Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 80

121 «Інженерія програмного забезпечення» (Інженерія програмного забезпечення)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Добрянський Нікіта Андрійович

80436

175

копії

-

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 3. Ліцензія спеціальності: 160

122 «Комп'ютерні науки» (Комп'ютерні науки)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Єгоров Лев Васильович

80024

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

4.758

 

4

2.

Губа Роман Миколайович

80019

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

4.224

 

4

3.

Коленко Владислава Олександрівна

80018

150

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

3.97

 

5


Одеський національний політехнічний університет


Інститут комп'ютерних систем

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 190

151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» (Інтелектуальні комп'ютерні системи управління)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Резніченко Андрій Сергійович

80323

170

копії

-

5

 

4

2.

Бурсакова Анастасія Сергіївна

80300

165

оригінали на іншій спеціальності

-

5

 

4

3.

Берінда Євген Григорійович

80265

165

копії

-

 

4

4.

Кулик Олена Олександрівна

80264

165

копії

-

 

4

5.

Пащук Микола Миколайович

80428

155

копії

-

3.49

 

3

6.

Бардаков Нікіта Павлович

80324

145

копії

-

 

4

7.

Кравченко Дмитро Юрійович

80325

140

копії

-

4.341

 

4

8.

Нестіренко Олександр Сергійович

80359

135

копії

-

 

4

9.

Шестаков Іван Сергійович

80228

120

оригінали на іншій спеціальності

-

 

4

10.

Костів Артем Геннадійович

80449

копії

Не допущений до конкурсу

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Бюджетних місць: 10. Ліцензія спеціальності: 265

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (Електромеханічні системи автоматизації та електропривод)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Місецький Іван Анатолійович

80049

195

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Шилін Олексій Ігорович

80051

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Чернов Владислав Володимирович

80068

190

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

4.

Матюхін Святослав Костянтинович

80119

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

5.

Радченко Ігор Андрійович

80050

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

6.

Кравченко Дмитро Юрійович

80325

175

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

4.341

 

5

7.

Занозовський Ілля Петрович

80048

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

8.

Татауш Іван Іванович

80261

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

1

9.

Челакуш Анатолій Юрійович

80243

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

2

10.

Шевченко Артем Юрійович

80161

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

2

11.

Візний Денис Анатолійович

80440

165

оригінали

 

3

12.

Хоменко Андрій Дмитрович

80429

155

копії

 

1

13.

Дуднік Тимофій Валерійович

80329

155

копії

 

3

14.

Кобелєв Богдан Володимирович

80443

150

оригінали

 

2

15.

Лисюк Євгеній Миколайович

80190

150

оригінали

 

2

16.

Деменєв Денис Юрійович

80125

150

оригінали на іншій спеціальності

 

2

17.

Резнічук Павло Вячеславович

80134

145

копії

 

2

18.

Реуца Максим Ігоревич

80176

145

копії

 

2

19.

Отращенко Костянтин Дмитрович

80287

140

копії

 

1

20.

Григоренко Андрій В`ячеславович

80283

140

копії

 

2

21.

Могілєй Оріон Русланович

80332

140

копії

 

2

22.

Куценко Анатолій Едуардович

80136

135

оригінали на іншій спеціальності

 

3

23.

Мельник Олександр Олександрович

80274

130

оригінали на іншій спеціальності

 

2

24.

Гаркавий Максим Ярославович

80442

125

копії

 

2

25.

Григоренко Микола В`ячеславович

80290

125

копії

 

2

26.

Кузьменко Віктор Вікторович

80318

125

оригінали на іншій спеціальності

 

2

27.

Ліщишин Олександр Олександрович

80333

125

копії

 

2

28.

Резніченко Андрій Сергійович

80323

копії

Не допущений до конкурсу

5

 

5

29.

Охотниченко Дмитро Олегович

80258

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

30.

Пужайло Михайло Михайлович

80286

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

31.

Спринський Михайло Анатолійович

80257

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

32.

Грабчак Михайло Ярославович

80432

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Бюджетних місць: 10. Ліцензія спеціальності: 265

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (Електричні машини в мехатронних системах)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Богомаз Павло Сергійович

80121

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Чернов Владислав Володимирович

80068

190

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

1

3.

Богомаз Олексій Сергійович

80123

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

4.

Болбас Дмитро Ігорович

80131

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

5.

Дьяченко Максим Геннадійович

80126

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

6.

Кириленко Вадим Віталійович

80130

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

7.

Потік Іван Олександрович

80065

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

8.

Антонов Сергій Олексійович

80137

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

9.

Татауш Іван Іванович

80261

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

10.

Похваленський Олександр Дмитрович

80122

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

11.

Мірошниченко Олександр Сергійович

80064

165

оригінали

з відзнакою

1

12.

Сметанюк Антон Олександрович

80066

165

оригінали

 

1

13.

Дуднік Тимофій Валерійович

80329

155

копії

 

2

14.

Деменєв Денис Юрійович

80125

150

оригінали на іншій спеціальності

 

1

15.

Резнічук Павло Вячеславович

80134

145

копії

 

1

16.

Реуца Максим Ігоревич

80176

145

копії

 

3

17.

Григоренко Андрій В`ячеславович

80283

140

копії

 

3

18.

Могілєй Оріон Русланович

80332

140

копії

 

3

19.

Отращенко Костянтин Дмитрович

80287

140

копії

 

3

20.

