Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 10

6.050101 «Комп'ютерні науки»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Бовшик Ольга Ігорівна

80335

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Копієвський Дмитро Вадимович

80238

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

4.783

 

1

3.

Кім Денис Едуардович

80014

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

3.985

 

6

4.

Ханчевський Владислав Андрійович

80322

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

1

5.

Руснак Яна Сергіївна

80234

160

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

3.839

 

3

6.

Мельниченко Андрій Романович

80022

155

оригінали

4.298

 

1

7.

Краєвський Андрій Михайлович

80012

150

оригінали

3.97

 

6

8.

Гандзюк Василь Олегович

80239

140

копії

 

1

9.

Лаврека Данило Михайлович

80146

140

копії

 

4

10.

Гусейнов Рауф Джума Огли

80281

135

оригінали

 

1

11.

Пінтя Вадим Сергійович

80315

130

копії

 

1

12.

Мемрук Дмитро Сергійович

80194

120

копії

 

2

13.

Погребняк Олег Вячеславович

80365

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

14.

Міщенко Степан Ігорович

80266

копії

Не допущений до конкурсу

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 8. Ліцензія спеціальності: 10

6.050102 «Комп'ютерна інженерія»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Фоменко Валерія Сергіївна

80349

180

оригінали на іншому напрямі

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

2.

Афанасьєв Іван Сергійович

80023

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

4.59

 

1

3.

Челишев Віталій Сергійович

80030

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

4.403

 

1

4.

Ханчевський Владислав Андрійович

80322

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

5.

Корецький Владислав Михайлович

80094

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

3

6.

Шеін Микола Анатолійович

80029

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

4.193

 

1

7.

Ряский Артем Вадимович

80027

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

3.984

 

1

8.

Стеценко Ігор Володимирович

80028

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

3.935

 

1

9.

Поліщук Олексій Олександрович

80025

155

оригінали

4.113

 

1

10.

Старцева Діана Сергіївна

80017

155

оригінали

3.821

 

2

11.

Александров Дмитро Олегович

80276

150

оригінали

 

1

12.

Тріль Маргарита Миколаївна

80118

145

оригінали

 

1

13.

Гандзюк Василь Олегович

80239

140

копії

 

2

14.

Лаврека Данило Михайлович

80146

140

копії

 

3

15.

Нестіренко Олександр Сергійович

80359

135

копії

 

1

16.

Цибулько Євген Сергійович

80422

135

копії

 

1

17.

Пінтя Вадим Сергійович

80315

130

копії

 

3

18.

Вазірі Амір Валієвич

80262

120

оригінали

4.268

 

1

19.

Погребняк Олег Вячеславович

80365

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 3. Ліцензія спеціальності: 10

6.050103 «Програмна інженерія»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Лізунова Марія Олексіївна

80013

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Фоменко Валерія Сергіївна

80349

180

оригінали на іншому напрямі

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

3.

Добрянський Нікіта Андрійович

80436

175

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

4.

Корся Олександр Ігорович

80107

170

оригінали

3.755

 

1

5.

Ханчевський Владислав Андрійович

80322

170

копії

 

2

6.

Берінда Євген Григорійович

80265

165

копії

 

2

7.

Бібікова Олександра Анатоліївна

80104

165

копії

 

2

8.

Кулик Олена Олександрівна

80264

165

копії

 

2

9.

Кан Юрій Євгенович

80020

160

оригінали

4

 

1

10.

Зеленська Карина Русланівна

80188

140

оригінали

 

2

11.

Лаврека Данило Михайлович

80146

140

копії

 

1

12.

Гандзюк Василь Олегович

80239

140

копії

 

3

13.

Нестіренко Олександр Сергійович

80359

135

копії

 

2

14.

Гончар Кирило Юрійович

80225

130

оригінали

 

1

15.

Семков Дмитро Іванович

80236

125

оригінали

 

3

16.

Мемрук Дмитро Сергійович

80194

120

копії

 

3

17.

Міщенко Степан Ігорович

80266

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 4. Ліцензія спеціальності: 10

6.050201 «Системна інженерія»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Ігнатенко Владислав Віталійович

80382

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Уретя Юлія Олегівна

80433

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

2

3.

Резніченко Андрій Сергійович

80323

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

5

 

3

4.

Бурсакова Анастасія Сергіївна

80300

165

оригінали на іншому напрямі

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

5

 

3

5.

Берінда Євген Григорійович

80265

165

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

6.

Кулик Олена Олександрівна

80264

165

копії

 

3

7.

Полякова Вікторія Олександрівна

80016

160

оригінали

4.269

 

1

8.

Олійник Євгеній Юрійович

80021

155

оригінали

4.045

 

1

9.

Пащук Микола Миколайович

80428

155

копії

3.49

 

2

10.

Бардаков Нікіта Павлович

80324

145

копії

 

2

11.

Кравченко Дмитро Юрійович

80325

140

копії

4.341

 

3

12.

Нестіренко Олександр Сергійович

80359

135

копії

 

3

13.

Федорів Михайло Мирославович

80357

130

оригінали

 

1

14.

Шестаков Іван Сергійович

80228

120

оригінали на іншому напрямі

 

3

15.

Костів Артем Геннадійович

80449

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.050101 «Комп'ютерні науки»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Пономаренко Владислав Євгенович

80381

135

копії

-

 

2

2.

Мемрук Дмитро Сергійович

80194

120

копії

-

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.050802 «Електронні пристрої та системи»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Старовойтов Вячеслав Павлович

80293

120

копії

-

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.050901 «Радіотехника»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Сантоній Максим Олександрович

80316

185

оригінали

-

 

1

2.

Дегтярьов Владислав Сергійович

80282

165

копії

-

 

2

3.

