Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Зачко Владислава Ігорівна

05001

159.3

2

Кірчук Інна Іллівна

05005

158.05

3

Кочанжі Євген Едуардович

05003

162.25

4

Петрусьова Анна Віталіївна

05002

160.85

5

Попушова Ельвіра Володимирівна

04566

158.85

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 051 – Економіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Вєлков Степан Анатолійович

03041

165.65

2

Гудкова Анастасія Валеріївна

03254

178.45

3

Єзерова Марина Олександрівна

02908

163.65

4

Кафтан Аліна Вікторівна

00335

163.3

5

Оленич Руслан Якович

00344

161.5

6

Радкевич Ілля Олегович

02886

160.95

7

Ткачук Катерина Олексіївна

03148

161.4

8

Хорошко Ольга Олегівна

00013

155.4

9

Шаровська Анастасія Андріївна

02365

169.05

10

Якутко Анастасія Максимівна

04611

173.7

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 071 – Облік і оподаткування


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 073 – Менеджмент


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бєлобров Олександр Дмитрович

03442

164.55

2

Влаєва Аліна Юріївна

03468

175.65

3

Георгієв Вячеслав Васильович

00430

167.95

4

Гранатир Діана Володимирівна

02926

169.55

5

Грігорян Георгій Азатович

03658

163.95

6

Грушковська Регіна Сергіївна

03532

166.35

7

Дулгерова Надія Валентинівна

00372

168.85

8

Коваленко Альбіна Борисівна

03515

168.25

9

Ковальова Ганна Олександрівна

02912

166.7

10

Лихащенко Катерина Олександрівна

02780

170.4

11

Подпалова Юлія Костянтинівна

00007

134.95

12

Топораш Карина Вадимівна

00450

166.45

13

Трубаєва Анна Олексіївна

03531

168.05

14

Федосєєва Ірина Сергіївна

03447

172.3

15

Яковенко Олександра Ігорівна

03546

168.4

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 074 – Публічне управління та адміністрування


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Буковський Данило Андрійович

03901

174.4

2

Терещенко Віталій Олександрович

00058

136.85

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 075 – Маркетинг


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бершадський Микола Валерійович

03151

170

2

Григор`єв Андрій Петрович

03187

176.4

3

Діянова Діана Вікторівна

03887

167.7

4

Євлентьєва Інна Вячеславівна

00019

168.1

5

Ніколенко Руслан Сергійович

04001

169

6

Овчаренко Даніелла Олександрівна

04052

176.85

7

Похила Марія Юріївна

04080

164.65

8

Русавська Анастасія Олександрівна

03592

165.3

9

Шемчук Руслана Олегівна

03384

167.25

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бєлих Дар`я Сергіївна

02974

163.05

2

Гончаренко Вікторія Вікторівна

03071

171

3

Муравська Анастасія Олександрівна

04672

161.15

4

Туганов Денис Дмитрович

01583

164.05

5

Чебан Максим Артурович

02907

167.25

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 101 – Екологія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Назаришин Володимир Сергійович

01269

155.45

2

Подуфала Тетяна Станіславівна

01288

149.15

3

Ступакова Ірина Геннадіївна

00614

160.45

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 104 – Фізика та астрономія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Крецул Леонід Євгенович

01311

146.85

2

Щирбина Михайло Русланович

00845

162.1

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 113 – Прикладна математика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Апостолов Дмитро Віталійович

