна 185,946 1  
Маркетинг
1 Осипенко Юлія Євгенівна 182,478 4  
2 Рудик Лілія Юріївна 180,948 1  
3 Тішина Поліна Володимирівна 179,316 3  
4 Сторчовий Нікіта Юрійович 179,214 3  
5 Захарченко Олександра Віталіївна 178,194 7  
6 Шмаленко Влада Радіонівна 177,99 4  
Математичне забезпечення комп’ютерних систем
1 Леонтьєва Олександра Сергіївна 190,332 1  
2 Колодочка Дмитро Олександрович 185,487 1  
3 Михальченко Микита Сергійович 182,682 1  
4 Шершень Анна Марія Олегівна 180,438 1  
5 Коломієць Олександр Володимирович 179,316 1  
6 Вишневський Костянтин Володимирович 175,032 1  
7 Трушко Марія Анатоліївна 173,298 1  
8 Хиренко Сергій Сергійович 171,054 1  
9 Киртока Олексій Віталійович 170,697 1  
Матеріалознавство та інженерія поверхні
1 Єгорова Марія Степанівна 136,917 2  
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та інноваційної діяльності
1 Рачинська Юлія Віталіївна 142,902 1 Квота - 1
2 Моренченко Катерина Геннадіївна 187,476 1  
3 Дзевицька Олександра Денисівна 181,05 2  
4 Мельник Крістіна Ігорівна 177,786 3  
5 Кейзі Ольга Сергіївна 177,582 4  
Менеджмент організацій та бізнес-адміністрування
1 Гуніна Анастасія Вікторівна 156,366 1 Квота - 1
2 Заложнікова Альона Ігорівна 187,17 1  
3 Драганов Андрій Володимирович 181,662 1  
4 Дирда Анастасія Олександрівна 180,03 2  
5 Чувальська Тетяна Іванівна 179,214 1  
6 Трунов Ілля Дмитрович 177,684 2  
7 Безік Юлія Андріївна 177,18 3  
Менеджмент туризму
1 Комарницька Вікторія Вадимівна 179,418 6  
2 Кільянова Уляна Олегівна 177,174 2  
Метрологія та менеджмент якості
1 Стремядін Георгій Валентинович 162,094 1  
2 Радалова Ангеліна Геннадіївна 157,985 1  
3 Решетник Максим Олександрович 134,264 1  
4 Вовченко Катерина Костянтинівна 131,663 1  
5 Тимохін Станіслав Володимирович 131,663 2  
Мехатроніка та промислові роботи
1 Вірченко Григорій Олександрович 180,724 1  
2 Репетуєв Нікіта Олегович 178,897 1  
3 Радіонов Дмитро Ігорович 176,66 1  
4 Водоп`янов Дмитро Михайлович 174,007 1  
5 Кирилла Максим Олексійович 136,17 4  
Мобільні радіоелектронні пристрої, телекомунікаційні системи та мережі
1 Тульчинський Олександр Вадимович 165,944 1  
2 Гудков Віктор Олексійович 162,094 1  
3 Чудін Євгеній Олександрович 157,204 2  
4 Мусієнко Дмитро Володимирович 147,217 3  
5 Вечтомов Олександр Ігорович 141,321 5  
6 Крицький Ілля Олександрович 135,772 1  
7 Петров Владислав Олександрович 131,871 1  
8 Громовий Костянтин Сергійович 131,298 2  
Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії
1 Хвалигін Павло Валерійович 199,653 1  
2 Денисенко Єгор Павлович 186,752 1  
3 Воловик Марія В`ячеславівна 182,954 1  
4 Константінова Ксенія Юріївна 170,678 1  
5 Вечірко Валерія Вячеславівна 170,522 1  
6 Бойко Андрій Ігорович 170,261 1  
7 М`ясищева Марія Олексіївна 165,852 3  
Облік і оподаткування
1 Желяскова Наталя Олександрівна 173,91 1  
2 Слободенюк Катерина Володимирівна 173,706 4  
3 Ткаченко Марина Сергіївна 172,788 4  
Облік та контроль в готельно-ресторанному бізнесі
1 Алєксєєнко Аліна Анатоліївна 174,93 3  
2 Ольшевська Діана Олегівна 173,955 5  
3 Шевченко Олена Олександрівна 173,706 2  
4 Савков Євгеній Олександрович 171,564 1  
Підйомно-транспортні машини
1 Омеко Іван Андрійович 191,902 1  
2 Саркісян Артем Едуардович 186,388 1  
