Спеціальність П.І.Б. Конкурсний бал Спеціальність Іноземна мова Додаткові бали Статус
Код Назва
Денна форма
32 Історія та археологія Сорокіна ксенія Ігорівна 200 200 200   Рекомендовано
(бюджет)
32 Історія та археологія Величко Тетяна Олександрівна 192 200 180   Рекомендовано
(бюджет)
               
51 Економіка Трофименко Ірина Борисівна 198,8 198 200   Рекомендовано
(бюджет)
51 Економіка Степаненко Маргарита Володимирівна 189 195 180   Рекомендовано
(бюджет)
51 Економіка Ткачук Тетяна Миколаївна 185,6 196 170   Рекомендовано
(бюджет)
51 Економіка Торішня Людмила Анатоліївна 185 195 170   Рекомендовано
(бюджет)
               
73 Менеджмент Лебідь Наталія Георгіївна 192,8 188 200   Рекомендовано
(бюджет)
73 Менеджмент Нікітіна Олександра Дмитрівна 192,8 188 200   Рекомендовано
(бюджет)
73 Менеджмент Хвальчик Інна Леонідівна 184,4 194 170   Рекомендовано
(бюджет)
73 Менеджмент Атанасов Микола Віталійович 172,8 172 174   Рекомендовано
(бюджет)
73 Менеджмент Альнуаімі Хамед Рашед Саєд Абдулла 186,8 178 200   Рекомендовано
(контракт)
73 Менеджмент Альхаммаді Талеб Абдулла Мохаммед Алі 188 180 200   Рекомендовано
(контракт)
73 Менеджмент Березовський Олег Володимирович 179,6 176 185   Рекомендовано
(контракт)
               
75 Маркетинг Більмак Андрій Валерійович 170 190 140   Рекомендовано
(бюджет)
               
76 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність  Кудар Анна Андріївна 174 170 180   Рекомендовано
(бюджет)
76 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність  Бугенко Сергій Іванович 160,8 168 150   Рекомендовано
(бюджет)
               
104 Фізика та астрономія  Стременовський Владислав Русланович 184,6 181 190   Рекомендовано
(бюджет)
104 Фізика та астрономія  Шерстньова Ольга Олександрівна 178 180 175   Рекомендовано
(бюджет)
               
121 Інженерія програмного забезпечення Чорі Владислав Владиславович 200 200 200   Рекомендовано
(бюджет)
               
122 Комп'ютерні науки Тимченко Борис Ігорович 197 195 200   Рекомендовано
(бюджет)
122 Комп'ютерні науки Лісний Дмитро Петрович 179 185 170   Рекомендовано
(бюджет)
               
123 Комп’ютерна інженерія  Пашко Роман Юрійович 186 180 195   Рекомендовано
(бюджет)
               
125 Кібербезпека Зоріло Іван Вікторович 182,2 187 175    
               
131 Прикладна механіка Вовк Павло Євгенійович 215 190 190 25 Рекомендовано
(бюджет)
131 Прикладна механіка Попов Вадим Вікторович 189 170 180 15 Рекомендовано
(бюджет)
               
133 Галузеве машинобудування Уссафі Ільяс 177 175 180   Рекомендовано
(контракт)
               
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Матковський Максим Володимирович 194 200 185   Рекомендовано
(бюджет)
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Савєльєв Артем Андрійович 187,4 181 197   Рекомендовано
(бюджет)
               
143 Атомна енергетика Яценко Михайло Віталійович 188 180 200   Рекомендовано
(бюджет)
143 Атомна енергетика Гриб Віталій Юрійович 181 185 175   Рекомендовано
(бюджет)
               
144 Теплоенергетика  Петіна Ганна Сергіївна 194 190 200   Рекомендовано
(бюджет)
144 Теплоенергетика Зайцев Микита Олегович 193 195 190   Рекомендовано
(бюджет)
               
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології  Ватаман Вікторія Володимирівна 182,4 184 180   Рекомендовано
(бюджет)
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології  Соловйова Ольга Володимирівна 177,8 183 170   Рекомендовано
(бюджет)
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології  Грішин Максим Володимирович Не допущений до конкурсу Не з'явився Не з'явився   Відмова
               
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка  Нємченко Ольга Володимирівна 189 195 180   Рекомендовано
(бюджет)
               
172 Телекомунікації та радіотехніка  Конюховський Сергій Михайлович 189 195 180   Рекомендовано
(бюджет)
Заочна форма
122 Комп'ютерні науки Стоколос Костянтин Олександрович Не допущений до конкурсу Не з'явився Не з'явився   Відмова
               
144 Теплоенергетика  Алалі Мохаммад 170 170 170   Рекомендовано
(контракт)