Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 040301 – Прикладна математика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бурикін Олексій Станіславович

80257

137

2

Тітов Микола Олександрович

80097

161

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 040302 – Інформатика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Сакали Ельвіра Анатоліївна

80281

152

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050101 – Комп`ютерні науки


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Долгополова Катерина Сергіївна

80051

192

2

Мамренко Станіслав Олександрович

80208

166

3

Нечипорук Світлана Павлівна

80050

188

4

Трофименко Денис Сергійович

80221

183

5

Шевчук Богдан Олегович

80191

191

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050101 – Комп`ютерні науки


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Мазепа Олена Вікторівна

80288

171

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050102 – Комп`ютерна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Глибін-Буравцев Денис Сергійович

80046

192

2

Гуревич Гліб Олександрович

80047

192

3

Канівець Владислав Вікторович

80044

192

4

Носкевич Артем Петрович

80041

192

5

Осуський Олександр Вікторович

80375

171

6

Рога Олександр Олександрович

80042

196

7

Сорокін Олексій Сергійович

80043

196

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050103 – Програмна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Ростов Максим Володимирович

80333

178

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050201 – Системна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Глізнуца Владислав Андрійович

80256

124

2

Докієнко Сергій Юрійович

80438

152

3

Кузін Ігор Олегович

80379

180

4

Лись Дар`я Анатоліївна

80076

191

5

Ставнічук Владислав Вікторович

80198

160

6

Шабельникова Влада Вікторівна

80008

188

7

Якубовський Олександр Анатолійович

80205

141

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут енергетики та комп`ютерно-інтегрованих систем управління

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050202 – Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Лаврик Анатолій Вячеславович

80373

180

2

Слепенчук Альберт Юрійович

80237

130

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050501 – Прикладна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Макухівський Антон Антонович

80126

175

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050502 – Інженерна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Речкін Михайло Романович

80142

139

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050503 – Машинобудування


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Фоменко Микола Олександрович

80202

150

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут енергетики та комп`ютерно-інтегрованих систем управління

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050601 – Теплоенергетика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Афончикова Ксенія Михайлівна

80382

175

2

Боровик Андрій Віталійович

80240

175

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут енергетики та комп`ютерно-інтегрованих систем управління

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050603 – Атомна енергетика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Богданов Микита Дмитрович

80364

200

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут енергетики та комп`ютерно-інтегрованих систем управління

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050701 – Електротехніка та електротехнології


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Ревенко Вікторія Юріївна

80182

134

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050702 – Електромеханіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Гринюк Віталій Ігорович

80409

120

2

Друзь Денис Юрійович

80039

180

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050802 – Електронні пристрої та системи


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Гришин Леонід Анатолійович

80260

185

2

Тернавський Олександр Володимирович

80402

155

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050901 – Радіотехніка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Агалаков Володимир Олександрович

80176

186

2

Гончар Кирило Юрійович

80282

166

3

Загороднюк Віктор Костянтинович

80283

150

4

Оверчук Юрій Сергійович

80161

147

5

Севастьянов Володимир Сергійович

80132

136

6

Сіняков Дмитро Олегович

80100

194

7

Тимків Василь Васильович

80327

133

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 050902 – Радіоелектронні апарати


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Дерменжі Олександр Юрійович

80179

200

 

Одеський національний політехнічний університет

Хіміко-технологічний факультет

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 051301 – Хімічна технологія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Дідух Євген Романович

80377

127

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 2 курс
за напрямом 170102 – Системи технічного захисту інформації


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Агарков Олександр Юрійович

80383

160

2

Карнаушенко Миколай Олегович

80169

180

3

Кирильчук Володимир Володимирович

80141

172

4

Лозан Андрій Едуардович

80101

176

5

Міхневич Віктор Юрійович

80172

168

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 040301 – Прикладна математика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бурикін Олексій Станіславович

80257

137

2

Тітов Микола Олександрович

80097

161

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 040302 – Інформатика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Сакали Ельвіра Анатоліївна

80281

152

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050101 – Комп`ютерні науки


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Долгополова Катерина Сергіївна

