Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 3. Ліцензія спеціальності: 80

121 «Інженерія програмного забезпечення» (Інженерія програмного забезпечення)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Карнута Євгеній Володимирович

80072

195

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

2.

Сапожник Віктор Вікторович

80077

195

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Копил Максим Сергійович

80073

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 4. Ліцензія спеціальності: 160

122 «Комп'ютерні науки» (Комп'ютерні науки)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Варчук Олексій Миколайович

80110

195

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

2.

Сіроштан Марина Вадимівна

80015

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

2

3.

Єршов Олександр Олександрович

80069

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

2

4.

Хайба Володимир Іванович

80081

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 190

151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» (Інтелектуальні комп'ютерні системи управління)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Резніченко Андрій Сергійович

80323

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

5

 

2

2.

Зарецький Максим Костянтинович

80070

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

3

3.

Соболєв Дмитро Сергійович

80079

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

4.

Сбітнєв Володимир Олегович

80078

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

3

5.

Бужор Владислав Анатолійович

80237

155

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

6.

Лащенко Віктор Вікторович

80074

155

оригінали

 

3

7.

Бардаков Нікіта Павлович

80324

145

копії

 

3

8.

Реутов Юрій Валентинович

80026

145

оригінали

 

3

9.

Кравченко Дмитро Юрійович

80325

140

копії

4.341

 

2

10.

Костів Артем Геннадійович

80449

копії

Не допущений до конкурсу

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 265

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (Електромеханічні системи автоматизації та електропривод)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Завертайло Вадим Миколайович

80132

копії

Не допущений до конкурсу

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 8. Ліцензія спеціальності: 60

152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» (Метрологія та менеджмент якості)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Дядічкін Роман Андрійович

80151

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

2

2.

Осадчий Віталій Вікторович

80141

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

2

3.

Запорожець Дарія Миколаївна

80011

165

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

4.

Давидова Тетяна Віталіївна

80186

155

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

5

5.

Солдатов Костянтин Валерійович

80447

150

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

6.

Прохоров Євгеній Володимирович

80149

140

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

4.09

 

5

7.

Ключинський Максим Олегович

80231

140

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

8.

Хмелевський Роман Олексійович

80289

140

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

9.

Маслігон Олександр Сергійович

80147

135

оригінали на іншій спеціальності

4.15

 

5

10.

Маловік Артур Русланович

80226

135

оригінали

 

1

11.

Траченко Владислав Валерйович

80159

130

оригінали

4.15

 

5

12.

Ковальов Ігор Олександрович

80148

130

оригінали

3.07

 

5

13.

Ечіна Марія Ігорівна

80246

130

оригінали

 

3

14.

Арнаутов Олександр Сергійович

80451

130

копії

 

4

15.

Осіпов Сергій Петрович

80230

125

оригінали

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 60

152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» (Метрологія та інформаційно-вимірювальні системи)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Дядічкін Роман Андрійович

80151

175

оригінали на іншій спеціальності

-

 

1

2.

Осадчий Віталій Вікторович

80141

170

оригінали на іншій спеціальності

-

 

1

3.

Запорожець Дарія Миколаївна

80011

165

оригінали на іншій спеціальності

-

 

2

4.

Давидова Тетяна Віталіївна

80186

155

оригінали на іншій спеціальності

-

 

6

5.

Палієнко Максим Вікторович

80232

155

оригінали на іншій спеціальності

-

 

3

6.

Солдатов Костянтин Валерійович

80447

150

оригінали на іншій спеціальності

-

 

3

7.

Паскалов Іван Іванович

80340

150

оригінали на іншій спеціальності

-

 

6

8.

Прохоров Євгеній Володимирович

80149

140

оригінали на іншій спеціальності

-

4.09

 

4

9.

Ключинський Максим Олегович

80231

140

копії

-

 

3

10.

Хмелевський Роман Олексійович

80289

140

копії

-

 

3

11.

Маслігон Олександр Сергійович

80147

135

оригінали на іншій спеціальності

-

4.15

 

4

12.

Маловік Артур Русланович

80226

135

оригінали на іншій спеціальності

-

 

2

13.

Траченко Владислав Валерйович

80159

130

оригінали на іншій спеціальності

-

4.15

 

4

14.

Ковальов Ігор Олександрович

80148

130

оригінали на іншій спеціальності

-

3.07

 

4

15.

Арнаутов Олександр Сергійович

80451

130

копії

-

 

3

16.

Осіпов Сергій Петрович

80230

125

оригінали на іншій спеціальності

-

 

3

17.

Римяк Віталій Іванович

80191

120

копії

-

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 50

075 «Маркетинг» (Маркетинг)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Махінько Альона Альбертівна

80157

145

копії

-

 

4

2.

Бойчук Катерина Гаврилівна

80090

120

копії

-

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 90

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Торговельне підприємництво)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Самойленко Дарина Миколаївна

80083

140

копії

-

 

3

2.

Дівніч Владислава Анатоліївна

80298

135

копії

-

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 90

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Економіко-правове забезпечення підприємництва)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Шульгіна Катерина Миколаївна

80035

145

копії

-

 

3

2.