01758

165.8

2

Бірюкова Олена Володимирівна

01306

167.95

3

Бобирь Олексій Андрійович

00490

171.9

4

Велічко Ілля Михайлович

01705

163.2

5

Козак Дмитро Юрійович

01674

159.6

6

Кривенко Дмитро Михайлович

00598

165.55

7

Кузнецова Анна Олексіївна

01310

171.25

8

Матюхов Олег Ігорович

01757

162.75

9

Петрова Олександра Ігорівна

01732

166.35

10

Суханова Катерина Юріївна

01745

171.15

11

Чернєв Михайло Михайлович

01727

161.95

12

Ярош Костянтин Анатолійович

01708

161.3

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Агафонов Олег Олегович

02291

181.6

2

Афанасьєв Богдан Володимирович

02050

165.95

3

Бабюк Вадим Генріхович

02140

179.4

4

Будова Ольга Станіславівна

00575

190.1

5

Ведерніков Євгеній Романович

01958

166.55

6

Гайдаржи Анна Іванівна

00506

184.3

7

Гирик Юлія Юріївна

04712

173.15

8

Гноїнський Артур Ігорович

02302

183.2

9

Гордієнко Олексій Михайлович

02279

172

10

Горошко Ілля Георгійович

02357

173.75

11

Гриценко Іван Сергійович

04502

166.1

12

Гришакін Денис Дмитрович

01729

167.95

13

Добрєв Олег Юрійович

01981

180.6

14

Жупікова Вікторія Євгенівна

02304

179.6

15

Зибін Дмитро Вадимович

02139

178.4

16

Коваль Едуард Олександрович

00522

182.6

17

Кулаков Сергій Сергійович

02278

169.5

18

Ле Олег Кіович

01756

167.45

19

Лещенко Катерина Олегівна

02221

175

20

Ліпінська Альона Геннадіївна

02267

184.1

21

Логінов Рем Павлович

04187

168

22

Люлько Олександр Андрійович

05288

170.4

23

Майборода Володимир Олександрович

02110

168.9

24

Макаренко Євгенія Олександрівна

01752

165.95

25

Маковей Євгеній Володимирович

02356

176.2

26

Мальцев Даніїл Георгійович

01830

171.4

27

Мелобенський Іван Аркадійович

01767

182.85

28

Міняйло Костянтин Олександрович

02018

167.25

29

Натальчишин Олександр Вікторович

00555

171.85

30

Перевознюк Владислав Ярославович

02058

166.3

31

Побережник Олексій Миколайович

01317

178.25

32

Прокопенко Владислава Олегівна

01868

178.05

33

Пурчел Микита Романович

02277

178.8

34

Станкова Марія Олександрівна

02138

179.25

35

Столяров Михайло Васильович

01719

182.65

36

Тепляков Андрій Олександрович

02034

166.15

37

Тімков Юрій Юрійович

02377

183.75

38

Ткаченко Олександр Дмитрович

04184

175.7

39

Трач Діана Костянтинівна

02168

168.8

40

Цуркан Ганна Сергіївна

00597

180.55

41

Чернишов Олексій Олександрович

01714

183.45

42

Четверіков Роман Сергійович

02340

189.4

43

Чечуй Артур Вікторович

02368

166.5

44

Шиян Іван Андрійович

01852

181.7

45

Шпак Євгеній Богданович

01857

166.15

46

Ярошенко Олександр Андрійович

01986

167.05

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 122 – Комп`ютерні науки та інформаційні технології