Лозовський Олексій Олександрович

80098

155

оригінали

-

 

2

4.

Сидоров Яків Сергійович

80260

155

копії

-

 

3

5.

Калюженко Віталій Андрійович

80097

140

оригінали

-

 

2

6.

Старовойтов Вячеслав Павлович

80293

120

копії

-

 

2

7.

Бурковська Ольга Сергіївна

80299

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

8.

Крохмалюк Тетяна Миколаївна

80367

копії

Не допущений до конкурсу

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.050902 «Радіоелектронні аппарати»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Старовойтов Вячеслав Павлович

80293

120

копії

-

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Бюджетних місць: 4. Ліцензія спеціальності: 0

6.050701 «Електротехніка та електротехнології»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Карпушевський Дмитро Олександрович

80353

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

2.

Бордюг Олександра Сергіївна

80330

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

3.

Дуднік Тимофій Валерійович

80329

155

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

4.

Маркевич Теодор Олегович

80343

150

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

3

5.

Хохлова Наталія Вячеславівна

80331

150

оригінали

 

3

6.

Литвиненко Богдан Вячеславович

80354

145

оригінали

 

4

7.

Григоренко Андрій В`ячеславович

80283

140

копії

 

4

8.

Могілєй Оріон Русланович

80332

140

копії

 

4

9.

Гаркавий Максим Ярославович

80442

125

копії

 

3

10.

Григоренко Микола В`ячеславович

80290

125

копії

 

4

11.

Кузьменко Віктор Вікторович

80318

125

оригінали на іншому напрямі

 

4

12.

Ліщишин Олександр Олександрович

80333

125

копії

 

4

13.

Завертайло Вадим Миколайович

80132

копії

Не допущений до конкурсу

 

5


Одеський національний політехнічний університет


Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 0

6.050702 «Електромеханіка»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Чернов Владислав Володимирович

80068

190

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

2.

Татауш Іван Іванович

80261

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

3.

Дженжера Дмитро Сергійович

80321

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

3

4.

Гречко Михайло Вікторович

80133

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

5.

Кузнецов Артем Ігорович

80135

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

6.

Сіваш Дмитро Юрійович

80309

155

оригінали

 

4

7.

Хоменко Андрій Дмитрович

80429

155

копії

 

3

8.

Деменєв Денис Юрійович

80125

150

оригінали

 

3

9.

Резнічук Павло Вячеславович

80134

145

копії

 

4

10.

Реуца Максим Ігоревич

80176

145

копії

 

4

11.

Отращенко Костянтин Дмитрович

80287

140

копії

 

4

12.

Пенделяк Іван Васильович

80086

135

оригінали на іншому напрямі

 

3

13.

Куценко Анатолій Едуардович

80136

135

оригінали на іншому напрямі

 

4

14.

Мельник Олександр Олександрович

80274

130

оригінали на іншому напрямі

 

4

15.

Пужайло Михайло Михайлович

80286

копії

Не допущений до конкурсу

 

2

16.

Охотниченко Дмитро Олегович

80258

копії

Не допущений до конкурсу

 

4

17.

Спринський Михайло Анатолійович

80257

копії

Не допущений до конкурсу

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 4. Ліцензія спеціальності: 0

6.050101 «Комп'ютерні науки»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Фоменко Валерія Сергіївна

80349

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 2. Ліцензія спеціальності: 0

6.050502 «Інженерна механіка»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Денисенко Олександр Володимирович

80144

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.030504 «Економіка підприємства»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Мурадова Софія Геркулесівна

80150

180

оригінали

-

 

1

2.

Митрофанов Олександр Сергійович

80227

165

копії

-

 

3

3.

Новоселецька Ірина Олександрівна

80295

160

оригінали на іншому напрямі

-

 

2

4.

Махінько Альона Альбертівна

80157

145

копії

-

 

3

5.

Петрішенко Алеся Сергіївна

80105

130

копії

-

 

1

6.

Новгородова Єлизавета Владиславівна

80252

125

копії

-

 

1

7.

Бойко Тетяна Павлівна

80253

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

8.

Зав`ялова Єлісавета Сергіївна

80327

копії

Не допущений до конкурсу

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.030507 «Маркетинг»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Новоселецька Ірина Олександрівна

80295

160

оригінали

-

 

1

2.

Карташова Дар`я Дмитрівна

80351

130

копії

-

 

1

3.

Калабалик Тетяна Василівна

80348

копії

Не допущений до конкурсу

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.030509 «Облік і аудит»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Заворотнюк Ігор Ігорович

80268

140

копії

-

 

2

2.

Дівніч Владислава Анатоліївна

80298

135

копії

-

 

1

3.

Мамуненко Марина Сергіївна

80267

135

копії

-

 

2

4.

Орел Анастасія Сергіївна

80292

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.030601 «Менеджмент»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Шульгіна Катерина Миколаївна

80035

145

копії

-

 

2

2.

Пішенін Станіслав Олександрович

80120

140

оригінали

-

 

1

3.

Самойленко Дарина Миколаївна

80083

140

копії

-

 

2

4.

Мартинюк Катерина Володимирівна

80222

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

5.

Мельник Анастасія Вікторівна

80427

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

6.

Калабалик Тетяна Василівна

80348

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Хіміко-технологічний факультет

Бюджетних місць: 4. Ліцензія спеціальності: 36

6.051301 «Хімічна технологія»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Денисюк Наталія Олексіївна

80344

196

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Пономарьов Константин Миколайович

80297

196

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Ревук Валерія Олегівна

80337

176

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Гуманітарний факультет

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

6.130102 «Соціальна робота»

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 3 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Запорожець Анастасія Олегівна

80245

152

копії

-

 

1

2.

Багрянцева Олександра Сергіївна

80350

копії

Не допущений до конкурсу

 

0