Куценко Анатолій Едуардович

80136

135

оригінали

 

1

21.

Пенделяк Іван Васильович

80086

135

оригінали на іншій спеціальності

 

2

22.

Мельник Олександр Олександрович

80274

130

оригінали

 

1

23.

Григоренко Микола В`ячеславович

80290

125

копії

 

3

24.

Кузьменко Віктор Вікторович

80318

125

оригінали на іншій спеціальності

 

3

25.

Ліщишин Олександр Олександрович

80333

125

копії

 

3

26.

Охотниченко Дмитро Олегович

80258

копії

Не допущений до конкурсу

 

3

27.

Спринський Михайло Анатолійович

80257

копії

Не допущений до конкурсу

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Бюджетних місць: 15. Ліцензія спеціальності: 265

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (Електропостачання та енергетичний менеджмент)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Разінков Владислав Олексійович

80057

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

2.

Левакін Сергій Сергійович

80063

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Попова Олена Євгеніївна

80032

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

4.

Скопін Роман Петрович

80304

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

5.

Косоног Іван Андрійович

80053

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

6.

Онищук Ангеліна Анатоліївна

80033

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

7.

Петров Владислав Вікторович

80056

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

8.

Кирюхін Олексій Павлович

80031

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

9.

Кравченко Дмитро Юрійович

80325

175

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

4.341

 

6

10.

Мороз Євгеній Андрійович

80054

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

11.

Рочняк Іван Олегович

80059

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

12.

Тимошенко Микола Миколайович

80060

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

13.

Вепрецький Ігор Олексійович

80052

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

14.

Пальчик Володимир Борисович

80055

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

15.

Татауш Іван Іванович

80261

170

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

16.

Рибак Дмитро Андрійович

80058

170

оригінали

 

1

17.

Ятчук Олексій Олегович

80311

165

оригінали

 

1

18.

Челакуш Анатолій Юрійович

80243

165

оригінали на іншій спеціальності

 

1

19.

Дуднік Тимофій Валерійович

80329

155

копії

 

1

20.

Хоменко Андрій Дмитрович

80429

155

копії

 

2

21.

Бардаков Нікіта Павлович

80324

155

копії

 

6

22.

Реуца Максим Ігоревич

80176

145

копії

 

1

23.

Резнічук Павло Вячеславович

80134

145

копії

 

3

24.

Григоренко Андрій В`ячеславович

80283

140

копії

 

1

25.

Могілєй Оріон Русланович

80332

140

копії

 

1

26.

Отращенко Костянтин Дмитрович

80287

140

копії

 

2

27.

Куценко Анатолій Едуардович

80136

135

оригінали на іншій спеціальності

 

2

28.

Мельник Олександр Олександрович

80274

130

оригінали на іншій спеціальності

 

3

29.

Кузьменко Віктор Вікторович

80318

125

оригінали

 

1

30.

Гаркавий Максим Ярославович

80442

125

копії

 

1

31.

Григоренко Микола В`ячеславович

80290

125

копії

 

1

32.

Ліщишин Олександр Олександрович

80333

125

копії

 

1

33.

Резніченко Андрій Сергійович

80323

копії

Не допущений до конкурсу

5

 

6

34.

Грабчак Михайло Ярославович

80432

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

35.

Охотниченко Дмитро Олегович

80258

копії

Не допущений до конкурсу

 

2

36.

Спринський Михайло Анатолійович

80257

копії

Не допущений до конкурсу

 

2

37.

Завертайло Вадим Миколайович

80132

копії

Не допущений до конкурсу

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут Машинобудування

Бюджетних місць: 4. Ліцензія спеціальності: 185

131 «Прикладна механіка» (Інженерія логістичних систем)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Третякова Тетяна Іванівна

80254

200

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Добровольський Віталій Володимирович

80034

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

3.

Дашко Валерія Сергіївна

80042

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

4.

Новицька Тетяна Віталіївна

80043

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

5.

Чебаненко Вадим Іванович

80184

175

оригінали

-

 

1

6.

Прокопенко Валерія Едуардівна

80044

165

оригінали

-

 

1

7.

Лєсніков Віталій Олександрович

80102

135

оригінали

-

 

1

8.

Шестаков Іван Сергійович

80228

120

оригінали

-

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут Машинобудування

Бюджетних місць: 3. Ліцензія спеціальності: 185

131 «Прикладна механіка» (Комп'ютерне моделювання в механіці та біомеханіці)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Романюк Олександр Романович

80004

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Безкоровайний Денис Валентинович

80001

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Ричун Денис Юрійович

80002

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

4.

Галенко Віктор Сергійович

80003

155

оригінали

-

 

1

5.

Хамітов Юрій Олександрович

80139

140

оригінали на іншій спеціальності

-

4.83

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут Машинобудування

Бюджетних місць: 1. Ліцензія спеціальності: 185

131 «Прикладна механіка» (Мехатроніка та промислові роботи)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Калмиков Дмитро Олександрович

80113

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Хамітов Юрій Олександрович

80139

140

оригінали на іншій спеціальності

-

4.83

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут Машинобудування

Бюджетних місць: 3. Ліцензія спеціальності: 120

133 «Галузеве машинобудування» (Комп'ютерне проектування та діагностика транспортних засобів)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Савченко Павло Андрійович

80087

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Пащук Микола Миколайович

80428

155

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

3.49

 

7

3.