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Айсен Руслан Іршатович

00001

142.45

2

Андреєв Олександр Андрійович

01690

159.3

3

Анохіна Олена Вікторівна

00624

156.45

4

Архіпов Владислав Григорович

04176

164.7

5

Бєлунов Артур Андрійович

01754

156.7

6

Білецька Єлизавета Русланівна

00349

155.05

7

Боєв Іван Сергійович

02764

166

8

Бойко Надія Валеріївна

02290

170.85

9

Боярський Борис Вадимович

01846

173.75

10

Бурденко Катерина Ігорівна

00636

169.05

11

Бурлаченко Владислав Олегович

00028

164.45

12

Бут Олександр Вікторович

02269

163

13

Бушанський Олександр Ігорович

00615

167.75

14

Варімез Іван Дмитрович

00537

171.65

15

Венідіктова Валерія Сергіївна

01874

181.5

16

Віницький Олександр Олександрович

02589

191.2

17

Вінницький Артем Едуардович

01557

172.45

18

Герастовська Ганна Сергіївна

01304

167.55

19

Глущенко Вадим Віталійович

02090

179.2

20

Голодягіна Анна Дмитрівна

02571

170.5

21

Голуб Катерина Олегівна

02263

155.6

22

Граматік Ангеліна Анатоліївна

01683

184.45

23

Гриньов Станіслав Михайлович

00593

161.25

24

Давидов Дмитро В`ячеславович

02157

157.55

25

Дичковський Сергій Сергійович

02594

163.2

26

Дідух Едвард Геннадійович

02182

190

27

Довбишенко Олександр Олександрович

05505

166.8

28

Дубленич Анна-Софія Юріївна

02606

159.8

29

Дутковський Костянтин Анатолійович

01380

155.6

30

Єгорова Анастасія Вадимівна

01329

159.65

31

Єрьоменко Ян Станіславович

02260

171.25

32

Жечев Вячеслав Олегович

00483

173.25

33

Загорій Артем Дмитрович

02403

156.1

34

Загоруйко Анна Ігорівна

02806

159.55

35

Зайва Анастасія Павлівна

02499

160.6

36

Зелінко Ігор Михайлович

02383

166.4

37

Іванченко Євген Вікторович

02596

170

38

Ічик Микита Сергійович

00577

157.35

39

Каліков Богдан Сергійович

01918

170.6

40

Калюпін Роман Сергійович

01806

166.7

41

Качурець Олексій Денисович

01371

178.4

42

Кіліміченко Даниїл Олександрович

00172

167.8

43

Кіценко Катерина Віталіївна

00617

170.4

44

Кобильник Микола Миколайович

01724

169.25

45

Ковальов Андрій Володимирович

02319

156.95

46

Ковальський Денис Ігорович

01763

164.8

47

Козар Ростислав Михайлович

02247

175.25

48

Козаченко Наталя Геннадіївна

01685

168.45

49

Кокош Роман Шамсійович

00009

156.1

50

Колесніков Владислав Олександрович

02416

165.75

51

Колодка Ігор Володимирович

01706

157.35

52

Коропатницький Дмитро Михайлович

02115

164.05

53

Костенко Кирило Сергійович

02211

165.4

54

Котова Діана Юріївна

00556

171.35

55

Кузнецова Катерина Олегівна

00531

163.45

56

Кузьмиченко Леонід Євгенович

01733

180.35

57

Левченко Артем Валерійович

01924

157.75

58

Лисаченко Роман Валерійович

02483

160.7

59

Литвин Микита Сергійович

02670

161.25

60

Литвиненко Микола Сергійович

02630

159.25

61

Ліхота Іван Дмитрович

02025

188.4

62

Ломова Поліна Олександрівна

04721

156.15

63

Лук`янчиков Андрій Ігорович

01728

159.3

64

Люляєв Станіслав Михайлович

00539

155.25

65

Маєвський Андрій Андрійович

02310

169.1

66

Максименко Юлія Борисівна

04305

172.8

67

Марич Яромир Сергійович

00484

164.7

68

Маркелов Олександр Ігорович

00594

160.65

69

Медведєв Олександр Андрійович

00488

160.65

70

Медведєв Олександр Ігорович

00554

171.1

71

Мелешко Олексій Андрійович

02273

183.2

72

Мельниченко Анастасія Юріївна

02576

161.05

73

Мигоренко Карина Олександрівна

00527

169.2

74

Мирошниченко Ігнат Васильович

02507

171.6

75

Михайлов Максим В`ячеславович

01736

156.15

76

Міняйло Наталія Володимирівна

02235

171

77

Мухсян Арман Левовович

02500

156.75

78

Нагуляк Оксана Степанівна

02568

159.55

79

Назаренко Максим Олександрович

02306

156.8

80

Настасьєв Андрій Сергійович

02688

163.55

81

Нєнов Владислав Федорович

02325

156.4

82

Облакевич Катерина Ігорівна

01945

175.8

83

Оксененко Михайло Михайлович

04544

160.55

84

Орешко Ольга Олександрівна

02249

172.2

85

Осипенко Кирило Дмитрович

00621

162.55

86

Перерва Станіслав Олегович

01795

163.2

87

Петерс Дмитро Олександрович

00634

161.9

88

Петлеванна Ірина Сергіївна

01707

188.85

89

Петров Олександр Віталійович

01778

167.7

90

Плачинда Андрій Володимирович

02455

166.5

91

Позднякова Анастасія Владиславівна

02751

159.25

92

Попроцька Дар`я Ігорівна

00590

168.35

93

Прокоф`єва Софія Валентинівна

04716

182.7

94

Романенко Маріна Сергіївна

02072

172.6

95

Семко Олена Анатоліївна

00544

163.1

96

Сербін Михайло Олегович

02041

163.85

97

Смоков Владислав Іванович

00638

173.3

98

Субота Василь Васильович

02040

164.7

99

Та Куанг Хунг

00497

155.55

100

Ткаченко Павло Миколайович

02043

164.5

101

Тонкошкур Марія Олексіївна

00572

167.2

102

Торган Анастасія Миколаївна

00458

156.25

103

Тростянська Олександра Дмитрівна

00561

169.55

104

Тульчий Георгій Петрович

02794

185

105

Тунон Олександр Володимирович

02224

160.2

106

Унгурян Дар`я Зіновіївна

00545

165.55

107

Усік Вікторія Олександрівна

00574

167.85

108

Ухов Ілля Романович

01723

183.05

109

Чернієнко Катерина Юріївна

02087

187.9

110

Черьомушев Дмитро Олександрович

01762

172

111

Чігідін Анатолій Вікторович

02369

173.95

112

Чорноморець Володимир Сергійович

02719

155

113

Шаран Михайло Моханішович

02070

175.65

114

Шугаєва Ксенія Ігорівна

00489

174.25

115

Якимчук Ростислав Ігорович

02652

161.6

116

Янчук Петро Дмитрович

02014

165.25

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 123 – Комп`ютерна інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Армєєва Ірина Юріївна