80051

192

2

Мамренко Станіслав Олександрович

80208

166

3

Нечипорук Світлана Павлівна

80050

188

4

Трофименко Денис Сергійович

80221

183

5

Шевчук Богдан Олегович

80191

191

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050101 – Комп`ютерні науки


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Мазепа Олена Вікторівна

80288

171

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050102 – Комп`ютерна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Глибін-Буравцев Денис Сергійович

80046

192

2

Гуревич Гліб Олександрович

80047

192

3

Канівець Владислав Вікторович

80044

192

4

Носкевич Артем Петрович

80041

192

5

Осуський Олександр Вікторович

80375

171

6

Рога Олександр Олександрович

80042

196

7

Сорокін Олексій Сергійович

80043

196

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050103 – Програмна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Ростов Максим Володимирович

80333

178

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050201 – Системна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Глізнуца Владислав Андрійович

80256

124

2

Докієнко Сергій Юрійович

80438

152

3

Кузін Ігор Олегович

80379

180

4

Лись Дар`я Анатоліївна

80076

191

5

Ставнічук Владислав Вікторович

80198

160

6

Шабельникова Влада Вікторівна

80008

188

7

Якубовський Олександр Анатолійович

80205

141

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут енергетики та комп`ютерно-інтегрованих систем управління

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050202 – Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Лаврик Анатолій Вячеславович

80373

180

2

Слепенчук Альберт Юрійович

80237

130

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050501 – Прикладна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Макухівський Антон Антонович

80126

175

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050502 – Інженерна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Речкін Михайло Романович

80142

139

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050503 – Машинобудування


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Фоменко Микола Олександрович

80202

150

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут енергетики та комп`ютерно-інтегрованих систем управління

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050601 – Теплоенергетика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Афончикова Ксенія Михайлівна

80382

175

2

Боровик Андрій Віталійович

80240

175

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут енергетики та комп`ютерно-інтегрованих систем управління

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050603 – Атомна енергетика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Богданов Микита Дмитрович

80364

200

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут енергетики та комп`ютерно-інтегрованих систем управління

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050701 – Електротехніка та електротехнології


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Ревенко Вікторія Юріївна

80182

134

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050702 – Електромеханіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Гринюк Віталій Ігорович

80409

120

2

Друзь Денис Юрійович

80039

180

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050802 – Електронні пристрої та системи


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Гришин Леонід Анатолійович

80260

185

2

Тернавський Олександр Володимирович

80402

155

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050901 – Радіотехніка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Агалаков Володимир Олександрович

80176

186

2

Гончар Кирило Юрійович

80282

166

3

Загороднюк Віктор Костянтинович

80283

150

4

Оверчук Юрій Сергійович

80161

147

5

Севастьянов Володимир Сергійович

80132

136

6

Сіняков Дмитро Олегович

80100

194

7

Тимків Василь Васильович

80327

133

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 050902 – Радіоелектронні апарати


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Дерменжі Олександр Юрійович

80179

200

 

Одеський національний політехнічний університет

Хіміко-технологічний факультет

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 051301 – Хімічна технологія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Дідух Євген Романович

80377

127

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут інформаційної безпеки радіоелектроніки та телекомунікацій

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста з нормативним терміном навчання на 3 курс
за напрямом 170102 – Системи технічного захисту інформації


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Агарков Олександр Юрійович

80383

160

2

Карнаушенко Миколай Олегович

80169

180

3

Кирильчук Володимир Володимирович

80141

172

4

Лозан Андрій Едуардович

80101

176

5

Міхневич Віктор Юрійович

80172

168

 

Одеський національний політехнічний університет

Гуманітарний факультет

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Васютинський Дмитро Олександрович

80387

200

2

Вербовська Любов Сергіївна

80426

175

3

Катранюк Іванна Яковлівна

80404

175

4

Латохіна Валерія Сергіївна

80415

160

5

Малонога Наталя Русланівна

80206

185

6

Погребняк Єлизавета Андріївна

80418

160

7

Соловйова Світлана Григорівна

80464

200

8

Туркіна Ольга Василівна

80419

175

9

Хижняк Катерина Володимирівна

80381

175

10

Шульга Олександр Олександрович

80171

200

 