Рожко Олексій Павлович

80212

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

4.

Гуцан Андріан Олексійович

80140

150

оригінали

 

1

5.

Хамітов Юрій Олександрович

80139

140

оригінали на іншій спеціальності

4.83

 

1

6.

Калиновский Ігор Михайлович

80089

140

копії

 

1

7.

Власов Віктор Вікторович

80127

125

копії

 

2

8.

Сидоренко Олег Валентинович

80099

120

копії

 

1

9.

Шкарпицький Станіслав Олександрович

80255

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут Машинобудування

Бюджетних місць: 2. Ліцензія спеціальності: 120

133 «Галузеве машинобудування» (Обладнання для переробки та розподілу нафтопродуктів)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Кушко Артем Анатолійович

80100

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

2

2.

Пащук Микола Миколайович

80428

155

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

3.49

 

8

3.

Стельмащук Богдан Вікторович

80355

135

оригінали

 

1

4.

Урсу Ростислав Анатолійович

80256

125

копії

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут Машинобудування

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 120

133 «Галузеве машинобудування» (Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Коротушенко Андрій Вікторович

80109

185

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Закревський Сергій Анатолійович

80306

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Пащук Микола Миколайович

80428

155

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

3.49

 

9

4.

Тукасер Артем Сергійович

80091

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

5.

Лавровщик Микита Ігорович

80112

150

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

6.

Докійчук Кирило Миколайович

80170

150

оригінали

 

2

7.

Сторожук Сергій Сергійович

80106

145

оригінали

 

1

8.

Дічко Олег Володимирович

80158

140

копії

 

2

9.

Гайдаржі Іван Петрович

80160

130

оригінали

 

1

10.

Чебан Василь Васильович

80192

125

оригінали

 

1

11.

Урсу Ростислав Анатолійович

80256

125

копії

 

1

12.

Сидоренко Олег Валентинович

80099

120

копії

 

2

13.

Отращенко Костянтин Дмитрович

80287

копії

Не допущений до конкурсу

 

5


Одеський національний політехнічний університет


Інститут Машинобудування

Бюджетних місць: 10. Ліцензія спеціальності: 100

274 «Автомобільний транспорт» (Автомобільний транспорт)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Стаднік Максим Вікторович

80250

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Шкляр Валерій Сергійович

80263

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Брик Дмитро Вікторович

80152

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

4.

Геращенко Микола Сергійович

80220

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

5.

Антонов Максим Русланович

80145

150

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

6.

Паскалов Іван Іванович

80340

150

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

7.

Пенделяк Іван Васильович

80086

150

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

8.

Ярошенко Кирило Сергійович

80142

150

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

9.

Клюєв Олександр Васильович

80143

145

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

10.

Кадученко Анатолій Володимирович

80448

140

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

11.

Дічко Олег Володимирович

80158

140

копії

-

 

1

12.

Калиновский Ігор Михайлович

80089

140

копії

-

 

2

13.

Авілкін Володимир Едуардович

80339

130

оригінали

-

 

1

14.

Бондаренко Сергій Віталійович

80341

130

оригінали

-

 

1

15.

Калашніков Сергій Сергійович

80342

130

оригінали

-

 

1

16.

Стрілецький Сергій Валерійович

80338

125

оригінали

-

 

1

17.

Власов Віктор Вікторович

80127

125

копії

-

 

1

18.

Шкарпицький Станіслав Олександрович

80255

копії

Не допущений до конкурсу

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 160

122 «Комп'ютерні науки» (Комп'ютерний дизайн)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Зеленська Карина Русланівна

80188

140

оригінали на іншій спеціальності

-

 

1

2.

Ечіна Марія Ігорівна

80246

130

оригінали на іншій спеціальності

-

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 8. Ліцензія спеціальності: 185

131 «Прикладна механіка» (Комп'ютерне проектування та дизайн машин)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Добровольський Віталій Володимирович

80034

190

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

з відзнакою

3

2.

Ракша Микита Павлович

80010

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

3.

Дашко Валерія Сергіївна

80042

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

4.

Новицька Тетяна Віталіївна

80043

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

5.

Дядічкін Роман Андрійович

80151

175

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

6.

Рещиковець Олександр Михайлович

80009

175

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

з відзнакою

2

7.

Кривошеєв Валентин Олександрович

80040

175

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

8.

Кошева Єлезавета Сергіївна

80124

170

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

1

9.

Осадчий Віталій Вікторович

80141

170

оригінали на іншій спеціальності

 

3

10.

Сидоренко Тетяна Дмитрівна

80007

170

оригінали на іншій спеціальності

з відзнакою

2

11.

Донець Сергій Вікторович

80169

165

оригінали на іншій спеціальності

 

2

12.

Друченко Олексій Олександрович

80168

165

оригінали на іншій спеціальності

 

2

13.

Іванов Євген Ігорович

80235

165

оригінали на іншій спеціальності

 

4

14.

Граждан Владислав Олександрович

80006

165

оригінали на іншій спеціальності

 

2

15.

Лєкар Олександр Олександрович

80164

165

оригінали на іншій спеціальності

 

2

16.

Прокопенко Валерія Едуардівна

80044

165

оригінали на іншій спеціальності

 

2

17.

Гронський Владислав Констянтинович

80167

160

оригінали на іншій спеціальності

 

2

18.

Дончев Сергій Іванович

80174

160

копії

 

2

19.