02126

154.2

2

Баєв Вячеслав Федорович

01765

153.35

3

Баришев Дмитро Сергійович

02008

161.05

4

Бєлова Анна Миколаївна

01997

166.35

5

Білокобильська Єлизавета Вікторівна

00119

157.5

6

Бобилєв Олексій Володимирович

02031

154.2

7

Богаченко Анастасія Володимирівна

01912

162.55

8

Богданов Сергій Юрійович

04518

158.95

9

Боговик Олександр Сергійович

02343

151.25

10

Бойко Віктор Олександрович

01456

153.25

11

Бондаренко Єгор Дмитрович

04165

156.25

12

Букрєєв Артем Валерійович

02854

166.65

13

Ващук Петро Андрійович

01862

154.95

14

Вороненко Олексій Геннадійович

02199

171.6

15

Галанчук Вадим Олександрович

02370

157.05

16

Гершун Вікторія Сергіївна

02497

161.2

17

Гімон Олексій Сергійович

02735

151.05

18

Горячко Микита Сергійович

02444

156.9

19

Дровальов Кирило Сергійович

02516

154.15

20

Журавльов Олександр Олександрович

02372

157.35

21

Задорожний Микита Васильович

02274

160.7

22

Закордонець Олександр Геннадійович

02373

165.3

23

Зуєва Єлизавета Олександрівна

04200

160.4

24

Калафицький Артем Дмитрович

02609

151.45

25

Калина Назар Олегович

02268

154.45

26

Кальной Антон Васильович

02472

153.65

27

Каранфілов Дмитро Володимирович

01312

154

28

Кириченко Олексій Віталійович

02000

162.4

29

Кіпорук Владислав Валерійович

02262

165.85

30

Кожушний Максим Олександрович

02242

151.45

31

Козинець Вадим Олегович

02503

154.8

32

Колесніченко Дмитро Віталійович

02243

155.7

33

Комашня Іван Ігорович

01854

156.25

34

Кострубенко Андрій Ігорович

01739

162.95

35

Кравченко Анастасія Сергіївна

00619

186.8

36

Кравченко Ігор Олегович

04163

154.15

37

Кривоконь Артем Сергійович

00496

165.9

38

Кузовлєв Андрій Михайлович

02231

153.85

39

Кунаков Максим Богданович

02380

171.4

40

Кунаков Олексій Андрійович

02004

168.5

41

Куриленко Аліна Олегівна

04170

159.3

42

Лавріненко Яна Олексіївна

04618

154.35

43

Маїло Іван Миколайович

02016

157.05

44

Мар`ян Микола Олексійович

02297

151.1

45

Мащенко Олександр Юрійович

00045

120.05

46

Медведик Михайло Юрійович

01809

169

47

Миргородченко Ігор Олександрович

02148

164.3

48

Міщенко Микита Дмитрович

02535

174.45

49

Молочков Віктор Миколайович

02330

163.45

50

Мялковський Владислав Юрійович

01845

152.95

51

Наумов Олексій Денисович

01772

175.9

52

Нєжельський Олег Олегович

02346

155.45

53

Носач Михайло Дмитрович

02409

158.3

54

Омелькін Віталій Олександрович

01709

152.35

55

Осадчук Олександр Олегович

00610

154.95

56

Парфенюк Данііл В`ячеславович

02791

155.05

57

Пірогов Данило Андрійович

04204

154.65

58

Піщурнікова Валерія Олегівна

01737

189.2

59

Політанський Іван Павлович

01749

153.45

60

Реклізон Ганна Олегівна

00524

153.15

61

Роменський Дмитро Вячеславович

02149

161

62

Сарайра Тахсін Валідович

00492

153.05

63

Сівірін Олег Олександрович

02145

161.15

64

Слюсаренко Володимир Романович

01799

156

65

Соболь Артур Артемович

04515

159.9

66

Собурь Михайло Сергійович

02299

154.95

67

Стоноженко Ілля Михайлович

02430

160.2

68

Стрижалко Денис Володимирович

01833

160.75

69

Трохимчук Ян Євгенович

02401

151.25

70

Хекало Тетяна Сергіївна

02005

164.45

71

Чифліклій Іван Іванович

01872

163.6

72

Швагірев Максим Дмитрович

02035

153.25

73

Шевельов Юрій Олексійович