3 Казаков Єгор Валерійович 167,504 1  
4 Голоднюк Владислав Андрійович 141,13 1  
5 Воронцов Сергій Сергійович 128,353 2  
6 Капштик Владислав Романович 110,386 1  
Підприємництво та торгівля
1 Вилуп Олександр Павлович 185,191 2  
2 Сулим Ірина Костянтинівна 180,948 1  
3 Вакуленко Олександр Вадимович 180,822 2  
4 Бочковська Анна Володимирівна 180,03 2  
5 Кірчев Іван Сергійович 178,194 2  
6 Івасюк Інга Олексіївна 176,562 6  
7 Олійник Анастасія Геннадіївна 173,094 7  
Проектування розумних електротехнічних систем
1 Гошуренко Анна Валеріївна 195,387 1  
2 Сривков Дмитро Валентинович 148,049 1  
3 Бойко Віталій Вікторович 147,135 4  
4 Логінов Владислав Станіславович 134,742 4  
5 Нікітін Віктор Сергійович 130,154 2  
Психологія
1 Швєд Марія Олегівна 174,318 1  
2 Арнаут Олена Олександрівна 169,116 3  
3 Деордієва Валерія Іванівна 168,857 4  
4 Гужва Орина Андріївна 167,892 2  
Радіаційний контроль та технологія теплоносіїв на АЕС
1 Новоскольцев Микола Сергійович 179,417 1  
2 Москаленко Андрій Олегович 138,488 2  
3 Гонтар Максим Валерійович 132,906 3  
Смарттехнології телекомунікацій та радіоелектроніки
1 Кисляк Вячеслав Вікторович 150,078 1  
2 Молін Денис Олегович 145,5 2  
3 Яровий Максим Валерійович 144,72 3  
4 Стременюк Ростислав Миколайович 139,882 2  
Соціальна робота
1 Бойчук Ауріела Ігорівна 131,58 1 Квота - 1
2 Суржанова Юліанна Олександрівна 177,174 1  
3 Красноступ Поліна Юріївна 176,97 7  
4 Дністрянська Валентина Олександрівна 171,564 2  
5 Панкова Вікторія Григорівна 170,834 2  
6 Бойко Юлія Валентинівна 168,337 6  
7 Капуа Поліна Валеріївна 165,036 6  
Теплоенергетика та енергозбереження
1 Сергеєв Дмитро Ігорович 172,394 1  
2 Гусак Марія Георгіївна 161,418 1  
3 Кассинський Владислав Романович 149,481 4  
4 Білуха Єгор Ігорович 148,205 2  
5 Хавара Юлія Павлівна 140,662 1  
6 Огороднік Андрій Вадимович 140,046 3  
7 Губар Ліана Самірівна 138,165 1  
8 Бурбан Михайло Олександрович 134,385 4  
9 Стенянський Владислав  133,743 1  
10 Череп Богдан Дмитрович 128,75 1  
Фармація
1 Нгуен Ву Квінь Чи  192,474 1  
2 Нагорний Вячеслав Валерійович 189,771 1  
3 Артеменко Олексій Олександрович 189,465 1  
4 Рябець Тетяна Олегівна 182,835 1  
5 Бідник Марина Юріївна 180,591 1  
Фізика ядра, елементарних частинок та високих енергій
1 Терещенко Михайло Андрійович 186,492 1  
2 Мусонов Федір Дмитрович 185,451 1  
3 Желяпов Георгій Славович 173,331 1  
4 Дьомін Денис Сергійович 161,366 1  
5 Шелковенко Ігор Олександрович 160,69 1  
6 Дунаєв Максим Олегович 140,974 4  
7 Панкратов Михайло Андрійович 127,397 1  
Хімічне машинобудування
1 Бордан Іван Валерійович 144,534 3  
Хімічні технології
1 Баранова Валерія Олександрівна 200 1  
2 Кушпіль Ілля Олександрович 188,736 1  
3 Квашнюк Максим Олегович 182,486 1  
4 Свьокла Марія Олександрівна 179,053 1  
5 Гінайло Сергій Володимирович 174,787 1  
6 Майструк Андрій Степанович 174,319 2  
7 Суровцева Дарина Олександрівна 172,967 2  
8 Заречнева Ліліана Денисівна 168,493 1  
9 Білик Дарина Артемівна 168,096 3  
10 Мачнєва Аліна Олексіївна 167,841 4  
11 Ярема Ігор Миколайович 167,127 4  
12 Чеботар Анастасія Олександрівна 166,568 1  
13 Мацюк Ольга Вячеславівна 165,007 1  
14 Барінов Ілля Юрійович 164,903 1  