Денисенко Олександр Володимирович

80144

160

оригінали на іншій спеціальності

 

3

20.

Пащук Микола Миколайович

80428

155

копії

3.49

 

5

21.

Бучацький Сергій Миколайович

80181

155

оригінали на іншій спеціальності

 

2

22.

Кушнір Діана Василівна

80175

155

копії

 

2

23.

Олійник Марія Сергіївна

80162

155

оригінали на іншій спеціальності

 

2

24.

Нех Олександр Олегович

80223

155

копії

 

4

25.

Андюкаєв Петро Анатолійович

80039

155

оригінали на іншій спеціальності

 

2

26.

Палієнко Максим Вікторович

80232

155

оригінали на іншій спеціальності

 

2

27.

Лагнюк Володимир Петрович

80248

150

оригінали

 

2

28.

Висоцький Микита Володимирович

80326

150

оригінали на іншій спеціальності

 

2

29.

Коваленко Віктор Анатолійович

80189

150

оригінали на іншій спеціальності

 

2

30.

Медюк Ростіслав Сергійович

80179

150

оригінали на іншій спеціальності

 

2

31.

Солдатов Костянтин Валерійович

80447

150

оригінали на іншій спеціальності

 

2

32.

Фішер Анна Альбертівна

80358

150

копії

 

3

33.

Паскалов Іван Іванович

80340

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

34.

Антонов Максим Русланович

80145

150

оригінали на іншій спеціальності

 

5

35.

Гуцан Андріан Олексійович

80140

150

оригінали на іншій спеціальності

 

5

36.

Ярошенко Кирило Сергійович

80142

150

оригінали на іншій спеціальності

 

5

37.

Тимофєєв Єгор Валерійович

80041

150

оригінали на іншій спеціальності

 

2

38.

Россохата Ольга Едуардівна

80045

150

копії

 

2

39.

Кара Євген Сергійович

80182

145

оригінали на іншій спеціальності

 

2

40.

Клюєв Олександр Васильович

80143

145

оригінали на іншій спеціальності

 

5

41.

Мірчевський Сергій Миколайович

80138

145

копії

 

5

42.

Хамітов Юрій Олександрович

80139

140

оригінали

4.83

 

5

43.

Прохоров Євгеній Володимирович

80149

140

оригінали

4.09

 

1

44.

Михайлов Андрій Іванович

80095

140

оригінали

 

2

45.

Ключинський Максим Олегович

80231

140

копії

 

2

46.

Хмелевський Роман Олексійович

80289

140

копії

 

2

47.

Іванов Віктор Юрійович

80247

135

оригінали

4.26

 

2

48.

Маслігон Олександр Сергійович

80147

135

оригінали

4.15

 

1

49.

Римар Ганна Олегівна

80172

135

оригінали

3.92

 

2

50.

Чеботаєв Володимир Борисович

80457

135

оригінали на іншій спеціальності

 

2

51.

Дручевський Кирило Сергійович

80155

135

оригінали на іншій спеціальності

 

4

52.

Попова Олена Євгенівна

80180

130

оригінали

4.92

 

2

53.

Траченко Владислав Валерйович

80159

130

оригінали на іншій спеціальності

4.15

 

1

54.

Ковальов Ігор Олександрович

80148

130

оригінали на іншій спеціальності

3.07

 

2

55.

Арнаутов Олександр Сергійович

80451

130

копії

 

1

56.

Ечіна Марія Ігорівна

80246

130

оригінали на іншій спеціальності

 

2

57.

Федоров Ігор Олександрович

80183

130

оригінали на іншій спеціальності

 

2

58.

Гриник Ігор Сергійович

80240

130

оригінали на іншій спеціальності

 

4

59.

Великий Максим Олександрович

80173

125

оригінали на іншій спеціальності

 

2

60.

Осіпов Сергій Петрович

80230

125

оригінали на іншій спеціальності

 

2

61.

Тітовський Денііл Олександрович

80279

120

копії

 

1

62.

Костецький Дмитро Олександрович

80171

120

оригінали на іншій спеціальності

 

2

63.

Римяк Віталій Іванович

80191

120

копії

 

5

64.

Алієва Аліна Рафаелівна

80196

копії

Не допущений до конкурсу

 

2

65.

Коноваленко Оксана Володимирівна

80244

копії

Не допущений до конкурсу

 

3


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 19. Ліцензія спеціальності: 185

131 «Прикладна механіка» (Комп'ютерне проектування інноваційних технологій)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Добровольський Віталій Володимирович

80034

190

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

з відзнакою

2

2.

Ракша Микита Павлович

80010

180

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Дашко Валерія Сергіївна

80042

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

4.

Новицька Тетяна Віталіївна

80043

180

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

5.

Рещиковець Олександр Михайлович

80009

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

6.

Кривошеєв Валентин Олександрович

80040

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

7.

Сидоренко Тетяна Дмитрівна

80007

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

8.

Донець Сергій Вікторович

80169

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

9.

Друченко Олексій Олександрович

80168

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

10.

Іванов Євген Ігорович

80235

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

3

11.

Гайдученко Анастасія Олександрівна

80005

165

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

з відзнакою

2

12.

Граждан Владислав Олександрович

80006

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

13.

Лєкар Олександр Олександрович

80164

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

14.

Прокопенко Валерія Едуардівна

80044

165

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

15.

Гронський Владислав Констянтинович

80167

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

16.