01687

157.15

74

Штільман Павло Романович

01808

151.55

75

Щербаков Микита Володимирович

01890

167.2

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 125 – Кібербезпека


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Батечко Сергій Вікторович

01431

155.95

2

Бортнік Микола Миколайович

01906

161.2

3

Васясін Вадим Олександрович

02103

172

4

Войтовецька Марія Євгенівна

01357

157.65

5

Горбатюк Тетяна Ігорівна

04806

159.95

6

Давидов Богдан Юрійович

02098

159.45

7

Даракчі Юрій Іванович

04162

160.75

8

Доброжан Юліан Миколайович

02128

157.8

9

Зозуля Антон Анатолійович

00125

163.95

10

Ігінова Яна Володимирівна

00460

159.25

11

Левчук Андрій Дмитрович

04823

160.75

12

Мачуга Денис Вікторович

01676

160.8

13

Михайлов Микита Олегович

00338

173.25

14

Ніколов Олександр Миколайович

02116

164.85

15

Ніконова Ірина Олександрівна

02292

161.75

16

Родюк Іван Іванович

02257

157.8

17

Судаков Артем Юрійович

02023

161.55

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 131 – Прикладна механіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Алімова Аніса Кадирівна

00388

143.75

2

Бушев Олександр Сергійович

00124

146.4

3

Василенко Георгій Володимирович

00106

171.25

4

Гандзій Владислав Сергійович

02049

134.45

5

Дінь Костянтин Шон Кионгович

04620

153.15

6

Івлєва Юлія Миколаївна

00100

144.8

7

Ісаєнко Ірина Віталіївна

00642

134.7

8

Кисса Віктор Васильович

00134

154

9

Кондрат Микита Олександрович

04695

145.95

10

Крохмалюк Дмитро Олександрович

00101

142.15

11

Кулачінська Тетяна Андріївна

00140

170.8

12

Лєсніков Максим Михайлович

00138

153.15

13

Окань Владислав Ігорович

00111

173.9

14

Павленко Маргарита Юріївна

04733

172.85

15

Редіна Анна Олексіївна

00129

176.55

16

Савенко Дмитро Іванович

00098

148.25

17

Скачков Артем Вадимович

00112

136.85

18

Степанян Тимур Рубенович

00116

143.35

19

Чернієнко Валерій Анатолійович

00611

141.25

20

Штань Антон Васильович

04430

137.15

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 133 – Галузеве машинобудування


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Алєксєєв Сергій Олександрович

04715

177.15

2

Андрійчук Віктор Сергійович

04178

158.15

3

Бондаренко Артем Юрійович

00192

134.85

4

Жатов Олександр Валерійович

00036

131.65

5

Забаштанський Владислав Вікторович

00090

131.35

6

Загорулько Вадим Олександрович

00193

134.8

7

Каралійський Василь Іванович

00223

137.15

8

Карастоянов Кирило Олексійович

00180

137.9

9

Клюєв Артем Олексійович

00165

168.2

10

Ковригін Олексій Олександрович

00075

132.55

11

Кравець Олександр Павлович

00145

130.65

12

Кучер Олександр Олександрович

00156

144.3

13

Мамедов Руслан Рзаєвич

00283

156

14

Мойсеєв Олексій Олегович

00200

128.25

15

Музика Юрій Петрович

00176

131.05

16

Рабович Владислав Геннадійович

00104

166.45

17

Розум Анна Юріївна

00201

188.3

18

Ситник Євгеній Ігорович

00175

140.35

19

Слободянюк Ігор Володимирович

00171

150.65

20

Федорук Ігор Русланович

00146

127.75

21

Чебаненко Денис Владиславович

00159

135.95

22

Чернев Андрій Олегович

00094

137.7

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 136 – Металургія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Баца Іван Володимирович