Одеський національний політехнічний університет

Гуманітарний факультет

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 034 – Культурологія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бубер Михайло Євгенович

80280

185

2

Цимбалюк Олександра Сергіївна

80278

190

3

Чупакова Анастасія Василівна

80384

190

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Андреєнко Володимир Олександрович

80015

176

2

Афонін Станіслав Олександрович

80010

192

3

Горейшин Ігор Геннадійович

80009

196

4

Журавель Сергій Володимирович

80017

188

5

Кікнадзе Андрій Рудольфович

80012

192

6

Костогриз Дмитро Федорович

80014

192

7

Лук`янов Максим Ігоревич

80003

192

8

Павлюк Юрій Сергійович

80011

188

9

Пивоваров Данило Сергійович

80007

186

10

Пишний Володимир Володимирович

80016

186

11

Поремський Олександр Денисович

80005

196

12

Стецюра Владислав Віталійович

80018

192

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 122 – Комп`ютерні науки та інформаційні технології


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Алєксєєнко Сергій Олександрович

80045

196

2

Дорошенко Андрій Володимирович

80052

200

3

Жанько Крістіна Олегівна

80055

192

4

Кицюк Аліса Леонідівна

80053

196

5

Корнелюк Наталя Юріївна

80048

188

6

Курніков Артем Олексійович

80054

192

7

Лазаренко Віталій Вікторович

80049

188

8

Созонова Антоніна Анатоліївна

80056

192

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 123 – Комп`ютерна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Дунська Лілія Юріївна

80370

200

2

Піневич Максим Дмитрович

80266

174

3

Пчелянський Дмитро Павлович

80225

174

4

Тімченко Ігор Сергійович

80396

162

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 131 – Прикладна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Абмаєв Віталій Дмитрович

80086

195

2

Байлук Павло Юрійович

80090

143

3

Бобок Дмитро Іванович

80085

140

4

Гарага Дмитро Андрійович

80083

185

5

Гисич Михайло Олегович

80073

183

6

Гонтарюк Максим Володимирович

80204

144

7

Димитров Євген Петрович

80093

158

8

Дробін Максим Олегович

80089

141

9

Завгородній Віктор Валерійович

80019

148

10

Заїка Олександр Іванович

80082

141

11

Ілюшина Валерія Михайлівна

80234

145

12

Коваленко Євген Степанович

80102

150

13

Крайнов Богдан Ігорович

80104

144

14

Кузнєцов Антон Сергійович

80074

193

15

Маруков Сергій Олександрович

80069

188

16

Машкерук Володимир Петрович

80109

173

17

Мниця Юрій Ігорович

80092

154

18

Мохов Євгеній Вікторович

80301

170

19

Мушинський Микола Сергійович

80114

141

20

Овчаренко Дмитро Олександрович

80271

180

21

Отхозорія Владислав Нугзарович

80070

181

22

Петренко Олександр Сергійович

80229

170

23

Приймаков Нікіта Сергійович

80347

139

24

Прокудін Ярослав Андрійович

80072

177

25

Сергачов Денис Михайлович

80329

151

26

Собержанський Євгеній Володимирович

80028

146

27

Солдатов Ярослав Дем`янович

80091

141

28

Сущенко Павло Костянтинович

80127

190

29

Тернавська Анастасія Віталіївна

80031

160

30

Тимчишин Андрій Вікторович

80088

144

31

Усенко Віталій Сергійович

80098

146

32

Харченко Владислав Ігорович

80140

143

33

Шпак Людмила Василівна

80302

174

34

Шредер Вікторія Анатоліївна

80026

166

35

Яковкевич Кирило Владиславович

80111

159

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 131 – Прикладна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Дунський Віталій Олександрович