Дончев Сергій Іванович

80174

160

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

1

17.

Денисенко Олександр Володимирович

80144

160

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

18.

Верлатий Юрій Анатолійович

80008

160

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

19.

Пащук Микола Миколайович

80428

155

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

3.49

 

6

20.

Бучацький Сергій Миколайович

80181

155

оригінали

 

1

21.

Олійник Марія Сергіївна

80162

155

оригінали

 

1

22.

Кушнір Діана Василівна

80175

155

копії

 

1

23.

Нех Олександр Олегович

80223

155

копії

 

3

24.

Андюкаєв Петро Анатолійович

80039

155

оригінали

 

1

25.

Палієнко Максим Вікторович

80232

155

оригінали

 

1

26.

Висоцький Микита Володимирович

80326

150

оригінали

 

1

27.

Коваленко Віктор Анатолійович

80189

150

оригінали

 

1

28.

Медюк Ростіслав Сергійович

80179

150

оригінали

 

1

29.

Солдатов Костянтин Валерійович

80447

150

оригінали

 

1

30.

Лагнюк Володимир Петрович

80248

150

оригінали на іншій спеціальності

 

1

31.

Паскалов Іван Іванович

80340

150

оригінали на іншій спеціальності

 

3

32.

Антонов Максим Русланович

80145

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

33.

Гуцан Андріан Олексійович

80140

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

34.

Ярошенко Кирило Сергійович

80142

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

35.

Тимофєєв Єгор Валерійович

80041

150

оригінали

 

1

36.

Россохата Ольга Едуардівна

80045

150

копії

 

1

37.

Кара Євген Сергійович

80182

145

оригінали

 

1

38.

Клюєв Олександр Васильович

80143

145

оригінали на іншій спеціальності

 

4

39.

Мірчевський Сергій Миколайович

80138

145

копії

 

4

40.

Жукова Наталія Олександрівна

80093

140

оригінали

8.6

 

1

41.

Хамітов Юрій Олександрович

80139

140

оригінали на іншій спеціальності

4.83

 

4

42.

Прохоров Євгеній Володимирович

80149

140

оригінали на іншій спеціальності

4.09

 

2

43.

Ключинський Максим Олегович

80231

140

копії

 

1

44.

Михайлов Андрій Іванович

80095

140

оригінали на іншій спеціальності

 

1

45.

Хмелевський Роман Олексійович

80289

140

копії

 

1

46.

Іванов Віктор Юрійович

80247

135

оригінали на іншій спеціальності

4.26

 

1

47.

Маслігон Олександр Сергійович

80147

135

оригінали на іншій спеціальності

4.15

 

2

48.

Римар Ганна Олегівна

80172

135

оригінали на іншій спеціальності

3.92

 

1

49.

Чеботаєв Володимир Борисович

80457

135

оригінали на іншій спеціальності

 

1

50.

Дручевський Кирило Сергійович

80155

135

оригінали на іншій спеціальності

 

3

51.

Попова Олена Євгенівна

80180

130

оригінали на іншій спеціальності

4.92

 

1

52.

Траченко Владислав Валерйович

80159

130

оригінали на іншій спеціальності

4.15

 

2

53.

Ковальов Ігор Олександрович

80148

130

оригінали на іншій спеціальності

3.07

 

1

54.

Федоров Ігор Олександрович

80183

130

оригінали на іншій спеціальності

 

1

55.

Арнаутов Олександр Сергійович

80451

130

копії

 

2

56.

Гриник Ігор Сергійович

80240

130

оригінали на іншій спеціальності

 

3

57.

Великий Максим Олександрович

80173

125

оригінали

 

1

58.

Осіпов Сергій Петрович

80230

125

оригінали на іншій спеціальності

 

1

59.

Костецький Дмитро Олександрович

80171

120

оригінали на іншій спеціальності

 

1

60.

Алієва Аліна Рафаелівна

80196

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

61.

Коноваленко Оксана Володимирівна

80244

копії

Не допущений до конкурсу

 

2

62.

Марченко Андрій Олександрович

80233

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 4. Ліцензія спеціальності: 30

132 «Матеріалознавство» (Матеріалознавство та інженерія поверхні)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Дядічкін Роман Андрійович

80151

175

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

2.

Кошева Єлезавета Сергіївна

80124

170

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

3.

Осадчий Віталій Вікторович

80141

170

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

4.

Донець Сергій Вікторович

80169

165

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

5.

Друченко Олексій Олександрович

80168

165

оригінали на іншій спеціальності

 

3

6.

Лєкар Олександр Олександрович

80164

165

оригінали на іншій спеціальності

 

4

7.

Гронський Владислав Констянтинович

80167

160

оригінали на іншій спеціальності

 

3

8.

Дончев Сергій Іванович

80174

160

копії

 

3

9.

Денисенко Олександр Володимирович

80144

160

оригінали на іншій спеціальності

 

4

10.

Бучацький Сергій Миколайович

80181

155

оригінали на іншій спеціальності

 

3

11.

Кушнір Діана Василівна

80175

155

копії

 

3

12.

Олійник Марія Сергіївна

80162

155

оригінали на іншій спеціальності

 

4

13.

Висоцький Микита Володимирович

80326

150

оригінали на іншій спеціальності

 

3

14.

Коваленко Віктор Анатолійович

80189

150

оригінали на іншій спеціальності

 

3

15.