00649

133.25

2

Бежанова Анастасія Миколаївна

04232

169.9

3

Кисельов Кирило Володимирович

00072

150.75

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Верещак Вадим Віталійович

01560

144.75

2

Висторобська Лоліта Вячеславівна

04706

179.65

3

Галкін Олег Вадимович

02883

130.1

4

Гойман Валентин Валерійович

01546

141.05

5

Горковський Сергій Вікторович

01364

129.2

6

Дороднов Сергій Сергійович

01346

147.85

7

Ель Мрабет Ісмааіль

05395

163.45

8

Жекул Сергій Олегович

01633

137.15

9

Згама Сергій Олександрович

01601

138.45

10

Зубак Віктор Валерійович

00196

151.6

11

Карауш Дмитро Сергійович

01398

139.75

12

Кириленко Антоніна Сергіївна

00097

147.25

13

Коваль Катерина Василівна

01661

182.9

14

Костик Сергій Андрійович

01608

134

15

Кравченко Назар Анатолійович

05435

129.55

16

Купчинський Богдан Владиславович

04928

129.65

17

Лещенко Микита Михайлович

05191

136.4

18

Маренич Віолета Євгеніївна

01362

165.05

19

Онуфрійчук Олексій Олександрович

01647

146

20

Павлова Анастасія Владиславівна

01669

153.55

21

Печарський Назар Петрович

01351

168.6

22

Пирх Михайло Володимирович

01487

135.35

23

Пишненко Олексій Вікторович

01629

147.95

24

Плєшко Артем Миколайович

01671

179.8

25

Подставкін Ілля Сергійович

01626

149.65

26

Пшененко Богдан Володимирович

04286

137.35

27

Пюров Антон Олександрович

01459

159.6

28

Ратушняк Костянтин Геннадійович

01386

160.4

29

Русінський Михайло Григорійович

00251

140.9

30

Слободенюк Данило Іванович

01572

137.25

31

Спеціальний Віктор Олександрович

01659

163.85

32

Стьопін Георгій Євгенійович

00151

176.75

33

Таран Віталій Миколайович

05201

132.65

34

Татару Вадим Іванович

01590

136.1

35

Трофименко Андрій Євгенович

00248

129.35

36

Червяков Семен Сергійович

01615

173.85

37

Чобану Владислав Олександрович

00657

151.05

38

Чупрін Дмитро Вадимович

01506

136

39

Шепеленко Сергій Сергійович

00080

130.45

40

Шкляревич Катерина Андріївна

01345

134.15

41

Якименко Володимир Олександрович

01353

166.45

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 143 – Атомна енергетика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Абдуллаєв Олег Робертович