80285

176

2

Кісєолар Микола Миколайович

80261

200

3

Козаченко Володимир Сергійович

80322

188

4

Козеровська Вікторія Олегівна

80192

195

5

Кулачинський Олександр Сергійович

80294

188

6

Лавринюк Максим Андрійович

80241

188

7

Озерянський Богдан Михайлович

80152

175

8

Пилипенко Сергій Павлович

80203

187

9

Царенко Костянтин Анатолійович

80154

188

10

Шевердєєв Андрій Іванович

80156

187

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 132 – Матеріалознавство


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Горбатенко Дмитро Володимирович

80139

125

2

Макарич Віктор Вікторович

80144

150

3

Полікарпов Андрій Євгенович

80146

139

4

Ткаченко Віталій Вікторович

80160

148

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 133 – Галузеве машинобудування


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бондар Дмитро Володимирович

80115

174

2

Борейко Микита Михайлович

80108

174

3

Гоцуленко Олександр Сергійович

80137

195

4

Гурані Анастасія Маджедівна

80324

175

5

Дарій Денис Павлович

80272

175

6

Дубина Максим Олегович

80068

200

7

Клевець Владислав Віталійович

80349

195

8

Коєв Сергій Сергійович

80079

175

9

Кравчук Олександр Віталійович

80422

175

10

Курак Костянтин Олександрович

80135

195

11

Олійничок Євгеній Євгенійович

80067

200

12

Поповський Дмитро Олексійович

80211

175

13

Потапов Антон Володимирович

80071

200

14

Сігал Володимир Феліксович

80153

195

15

Тишкевич Олексій Альбертович

80408

188

16

Чорномор Владислав Вячеславович

80151

195

17

Шнайдер Олександр Олександрович

80150

187

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 136 – Металургія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Байдик Вадим Валерійович

80319

163

2

Карєв Іван Сергійович

80313

172

3

Лукашук Микола Валентинович

80311

195

4

Маковінський Павло Ігоревич

80305

164

5

Панічев Богдан Сергійович

80318

174

6

Прокопович Анастасія Ігорівна

80309

168

7

Семенюк Олександр Олександрович

80314

163

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Андрєєв Станіслав Андрійович