Лагнюк Володимир Петрович

80248

150

оригінали на іншій спеціальності

 

3

16.

Медюк Ростіслав Сергійович

80179

150

оригінали на іншій спеціальності

 

3

17.

Паскалов Іван Іванович

80340

150

оригінали на іншій спеціальності

 

5

18.

Антонов Максим Русланович

80145

150

оригінали на іншій спеціальності

 

6

19.

Гуцан Андріан Олексійович

80140

150

оригінали на іншій спеціальності

 

6

20.

Ярошенко Кирило Сергійович

80142

150

оригінали на іншій спеціальності

 

6

21.

Кара Євген Сергійович

80182

145

оригінали на іншій спеціальності

 

3

22.

Клюєв Олександр Васильович

80143

145

оригінали на іншій спеціальності

 

6

23.

Мірчевський Сергій Миколайович

80138

145

копії

 

6

24.

Хамітов Юрій Олександрович

80139

140

оригінали на іншій спеціальності

4.83

 

6

25.

Прохоров Євгеній Володимирович

80149

140

оригінали на іншій спеціальності

4.09

 

3

26.

Маслігон Олександр Сергійович

80147

135

оригінали на іншій спеціальності

4.15

 

3

27.

Римар Ганна Олегівна

80172

135

оригінали на іншій спеціальності

3.92

 

4

28.

Чеботаєв Володимир Борисович

80457

135

оригінали

 

3

29.

Дручевський Кирило Сергійович

80155

135

оригінали на іншій спеціальності

 

5

30.

Попова Олена Євгенівна

80180

130

оригінали на іншій спеціальності

4.92

 

4

31.

Траченко Владислав Валерйович

80159

130

оригінали на іншій спеціальності

4.15

 

3

32.

Ковальов Ігор Олександрович

80148

130

оригінали на іншій спеціальності

3.07

 

3

33.

Федоров Ігор Олександрович

80183

130

оригінали

 

3

34.

Гриник Ігор Сергійович

80240

130

оригінали на іншій спеціальності

 

5

35.

Великий Максим Олександрович

80173

125

оригінали на іншій спеціальності

 

3

36.

Костецький Дмитро Олександрович

80171

120

оригінали

 

4

37.

Римяк Віталій Іванович

80191

120

копії

 

6

38.

Алієва Аліна Рафаелівна

80196

копії

Не допущений до конкурсу

 

3

39.

Коноваленко Оксана Володимирівна

80244

копії

Не допущений до конкурсу

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 40

136 «Металургія» (Художнє та ювелірне литво)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Кошева Єлезавета Сергіївна

80124

170

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

3

2.

Донець Сергій Вікторович

80169

165

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

3.

Друченко Олексій Олександрович

80168

165

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

4.

Лєкар Олександр Олександрович

80164

165

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

3

5.

Гронський Владислав Констянтинович

80167

160

оригінали на іншій спеціальності

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

4

6.

Денисенко Олександр Володимирович

80144

160

оригінали на іншій спеціальності

 

5

7.

Олійник Марія Сергіївна

80162

155

оригінали на іншій спеціальності

 

3

8.

Бучацький Сергій Миколайович

80181

155

оригінали на іншій спеціальності

 

4

9.

Кушнір Діана Василівна

80175

155

копії

 

4

10.

Висоцький Микита Володимирович

80326

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

11.

Коваленко Віктор Анатолійович

80189

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

12.

Медюк Ростіслав Сергійович

80179

150

оригінали на іншій спеціальності

 

4

13.

Морозов Олександр Леонідович

80269

145

оригінали

 

1

14.

Пономаренко Юрій Дмитрович

80271

145

оригінали

 

1

15.

Кара Євген Сергійович

80182

145

оригінали на іншій спеціальності

 

4

16.

Римар Ганна Олегівна

80172

135

оригінали на іншій спеціальності

3.92

 

3

17.

Чеботаєв Володимир Борисович

80457

135

оригінали на іншій спеціальності

 

4

18.

Дручевський Кирило Сергійович

80155

135

оригінали на іншій спеціальності

 

2

19.

Попова Олена Євгенівна

80180

130

оригінали на іншій спеціальності

4.92

 

3

20.

Гриник Ігор Сергійович

80240

130

оригінали

 

2

21.

Федоров Ігор Олександрович

80183

130

оригінали на іншій спеціальності

 

4

22.

Великий Максим Олександрович

80173

125

оригінали на іншій спеціальності

 

4

23.

Костецький Дмитро Олександрович

80171

120

оригінали на іншій спеціальності

 

3

24.

Коноваленко Оксана Володимирівна

80244

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

25.

Алієва Аліна Рафаелівна

80196

копії

Не допущений до конкурсу

 

4


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 2. Ліцензія спеціальності: 60

152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» (Метрологія та менеджмент якості)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Бурсакова Анастасія Сергіївна

80300

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

5

 

1

2.

Нех Олександр Олегович

80223

155

копії

Рекомендований до зарахування на бюджет

Зарахування можливе за умови подачі оригіналів документів

 

2

3.

Фішер Анна Альбертівна

80358

150

копії

 

2

4.

Бардаков Нікіта Павлович

80324

145

копії

 

5

5.

Коман Яна Юріївна

80379

140

копії

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 60

152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» (Метрологія та інформаційно-вимірювальні системи)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Резніченко Андрій Сергійович

80323

170

копії

-

5

 

7

2.