00322

152.15

2

Бартосевич Ярослав Валентинович

01441

138.5

3

Баташан Дмитро Олександрович

01421

152.45

4

Бундєв Денис Степанович

00640

149.15

5

Бурда Антон Олексійович

01429

134.45

6

Висоцький Сергій Ігорович

01404

151.5

7

Гладун Наталія Степанівна

01469

153.7

8

Гречко Ілля Юрійович

00959

145.35

9

Дряпак Дмитро Олегович

00675

150.25

10

Дьомін Денис Сергійович

01313

149.7

11

Заічкін Олег Павлович

01367

142.5

12

Зикін Дмитро Юрійович

01453

169

13

Зінченко Владислав Олександрович

01480

139.35

14

Змунчилов Євген Олегович

01481

134.4

15

Кабаков Євген Олегович

01430

160

16

Коба Владислав Ігорович

01435

148.25

17

Козлов Павло Миколайович

01348

147.45

18

Лєсніков Артем Михайлович

01472

173.3

19

Литвинов Богдан Андрійович

01407

157.85

20

Мелетенко Ніколь Олександрівна

00685

140.35

21

Михайлов Микита Сергійович

00680

174.6

22

Мінясов Данило Ігорович

01458

152.65

23

Мішин Владислав Павлович

01390

153.35

24

Нестерук Данило Андрійович

01455

144.95

25

Носач Вадим Сергійович

01446

159.45

26

Павловський Артем Миколайович

01344

144.95

27

Саченко Ольга Вячеславівна

01368

150.65

28

Сєров Володимир Володимирович

00052

109.9

29

Хромий Кіріл Олексійович

01416

133.45

30

Шевчук Юрій Юрійович

01302

146.45

31

Щедрова Наталія Олександрівна

01307

134.15

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 144 – Теплоенергетика


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бажинов Андрій Іванович

05423

137.05

2

Васильченко Олександр Ігорович

01449

126.9

3

Грішанков Олександр Ігорович

00142

131.55

4

Закіров Владислав Русланович

00149

127.75

5

Ляшенко Владислав Ігорович

01497

127.15

6

Радченко Михайло Віталійович

01342

152.65

7

Томілін Микита Олександрович

01326

162.75

8

Худяк Едуард Валерійович

01373

129.05

9

Чебан Калерія Іванівна

01361

131.45

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 151 – Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Андрієнко Борис Олександрович

01883

148.95

2

Бартальов Павло Едуардович

04179

144.35

3

Біленко Володимир Дмитрович

02355

141.25

4

Бойко Микита Сергійович

02520

150.65

5

Броска Дмитро Володимирович

02469

173.65

6

Горбатюк Сергій Миколайович

02509

143.15

7

Доній Дмитро Валерійович

01984

141.55

8

Дудко Олег Сергійович

02902

155.55

9

Дяків Володимир Володимирович

01543

147.75

10

Жуковський Владислав Русланович

01504

156.75

11

Загороднюк Олександр Анатолійович

00029

140.5

12

Загоруйко Максим Михайлович

02228

141

13

Карагеоз Дмитро Вячеславович

01781

179.35

14

Кацюк Дмитро Геннадійович

01697

148.35

15

Кваша Юлія Валеріївна

00688

192.1

16

Коваленко Максим Вадимович

01516

144.75

17

Косинський Марк Костянтинович

02426

153.7

18

Кравченко Георгій Костянтинович

02875

140.8

19

Лівінський Лев Васильович

02276

151.6

20

Макаров Валерій Олександрович

01804

145.75

21

Мараренко Владислав Олександрович

02876

150.75

22

Місіченко Віталій Олександрович

02261

149.75

23

Морозова Олена Олексіївна

00547

145.85

24

Набока Дмитро Олегович

02324

143.5

25

Панкратов Антон Русланович

00777

164.85

26

Петлінський Іван Іванович

01532

141.15

27

Повх Микита Сергійович

01628

147.35

28

Полтавченко Арсентій Олександрович

02350

145.65

29

П`яних Владислава Вадимівна

02028

156.95

30

Ростова Наталія Валентинівна

02786

148.75

31

Саввіч Олексій Павлович

01563

144.05

32

Слободенюк Сергій Русланович

04547

149.7

33

Супрун Олександр Олегович

02546

150.75

34

Танасов Олексій Костянтинович

00330

166.25

35

Тарасов Дмитро Олександрович

01384

153.55

36

Халецька Альона Андріївна

00012

121.35

37

Чорний Володимир Сергійович

01518

144.25

38

Шувалов Данило Романович

01521

146.95

39

Яворський Олександр Володимирович

01340

153.45

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Крижановська Вероніка Валеріївна

00690

142

2

Рожко Юлія Сергіївна

00113

154.15

3

Смаль Маргарита Юріївна

00687

137.9

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 161 – Хімічні технології та інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Андросов Андрій Геннадійович