80040

175

2

Архипов Олександр Сергійович

80250

130

3

Бєлін Олександр Олександрович

80122

200

4

Виходець Кирило Віталійович

80032

200

5

Галушка Святослав Віталійович

80184

180

6

Гальцев Віктор Олександрович

80440

130

7

Горнішевський Денис Георгійович

80343

130

8

Данильчик Євгеній Валерійович

80037

200

9

Денисенко Микола Миколайович

80034

180

10

Дубовий Євгеній Володимирович

80187

155

11

Дядченко Сергій Олександрович

80062

200

12

Єккель Сюзанна Олександрівна

80060

200

13

Єложенко Максим Анатолійович

80036

180

14

Журба Дмитро Олександрович

80058

180

15

Каленеченко Валерій Олександрович

80390

160

16

Касьяненко Микита Олександрович

80033

170

17

Майлє Володимир Сергійович

80029

180

18

Макаренко Володимир Володимирович

80063

200

19

Мунтян Віктор Сергійович

80356

170

20

Нейков Вадим Іванович

80372

175

21

Околот Роман Олегович

80183

170

22

Осипенко Євгеній Борисович

80025

180

23

Пархоменко Максим Сергійович

80391

165

24

Поліщук Дмитро Віталійович

80064

200

25

Ремінний Сергій Вадимович

80424

130

26

Сатунін Микита Сергійович

80061

200

27

Середов Володимир Ігорович

80066

170

28

Спєсівцев Кирило Андрійович

80265

145

29

Стефанський Ігор Миколайович

80427

135

30

Твердой Олег Іванович

80038

180

31

Терещенко Андрій Васильович

80057

200

32

Тітієвський Дмитро Анатолійович

80168

170

33

Ткач Максим Олегович

80374

200

34

Торшин Григорій Костянтинович

80177

155

35

Фамільнов Кірілл Анатолійович

80354

160

36

Фроліков Роман Олесевич

80385

125

37

Харитонов Микола Сергійович

80035

180

38

Чемен Євгеній Юрійович

80334

145

39

Черненко Олексій Миколайович

80059

180

40

Шкварилюк Назарій Сергійович

80411

130

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Вибрянський Ігор Олегович

80106

123

2

Висоцький Микита Володимирович

80238

128

3

Воронюк Микола Петрович

80103

135

4

Гуров Олексій Джонієвич

80117

131

5

Жигульська Марія Володимирівна

80328

190

6

Никончук Михайло Ігорович

80158

130

7

Ніколаєва Ангеліна Михайлівна

80335

173

8

Самкнулов Владислав Олександрович

80410

200

9

Статіров Степан Степанович

80447

128

10

Юраш Наталія Петрівна

80338

165

 

Одеський національний політехнічний університет

Гуманітарний факультет

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 231 – Соціальна робота


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Вугнява Анастасія Олексіївна

80376

200

2

Краковська Анастасія Олександрівна

80386

181

3

Малюга Ганна Денисівна

80416

195

4

Ніколайчук Дар`я Олександрівна

80378

195

5

Оленюк Анатолій Вікторович

80401

195

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 2 роки навчання
за спеціальністю 274 – Автомобільний транспорт


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Загрян Давид Артурович

80116

188

2

Задорожний Юліан Валерійович

80340

188

3

Крецул Роман Ігорович

80120

195

4

Кривченко Олександр Олександрович

80124

195

5

Кузнецов Олександр Сергійович

80275

195

6

Куценко Юлія Володимирівна

80163

195

7

Ліпінський Дмитро Геннадійович

80147

188

8

Маліновський В`ячеслав Сергійович

80134

195

9

Сімавін Петро Юрійович

80157

188

10

Стрілець Павло Юрійович

80077

200

11

Царьов Сергій Андрійович

80131

195

 

Одеський національний політехнічний університет

Гуманітарний факультет

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Васютинський Дмитро Олександрович

80387

200

2

Вербовська Любов Сергіївна

80426

175

3

Катранюк Іванна Яковлівна

80404

175

4

Латохіна Валерія Сергіївна

80415

160

5

Малонога Наталя Русланівна

80206

185

6

Погребняк Єлизавета Андріївна

80418

160

7

Соловйова Світлана Григорівна

80464

200

8

Туркіна Ольга Василівна

80419

175

9

Хижняк Катерина Володимирівна

80381

175

10

Шульга Олександр Олександрович

80171

200

 

Одеський національний політехнічний університет

Гуманітарний факультет

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 034 – Культурологія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бубер Михайло Євгенович

80280

185

2

Цимбалюк Олександра Сергіївна

80278

190

3

Чупакова Анастасія Василівна

80384

190

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Андреєнко Володимир Олександрович

80015

176

2

Афонін Станіслав Олександрович

80010

192

3

Горейшин Ігор Геннадійович

80009

196

4

Журавель Сергій Володимирович

80017

188

5

Кікнадзе Андрій Рудольфович

80012

192

6

Костогриз Дмитро Федорович

80014

192

7

Лук`янов Максим Ігоревич

80003

192

8

Павлюк Юрій Сергійович

80011

188

9

Пивоваров Данило Сергійович

80007

186

10

Пишний Володимир Володимирович

80016

186

11

Поремський Олександр Денисович

80005

196

12

Стецюра Владислав Віталійович

80018

192

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 122 – Комп`ютерні науки та інформаційні технології


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Алєксєєнко Сергій Олександрович

80045

196

2

Дорошенко Андрій Володимирович

80052

200

3

Жанько Крістіна Олегівна

80055

192

4

Кицюк Аліса Леонідівна

80053

196

5

Корнелюк Наталя Юріївна

80048

188

6

Курніков Артем Олексійович

80054

192

7

Лазаренко Віталій Вікторович

80049

188

8

Созонова Антоніна Анатоліївна

80056

192

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут комп`ютерних систем

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 123 – Комп`ютерна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Дунська Лілія Юріївна

80370

200

2

Піневич Максим Дмитрович

80266

174

3

Пчелянський Дмитро Павлович

80225

174

4

Тімченко Ігор Сергійович

80396

162

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 131 – Прикладна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Абмаєв Віталій Дмитрович