Дівніч Владислава Анатоліївна

80298

135

копії

-

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Гуманітарний факультет

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 60

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (Документознавство та інформаційна діяльність)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Нікульча Данііл Олександрович

80242

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Малайко Надія Сергіївна

80320

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Козачук Ольга Юріївна

80310

181

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

4.

Кириленко Євгенія Павлівна

80294

176

оригінали

Не має права на бюджет

 

-1

5.

Чухраєва Анна Євгенівна

80241

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

6.

Запорожець Анастасія Олегівна

80245

152

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

7.

Джура Анатолій Віталійович

80456

140

оригінали

 

1

8.

Гончар Дар`я Володимирівна

80439

копії

Не допущений до конкурсу

 

0


Одеський національний політехнічний університет


Інститут медичної інженерії

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 185

131 «Прикладна механіка» (Комп'ютерне моделювання в механіці та біомеханіці)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Кірьянцев Роман Олександрович

80364

192

оригінали

-

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут медичної інженерії

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 90

161 «Хімічні технології та інженерія» (Комп'ютерна хімія та молекулярне моделювання)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Кірьянцев Роман Олександрович

80364

192

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

2.

Дашко Валерія Сергіївна

80042

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

5

3.

Новицька Тетяна Віталіївна

80043

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

5

4.

Дядічкін Роман Андрійович

80151

175

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

5

5.

Кошева Єлезавета Сергіївна

80124

170

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

6.

Осадчий Віталій Вікторович

80141

170

оригінали на іншій спеціальності

 

7

7.

Друченко Олексій Олександрович

80168

165

оригінали на іншій спеціальності

 

5

8.

Іванов Євген Ігорович

80235

165

оригінали на іншій спеціальності

 

5

9.

Донець Сергій Вікторович

80169

165

оригінали на іншій спеціальності

 

8

10.

Лєкар Олександр Олександрович

80164

165

оригінали на іншій спеціальності

 

5

11.

Прокопенко Валерія Едуардівна

80044

165

оригінали на іншій спеціальності

 

5

12.

Дончев Сергій Іванович

80174

160

копії

 

5

13.

Бучацький Сергій Миколайович

80181

155

оригінали на іншій спеціальності

 

5

14.

Нех Олександр Олегович

80223

155

копії

 

5

15.

Кушнір Діана Василівна

80175

155

копії

 

6

16.

Олійник Марія Сергіївна

80162

155

оригінали на іншій спеціальності

 

6

17.

Андюкаєв Петро Анатолійович

80039

155

оригінали на іншій спеціальності

 

4

18.

Палієнко Максим Вікторович

80232

155

оригінали на іншій спеціальності

 

4

19.

Лагнюк Володимир Петрович

80248

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

20.

Висоцький Микита Володимирович

80326

150

оригінали на іншій спеціальності

 

5

21.

Коваленко Віктор Анатолійович

80189

150

оригінали на іншій спеціальності

 

5

22.

Медюк Ростіслав Сергійович

80179

150

оригінали на іншій спеціальності

 

5

23.

Паскалов Іван Іванович

80340

150

оригінали на іншій спеціальності

 

7

24.

Тимофєєв Єгор Валерійович

80041

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

25.

Россохата Ольга Едуардівна

80045

150

копії

 

5

26.

Кара Євген Сергійович

80182

145

оригінали на іншій спеціальності

 

5

27.

Хмелевський Роман Олексійович

80289

140

копії

 

5

28.

Іванов Віктор Юрійович

80247

135

оригінали на іншій спеціальності

4.26

 

5

29.

Римар Ганна Олегівна

80172

135

оригінали на іншій спеціальності

3.92

 

5

30.

Маленков Іван Васильович

80273

135

оригінали на іншій спеціальності

 

2

31.

Маловік Артур Русланович

80226

135

оригінали на іншій спеціальності

 

4

32.

Ечіна Марія Ігорівна

80246

130

оригінали на іншій спеціальності

 

4

33.

Федоров Ігор Олександрович

80183

130

оригінали на іншій спеціальності

 

5

34.

Великий Максим Олександрович

80173

125

оригінали на іншій спеціальності

 

5

35.

Осіпов Сергій Петрович

80230

125

оригінали на іншій спеціальності

 

5

36.

Костецький Дмитро Олександрович

80171

120

оригінали на іншій спеціальності

 

5

37.

Тітовський Денііл Олександрович

80279

120

копії

 

5

38.

Бурсакова Анастасія Сергіївна

80300

оригінали на іншій спеціальності

Не допущений до конкурсу

5

 

7

39.

Алієва Аліна Рафаелівна

80196

копії

Не допущений до конкурсу

 

5

40.

Коноваленко Оксана Володимирівна

80244

копії

Не допущений до конкурсу

 

5

41.

Марченко Андрій Олександрович

80233

копії

Не допущений до конкурсу

 

5

42.

Кривошеєв Валентин Олександрович

80040

оригінали на іншій спеціальності

Не допущений до конкурсу

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут медичної інженерії

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 30

163 «Біомедична інженерія» (Біомедична інженерія)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 3 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Гронський Владислав Констянтинович

80167

160

оригінали на іншій спеціальності

-

 

5

2.

Кірьянцев Роман Олександрович

80364

оригінали на іншій спеціальності

Не допущений до конкурсу

 

2