04246

154.45

2

Аракелян Карина Олександрівна

00060

140.45

3

Бабченко Євген Анатолійович

00823

174.3

4

Багатий Іван Ігорович

05394

149.45

5

Білоус Ірина Олександрівна

01112

138.35

6

Бліненко Олександр Миколайович

00716

142.7

7

Бондарчук Олена Олегівна

05256

138.35

8

Гайдаєнко Валерія Максимівна

00811

170.35

9

Гайдей Валерія Вадимівна

05257

163.1

10

Гальчинський В`ячеслав Сергійович

00894

165.4

11

Григор`єв Дмитро Володимирович

00806

141.65

12

Гуданова Поліна Олександрівна

00792

166.45

13

Гужева Тетяна Олегівна

00871

138.7

14

Дунько Анастасія Петрівна

00870

145.95

15

Зацепіна Мирослава Олександрівна

01226

142.4

16

Зданевич Крістіна Тарасівна

00881

138.75

17

Златов Євген Владиславович

00892

184.4

18

Коколова Анастасія Дмитрівна

00947

153.9

19

Косюк Мар`яна Ігорівна

00888

171.9

20

Кравцова Маргарита Михайлівна

00770

143.2

21

Кузьменко Карина Юріївна

00766

152.2

22

Матвєєнко Марія Олександрівна

00922

162.1

23

Мельник Лариса Дмитрівна

00825

149.8

24

Ненько Дарина Борисівна

05213

142.75

25

Пальжок Ганна Іванівна

00885

151.05

26

Руденко Нестер Юрійович

00804

160.85

27

Сафонов Ілля Юрійович

00841

161.15

28

Семененко Тарас Вікторович

00877

143.9

29

Сікора Анна Олександрівна

00844

145.15

30

Слободниченко Аліна Артемівна

00693

140.35

31

Стрілець Ірина Миколаївна

00834

159.45

32

Стурова Карина Олександрівна

00824

159

33

Ташніченко Світлана Віталіївна

00847

177.05

34

Ткаченко Ольга Анатоліївна

00932

139.45

35

Ткачук Дар`я Вадимівна

00867

160.35

36

Топале Макріна Юріївна

00858

151.75

37

Троянов Віталій Сергійович

00876

141.9

38

Цибульська Катерина Володимирівна

00938

140.35

39

Чуфарлічева Тетяна Костянтинівна

00026

132.1

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 163 – Біомедична інженерія


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Поркграс Юлія Сергіївна

00643

164.4

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 171 – Електроніка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бендь Олег Денисович

02451

144.85

2

Бугор Володимир Іванович

00169

143.95

3

Дирда Наталія Олегівна

01443

143.85

4

Кербут Юрій Вадимович

01710

141.85

5

Мунтян Олександр Вікторович

02533

146.35

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 172 – Телекомунікації та радіотехніка


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Андура Олег Борисович

00018

153.45

2

Архипов Олександр Ігорович

02167

147.8

3

Безруков Леон Валентинович

04529

134.15

4

Бобровський Владислав Віталійович

04781

163.15

5

Вовчановська Дар`я Дмитрівна

02400

137.15

6

Гавран Владислав Сергійович

01722

133.95

7

Гурін Олександр Геннадійович

04805

140.75

8

Димитрієва Наталія Василівна

04209

154.05

9

Єгоров Артем Вадимович

01330

138.65

10

Іванченко Михайло Ігорович

02142

140.1

11

Ігнатьєв Владислав Олександрович

00275

142.25

12

Колесов Євген Ігорович

01842

141.15

13

Котел Олександр Олександрович

00667

134.8

14

Лисиця Дмитро Миколайович

02266

133.55

15

Мігуш Даниїл Володимирович

00583

145.15

16

Остапенко Денис Олександрович

02547

140.35

17

Слободянюк Данило Володимирович

02256

149.35

18

Татієвський Вадим Олександрович

04735

163.1

19

Тимошенко Ілля Павлович

00584

135.35

20

Янченко Олександр Вікторович

02332

164.05

21

Яцик Олександра Дмитрівна

04815

137.15

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 183 – Технології захисту навколишнього середовища


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 226 – Фармація


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Горянова Марина Віталіївна

00891

172.75

2

Гук Віктор Олександрович

00835

174.3

3

Колос Ольга Миколаївна

00914

171.95

4

Корягіна Ірина Олексіївна

00781

172.8

5

Плат Євгенія Віталіївна

00860

171.15

6

Янишевська Олександра Петрівна

01211

185.45

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 231 – Соціальна робота


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Бринза Анна Вікторівна

05118

166.15

2

Гальянова Діана Іванівна

05168

163

3

Плохотнюк Михайло Віталійович

03682

163.4

4

Тищенко Андрій Олексійович

04676

154.4

5

Шевченко Віра Сергіївна

05104

157.25

 

 

 

Одеський національний політехнічний університет

Список зарахованих за державним замовленням
на базі повної загальної середньої освіти
за спеціальністю 274 – Автомобільний транспорт


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові


О/С

Конкурсна сума балів

1

Кінаш Олексій Олександрович

00312

146.35

2

Ляшенко Дмитро Олександрович

00178

155.3

3

Майстришин Святослав Тарасович

00298

161.45

4

Поліщук Владислав Васильович

00294

142

5

Рябов Микита Вадимович

00199

153.75

6

Холостенко Андрій Вячеславович

00233

138.7

7

Шибанов Сергій Олександрович

00224

139.95