80086

195

2

Байлук Павло Юрійович

80090

143

3

Бобок Дмитро Іванович

80085

140

4

Гарага Дмитро Андрійович

80083

185

5

Гисич Михайло Олегович

80073

183

6

Гонтарюк Максим Володимирович

80204

144

7

Димитров Євген Петрович

80093

158

8

Дробін Максим Олегович

80089

141

9

Завгородній Віктор Валерійович

80019

148

10

Заїка Олександр Іванович

80082

141

11

Ілюшина Валерія Михайлівна

80234

145

12

Коваленко Євген Степанович

80102

150

13

Крайнов Богдан Ігорович

80104

144

14

Кузнєцов Антон Сергійович

80074

193

15

Маруков Сергій Олександрович

80069

188

16

Машкерук Володимир Петрович

80109

173

17

Мниця Юрій Ігорович

80092

154

18

Мохов Євгеній Вікторович

80301

170

19

Мушинський Микола Сергійович

80114

141

20

Овчаренко Дмитро Олександрович

80271

180

21

Отхозорія Владислав Нугзарович

80070

181

22

Петренко Олександр Сергійович

80229

170

23

Приймаков Нікіта Сергійович

80347

139

24

Прокудін Ярослав Андрійович

80072

177

25

Сергачов Денис Михайлович

80329

151

26

Собержанський Євгеній Володимирович

80028

146

27

Солдатов Ярослав Дем`янович

80091

141

28

Сущенко Павло Костянтинович

80127

190

29

Тернавська Анастасія Віталіївна

80031

160

30

Тимчишин Андрій Вікторович

80088

144

31

Усенко Віталій Сергійович

80098

146

32

Харченко Владислав Ігорович

80140

143

33

Шпак Людмила Василівна

80302

174

34

Шредер Вікторія Анатоліївна

80026

166

35

Яковкевич Кирило Владиславович

80111

159

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 131 – Прикладна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Дунський Віталій Олександрович

80285

176

2

Кісєолар Микола Миколайович

80261

200

3

Козаченко Володимир Сергійович

80322

188

4

Козеровська Вікторія Олегівна

80192

195

5

Кулачинський Олександр Сергійович

80294

188

6

Лавринюк Максим Андрійович

80241

188

7

Озерянський Богдан Михайлович

80152

175

8

Пилипенко Сергій Павлович

80203

187

9

Царенко Костянтин Анатолійович

80154

188

10

Шевердєєв Андрій Іванович

80156

187

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 132 – Матеріалознавство


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Горбатенко Дмитро Володимирович

80139

125

2

Макарич Віктор Вікторович

80144

150

3

Полікарпов Андрій Євгенович

80146

139

4

Ткаченко Віталій Вікторович

80160

148

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 133 – Галузеве машинобудування


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бондар Дмитро Володимирович

80115

174

2

Борейко Микита Михайлович

80108

174

3

Гоцуленко Олександр Сергійович

80137

195

4

Гурані Анастасія Маджедівна

80324

175

5

Дарій Денис Павлович

80272

175

6

Дубина Максим Олегович

80068

200

7

Клевець Владислав Віталійович

80349

195

8

Коєв Сергій Сергійович

80079

175

9

Кравчук Олександр Віталійович

80422

175

10

Курак Костянтин Олександрович

80135

195

11

Олійничок Євгеній Євгенійович

80067

200

12

Поповський Дмитро Олексійович

80211

175

13

Потапов Антон Володимирович

80071

200

14

Сігал Володимир Феліксович

80153

195

15

Тишкевич Олексій Альбертович

80408

188

16

Чорномор Владислав Вячеславович

80151

195

17

Шнайдер Олександр Олександрович

80150

187

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 136 – Металургія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Байдик Вадим Валерійович

80319

163

2

Карєв Іван Сергійович

80313

172

3

Лукашук Микола Валентинович

80311

195

4

Маковінський Павло Ігоревич

80305

164

5

Панічев Богдан Сергійович

80318

174

6

Прокопович Анастасія Ігорівна

80309

168

7

Семенюк Олександр Олександрович

80314

163

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Андрєєв Станіслав Андрійович