Бурсакова Анастасія Сергіївна

80300

165

оригінали на іншій спеціальності

-

5

 

2

3.

Нех Олександр Олегович

80223

155

копії

-

 

1

4.

Фішер Анна Альбертівна

80358

150

копії

-

 

1

5.

Коман Яна Юріївна

80379

140

копії

-

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 70

071 «Облік і оподаткування» (Облік і оподаткування)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Шацков Віктор Володимирович

80178

195

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

2.

Дворчук Єлізавета

80419

190

оригінали

Не має права на бюджет

 

1

3.

Бадігон Вікторія Олександрівна

80084

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

4.

Літвінчук Ганна Сергіївна

80163

190

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

3

5.

Лазєєв Микита Євгенович

80385

185

оригінали

Не має права на бюджет

 

1

6.

Кіров Вячеслав Валерійович

80417

180

оригінали

Не має права на бюджет

 

1

7.

Кримченкова Клавдія Ігорівна

80036

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

3

8.

Пінчук Анастасія Анатоліївна

80037

175

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

3

9.

Тарнавський Артур Ігорович

80375

175

копії

-

 

1

10.

Фархутдінов Сергій Віталійович

80373

170

оригінали

-

 

1

11.

Юлінецькая Валентина Геннадіївна

80424

170

копії

-

 

1

12.

Митрофанов Олександр Сергійович

80227

165

копії

-

 

2

13.

Скурська Марія Володимирівна

80038

165

оригінали

-

 

3

14.

Лановий Руслан Петрович

80407

155

оригінали

-

 

1

15.

Коверник Анастасія Олегівна

80193

155

оригінали

-

 

2

16.

Бойченко Денис Вячеславович

80378

150

оригінали

-

 

1

17.

Корбут Денис Юліанович

80374

150

оригінали

-

 

1

18.

Ніколенко Олександр Сергійович

80384

150

оригінали

-

 

1

19.

Рожко Сергій Андрійович

80372

150

оригінали

-

 

1

20.

Амірі Обайдулла Вахідуллайович

80369

145

копії

-

 

1

21.

Махінько Альона Альбертівна

80157

145

копії

-

 

1

22.

Шульгіна Катерина Миколаївна

80035

145

копії

-

 

4

23.

Безпалько Олег Васильович

80409

140

оригінали

-

 

1

24.

Валькевич Ігор Денисович

80410

140

оригінали

-

 

1

25.

Ільяшенко Денис Євгенович

80455

140

оригінали

-

 

1

26.

Заворотнюк Ігор Ігорович

80268

140

копії

-

 

1

27.

Губіна Ірина Юріївна

80085

140

копії

-

з відзнакою

2

28.

Мамуненко Марина Сергіївна

80267

135

копії

-

 

1

29.

Дівніч Владислава Анатоліївна

80298

135

копії

-

 

4

30.

Мурін Валентин Віталійович

80418

130

оригінали

-

 

1

31.

Савіних Ігор Олександрович

80376

130

оригінали

-

 

1

32.

Байрамли Турал Озубек Огли

80415

125

оригінали

-

 

1

33.

Чучман Костянтин Дмитрович

80128

120

оригінали

-

 

1

34.

Орел Анастасія Сергіївна

80292

копії

Не допущений до конкурсу

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 90

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Торговельне підприємництво)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Пілєва Юлія Юріївна

80399

195

копії

-

 

1

2.

Васильєв Вадим Владиславович

80403

170

копії

-

 

2

3.

Музика Владислав Віталійойвич

80416

165

оригінали

-

 

2

4.

Левченко Андрій Віталійович

80388

165

копії

-

 

1

5.

Митрофанов Олександр Сергійович

80227

165

копії

-

 

1

6.

Осадчий Юрій Станіславович

80386

165

копії

-

 

1

7.

Кичук Андрій Володимирович

80421

160

оригінали

-

 

1

8.

Пасічник Марія Олександрівна

80452

160

оригінали

-

 

2

9.

Шлюпкин Юрій Олегович

80392

160

копії

-

 

2

10.

Лисий Ігор Геннадійович

80390

155

оригінали

-

 

1

11.

Макаров Артемій Валерійович

80383

155

копії

-

 

1

12.

Харітова Ольга Анатоліївна

80371

155

копії

-

 

1

13.

Мельник Володимир Володимирович

80414

150

оригінали

-

 

2

14.

Чилікін Сергій Дмитрович

80420

150

оригінали

-

 

2

15.

Козаков Ігор Олегович

80391

150

копії

-

 

2

16.

Лашкул Єгор Вячеславович

80402

150

копії

-

 

2

17.

Меліхова Аліна Вячеславівна

80398

150

копії

-

 

2

18.

Ткач Маргарита Вадимівна

80370

150

копії

-

 

2

19.

Федоренко Анна Олександрівна

80397

150

копії

-

 

2

20.

Шестопалюк Олександр Олександрович

80396

150

копії

-

 

2

21.

Луковкіна Євгенія Євгеніївна

80411

145

оригінали

-

 

2

22.

Бєлкін Денис Олександрович

80405

145

копії

-

 

2

23.

Заболотний Марко Володимирович

80389

145

копії

-

 

2

24.

Котович Дмитро Семенович

80394

145

копії

-

 

2

25.

Фокасьєв Денис Романович

80377

145

копії

-

 

2

26.

