Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

113 «Прикладна математика» (Моделювання фізичних процесів комп'ютерних ігор)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Пінтя Вадим Сергійович

80315

130

копії

-

 

6


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 1. Ліцензія спеціальності: 10

113 «Прикладна математика» (Математичне забезпечення комп'ютерних систем)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Ханчевський Владислав Андрійович

80322

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

2.

Пінтя Вадим Сергійович

80315

130

копії

 

5


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 2. Ліцензія спеціальності: 10

121 «Інженерія програмного забезпечення» (Інженерія програмного забезпечення)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Фоменко Владислав Павлович

80080

195

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

2.

Фоменко Валерія Сергіївна

80349

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

5

3.

Полянський Олексій Сергійович

80116

165

оригінали

 

1

4.

Бібікова Олександра Анатоліївна

80104

165

копії

 

1

5.

Станіславик Ярослав Георгійович

80285

165

оригінали

з відзнакою

1

6.

Лисенко Дмитро Михайлович

80217

160

оригінали

 

1

7.

Бужор Владислав Анатолійович

80237

155

копії

 

4

8.

Зарецький Дмитро Олександрович

80115

145

копії

 

1

9.

Лаврека Данило Михайлович

80146

140

копії

 

2

10.

Хлюстов Юрій Віталійович

80437

копії

Не допущений до конкурсу

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 10

122 «Комп'ютерні науки» (Комп'ютерні науки)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Фоменко Валерія Сергіївна

80349

180

оригінали на іншій спеціальності

-

 

4

2.

Руснак Яна Сергіївна

80234

160

копії

-

3.839

 

2

3.

Зарецький Дмитро Олександрович

80115

145

копії

-

 

2

4.

Левицький Олександр Володимирович

80445

140

копії

-

 

1

5.

Лаврека Данило Михайлович

80146

140

копії

-

 

5

6.

Пінтя Вадим Сергійович

80315

130

копії

-

 

4

7.

Швець Олексій Геннадійович

80277

120

копії

-

 

1

8.

Погребняк Олег Вячеславович

80365

копії

Не допущений до конкурсу

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

123 «Комп'ютерна інженерія» (Програмовані мобільні системи)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Пінтя Вадим Сергійович

80315

130

копії

-

 

7

2.

Погребняк Олег Вячеславович

80365

копії

Не допущений до конкурсу

 

5


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 2. Ліцензія спеціальності: 10

123 «Комп'ютерна інженерія» (Спеціалізовані комп'ютерні системи)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Бужор Владислав Анатолійович

80237

155

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

2.

Пінтя Вадим Сергійович

80315

130

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

8

3.

Швець Олексій Геннадійович

80277

120

копії

 

2

4.

Погребняк Олег Вячеславович

80365

копії

Не допущений до конкурсу

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 3. Ліцензія спеціальності: 10

123 «Комп'ютерна інженерія» (Комп'ютерні системи та мережі)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Фоменко Валерія Сергіївна

80349

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

6

2.

Цибулько Євген Сергійович

80422

135

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 6. Ліцензія спеціальності: 50

151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» (Інтелектуальні комп'ютерні системи управління)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Вовчук Віктор Вячеславович

80305

195

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Приверт Андрій Сергійович

80076

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

3.

Зяблов Сергій Сергійович

80071

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

4.

Любицький Андрій Євгенійович

80075

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

5.

Резніченко Андрій Сергійович

80323

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

5

 

1

6.

Дончев Сергій Іванович

80174

160

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

7.

Бужор Владислав Анатолійович

80237

155

копії

 

1

8.

Сидоров Яків Сергійович

80260

155

копії

 

1

9.

Кушнір Діана Василівна

80175

155

копії

 

5

10.

Рибко Вадим Дмитрович

80153

150

оригінали

 

3

11.

Бардаков Нікіта Павлович

80324

145

копії

 

1

12.

Кравченко Дмитро Юрійович

80325

140

копії

4.341

 

1

13.

Цокало Ілля Володимирович

80446

140

оригінали

4.1

 

1

14.

Вавилова Вікторія Юріївна

80187

140

копії

 

1

15.

Гандзюк Василь Олегович

80239

140

копії

 

4

16.

Костів Артем Геннадійович

80449

копії

Не допущений до конкурсу

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Бюджетних місць: 3. Ліцензія спеціальності: 0

125 «Кібербезпека» (Кібербезпека)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Паршук Вадим Сергійович

80088

135

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Бюджетних місць: 1. Ліцензія спеціальності: 0

171 «Електроніка» (Електронно-обчислювальна техніка)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Бурковська Ольга Сергіївна

80299

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

122 «Комп'ютерні науки» (Комп'ютерний дизайн)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Пономаренко Владислав Євгенович

80381

135

копії

-

 

1

2.

Александрюк Віктор Святославович

80395

130

оригінали на іншій спеціальності

-

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 16

051 «Економіка» (Економічна кібернетика)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Лисаковський Олександр Сергійович

80328

130

оригінали

-

 

1

2.

Ткачук Ігор Валентинович

80251

120

оригінали

-

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

073 «Менеджмент» (Менеджмент інноваційної діяльності)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Завертайло Вадим Миколайович

80132

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

075 «Маркетинг» (Маркетинг)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Степаненко Владислав Вадимович

80111

130

оригінали

-

 

1

2.

Федулова Ірина Олександрівна

80259

130

копії

-

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Торговельне підприємництво)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Шульгіна Катерина Миколаївна

80035

145

копії

-

 

1

2.

Самойленко Дарина Миколаївна

80083

140

копії

-

 

1

3.

Бойчук Катерина Гаврилівна

80090

120

копії

-

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 0

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Економіко-правове забезпечення підприємництва)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Бойчук Катерина Гаврилівна

80090

120

копії

-

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Хіміко-технологічний факультет

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 13

161 «Хімічні технології та інженерія» (Хімічні технології органічних речовин)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Урсу Ростислав Анатолійович

80256

136

копії

-

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Хіміко-технологічний факультет

Бюджетних місць: 4. Ліцензія спеціальності: 12

161 «Хімічні технології та інженерія» (Хімічні технології неорганічних речовин)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Шумілова Анна Олегівна

80291

184

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Серьоженко Давид Сергійович

80366

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Чубук Діана Валеріївна

80430

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

4.

Войтович Юлія Василівна

80336

152

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

5.

Урсу Ростислав Анатолійович

80256

136

копії

-

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Хіміко-технологічний факультет

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 17

226 «Фармація» (Технології фармацевтичних препаратів)

Бакалавр з нормативним терміном навчання, на 2 курс
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Федченко Ул`яна Олександрівна

80096

200

оригінали

-

 

0

2.

Кареліна Каріна Василівна

80101

176

копії

-

 

1