80040

175

2

Архипов Олександр Сергійович

80250

130

3

Бєлін Олександр Олександрович

80122

200

4

Виходець Кирило Віталійович

80032

200

5

Галушка Святослав Віталійович

80184

180

6

Гальцев Віктор Олександрович

80440

130

7

Горнішевський Денис Георгійович

80343

130

8

Данильчик Євгеній Валерійович

80037

200

9

Денисенко Микола Миколайович

80034

180

10

Дубовий Євгеній Володимирович

80187

155

11

Дядченко Сергій Олександрович

80062

200

12

Єккель Сюзанна Олександрівна

80060

200

13

Єложенко Максим Анатолійович

80036

180

14

Журба Дмитро Олександрович

80058

180

15

Каленеченко Валерій Олександрович

80390

160

16

Касьяненко Микита Олександрович

80033

170

17

Майлє Володимир Сергійович

80029

180

18

Макаренко Володимир Володимирович

80063

200

19

Мунтян Віктор Сергійович

80356

170

20

Нейков Вадим Іванович

80372

175

21

Околот Роман Олегович

80183

170

22

Осипенко Євгеній Борисович

80025

180

23

Пархоменко Максим Сергійович

80391

165

24

Поліщук Дмитро Віталійович

80064

200

25

Ремінний Сергій Вадимович

80424

130

26

Сатунін Микита Сергійович

80061

200

27

Середов Володимир Ігорович

80066

170

28

Спєсівцев Кирило Андрійович

80265

145

29

Стефанський Ігор Миколайович

80427

135

30

Твердой Олег Іванович

80038

180

31

Терещенко Андрій Васильович

80057

200

32

Тітієвський Дмитро Анатолійович

80168

170

33

Ткач Максим Олегович

80374

200

34

Торшин Григорій Костянтинович

80177

155

35

Фамільнов Кірілл Анатолійович

80354

160

36

Фроліков Роман Олесевич

80385

125

37

Харитонов Микола Сергійович

80035

180

38

Чемен Євгеній Юрійович

80334

145

39

Черненко Олексій Миколайович

80059

180

40

Шкварилюк Назарій Сергійович

80411

130

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Вибрянський Ігор Олегович

80106

123

2

Висоцький Микита Володимирович

80238

128

3

Воронюк Микола Петрович

80103

135

4

Гуров Олексій Джонієвич

80117

131

5

Жигульська Марія Володимирівна

80328

190

6

Никончук Михайло Ігорович

80158

130

7

Ніколаєва Ангеліна Михайлівна

80335

173

8

Самкнулов Владислав Олександрович

80410

200

9

Статіров Степан Степанович

80447

128

10

Юраш Наталія Петрівна

80338

165

 

Одеський національний політехнічний університет

Гуманітарний факультет

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 231 – Соціальна робота


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Вугнява Анастасія Олексіївна

80376

200

2

Краковська Анастасія Олександрівна

80386

181

3

Малюга Ганна Денисівна

80416

195

4

Ніколайчук Дар`я Олександрівна

80378

195

5

Оленюк Анатолій Вікторович

80401

195

 

Одеський національний політехнічний університет

Інститут Машинобудування

Список зарахованих за державним замовленням
на ОКР бакалавра на базі диплома молодшого спеціаліста зі скороченним терміном на 3 роки навчання
за спеціальністю 274 – Автомобільний транспорт


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Загрян Давид Артурович

80116

188

2

Задорожний Юліан Валерійович

80340

188

3

Крецул Роман Ігорович

80120

195

4

Кривченко Олександр Олександрович

80124

195

5

Кузнецов Олександр Сергійович

80275

195

6

Куценко Юлія Володимирівна

80163

195

7

Ліпінський Дмитро Геннадійович

80147

188

8

Маліновський В`ячеслав Сергійович

80134

195

9

Сімавін Петро Юрійович

80157

188

10

Стрілець Павло Юрійович

80077

200

11

Царьов Сергій Андрійович

80131

195