15 Скорик Микита Сергійович 164,539 1  
16 Стародумова Юлія Ігорівна 160,274 1  
17 Бзенко Тетяна Іванівна 159,885 6  
18 Русенко Діана Іллівна 156,06 2  
19 Кожушко Тетяна Олександрівна 155,754 7  
20 Нго Бао Чау  151,742 2  
21 Кирилюк Владислав Васильович 149,505 1  
22 Колос Марія Володимирівна 148,92 4  
23 Колєсніков Андрій Володимирович 147,061 1  
24 Македонський Олександр Іванович 145,5 2  
25 Барков Владислав Федорович 145,188 1  
26 Курінна Єлизавета Сергіївна 143,361 6  
27 Куліш Роман Віталійович 142,902 7  
28 Вавриків Юлія Петрівна 142,639 2  
29 Дзендзелюк Анастасія Костянтинівна 140,875 2  
30 Топал Вікторія Віталіївна 137,489 1  
31 Нестерук Сергій Вячеславович 137,281 1  
Художнє та ювелірне литво
1 Гуцу Тетяна Андріївна 143,419 1  
2 Бодлєва Юлія Юріївна 138,261 3  
3 Григорченко Владислава Сергіївна 137,021 3  
4 Пулов Владислав Костянтинович 136,578 3  
5 Кожин Артем Павлович 136,188 4  
Кібербезпека
1 Каніковський Микита Володимирович 131,886 1 Квота - 1
2 Паталашко Павло Юрійович 189,975 1  
3 Васалатій Роман Ігорович 189,197 1  
4 Тимофеєв Євген Володимирович 185,399 1  
5 Степаненко Олександр  184,212 1  
6 Далеченко Іван Васильович 180,183 1  
7 Палагін Олексій Олександрович 178,245 3  
8 Іларіонова Ольга Вікторівна 175,746 2  
9 Гулич Владислав Володимирович 175,695 1  
10 Душейко Михайло Юрійович 175,185 1  
11 Руденко Станіслав Олегович 175,032 1  
12 Перепелиця Софія Тарасівна 172,602 1  
13 Мартинюк Тимофій Валерійович 172,431 5  
14 Чураков Іван Миколайович 172,431 7  
15 Кошель Єлизавета Володимирівна 171,87 1  
16 Хаккінен Владислав Олександрович 171,819 2  
17 Олійник Наталія Анатоліївна 170,748 1  
18 Осколкова Олена Русланівна 170,595 1  
19 Сороченко Владислав Вікторович 170,157 7  
20 Дирда Роман Олегович 169,983 5  
21 Димитрієв Олександр Олегович 169,637 2  
Інтернет речей (IoT)
1 Чайкіна Катерина Олександрівна 186,456 1  
2 Борщов Микола Ігорович 186,252 1  
3 Хора Віолетта Петрівна 184,926 1  
4 Дубова Руслана Володимирівна 168,606 4  
Комп’ютерні системи та мережі
1 Шаренко Володимир Сергійович 138,975 1 Квота - 1
2 Веденьєв Андрій Олексійович 186,609 1  
3 Абрамович Михайло Едуардович 184,263 1  
4 Батаєв Максим Станіславович 180,948 1  
5 Баженов Михайло Ігорович 176,256 2  
6 Погребицький Богдан Петрович 176,103 1  
7 Боляндра Максим Ігорович 174,675 1  
8 Кожевін Євгеній Едуардович 171,819 2  
9 Гочев Владислав Дмитрович 171,768 1  
10 Кірф Катерина Олександрівна 171,564 1  
11 Григор`єв Данило Юрійович 170,595 2  
12 Мунтянов Костянтин Євгенович 170,289 3  
13 Орлов Нікіта Віталійович 168,708 1  
14 Василенко Валерій Олександрович 168,708 3  
15 Ободовський Максим Олександрович 168,657 2  
16 Ліпілов Михайло Геннадійович 168,249 6  
17 Тарасюк Анна Сергіївна 167,841 4  
18 Гуменюк Олександр Геннадійович 167,688 3  
Програмовані мобільні системи
1 Литвиненко Дмитро Володимирович 177,96 2  
2 Пушнов Валентин Сергійович 176,256 2  
3 Шурда Микола Володимирович 167,79 1  
Спеціалізовані комп’ютерні системи
1 Циганенко Даніїл Геннадійович 177,429 2  
2 Ковальов Костянтин Віталійович 177,072 2  
3 Щербак Єгор Ігорович 174,012 2  
4 Іванов Денис Вячеславович 173,655 2  
5 Чобану Ілля Броніславович 172,023 2  
6 Олійник Андрій Анатолійович 168,147 3