Бурдейний Володимир Віталійович

80426

140

оригінали

-

 

1

27.

Коршак Вячеслав Ігорович

80413

140

оригінали

-

 

2

28.

Вязьмін Дмитро Олександрович

80387

140

копії

-

 

1

29.

Анциферов Ян Володимирович

80400

140

копії

-

 

2

30.

Глухова Марта Сергіївна

80368

140

копії

-

 

2

31.

Губіна Ірина Юріївна

80085

140

копії

-

з відзнакою

1

32.

Андріанов Володимир Ігорович

80408

135

оригінали

-

 

2

33.

Крайнюк Євгеній Павлович

80406

135

копії

-

 

2

34.

Поліщук Павло Андрійович

80401

135

копії

-

 

2

35.

Александрюк Віктор Святославович

80395

130

оригінали

-

 

2

36.

Шевченко Іван Русланович

80393

125

копії

-

 

1

37.

Вольчев Данііл Володимирович

80404

120

копії

-

 

1

38.

Войтюк Констянтин Володимирович

80356

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

39.

Швець Максим Максимович

80423

копії

Не допущений до конкурсу

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут бізнесу, економіки та інформаційних технологій

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 90

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Економіко-правове забезпечення підприємництва)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Пілєва Юлія Юріївна

80399

195

копії

-

 

2

2.

Васильєв Вадим Владиславович

80403

170

копії

-

 

1

3.

Левченко Андрій Віталійович

80388

165

копії

-

 

2

4.

Осадчий Юрій Станіславович

80386

165

копії

-

 

2

5.

Митрофанов Олександр Сергійович

80227

165

копії

-

 

4

6.

Шлюпкин Юрій Олегович

80392

160

копії

-

 

1

7.

Макаров Артемій Валерійович

80383

155

копії

-

 

2

8.

Харітова Ольга Анатоліївна

80371

155

копії

-

 

2

9.

Козаков Ігор Олегович

80391

150

копії

-

 

1

10.

Лашкул Єгор Вячеславович

80402

150

копії

-

 

1

11.

Меліхова Аліна Вячеславівна

80398

150

копії

-

 

1

12.

Ткач Маргарита Вадимівна

80370

150

копії

-

 

1

13.

Федоренко Анна Олександрівна

80397

150

копії

-

 

1

14.

Шестопалюк Олександр Олександрович

80396

150

копії

-

 

1

15.

Бєлкін Денис Олександрович

80405

145

копії

-

 

1

16.

Заболотний Марко Володимирович

80389

145

копії

-

 

1

17.

Котович Дмитро Семенович

80394

145

копії

-

 

1

18.

Фокасьєв Денис Романович

80377

145

копії

-

 

1

19.

Махінько Альона Альбертівна

80157

145

копії

-

 

2

20.

Анциферов Ян Володимирович

80400

140

копії

-

 

1

21.

Глухова Марта Сергіївна

80368

140

копії

-

 

1

22.

Вязьмін Дмитро Олександрович

80387

140

копії

-

 

2

23.

Крайнюк Євгеній Павлович

80406

135

копії

-

 

1

24.

Поліщук Павло Андрійович

80401

135

копії

-

 

1

25.

Шевченко Іван Русланович

80393

125

копії

-

 

2

26.

Вольчев Данііл Володимирович

80404

120

копії

-

 

2

27.

Швець Максим Максимович

80423

копії

Не допущений до конкурсу

 

1

28.

Войтюк Констянтин Володимирович

80356

копії

Не допущений до конкурсу

 

2

29.

Дік Карина Володимирівна

80114

копії

Не допущений до конкурсу

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Гуманітарний факультет

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 60

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (Документознавство та інформаційна діяльність)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Чухраєва Анна Євгенівна

80241

160

оригінали на іншій спеціальності

-

 

0


Одеський національний політехнічний університет


Гуманітарний факультет

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 40

034 «Культурологія» (Культурологія)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Нікульча Данііл Олександрович

80242

190

оригінали на іншій спеціальності

-

 

2

2.

Завертайло Вадим Миколайович

80132

167

копії

-

 

1

3.

Чухраєва Анна Євгенівна

80241

160

оригінали на іншій спеціальності

-

 

2


Одеський національний політехнічний університет


Інститут медичної інженерії

Бюджетних місць: 5. Ліцензія спеціальності: 15

183 «Технології захисту навколишнього середовища» (Технології захисту навколишнього середовища)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Гайдученко Анастасія Олександрівна

80005

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

з відзнакою

1

2.

Запорожець Дарія Миколаївна

80011

165

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

3.

Давидова Тетяна Віталіївна

80186

155

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

4

4.

Маленков Іван Васильович

80273

135

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

5.

Дручевський Кирило Сергійович

80155

135

оригінали

Рекомендований до зарахування на бюджет

 

1

6.

Гриник Ігор Сергійович

80240

130

оригінали на іншій спеціальності

-

 

1


Одеський національний політехнічний університет


Українсько-німецький інститут

Бюджетних місць: 0. Ліцензія спеціальності: 50

075 «Маркетинг» (Маркетинг)

Бакалавр зі скороченим терміном навчання, термін навчання - 2 роки
№ п/пПІБ№ о/сВступне фахове випробуванняПоза
конкурсом
ОригіналиСтатусСередній
бал диплому
ВідзнакаПріоритет

1.

Марченко Дмитро Олександрович

80431

175

копії

-

 

3