Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции _menu_load_objects() (строка 579 в файле /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Порядок поступления на обучение

Якщо Ви бажаєте отримати поглиблені теоретичні та практичні знання, уміння, навички за обраною спеціальністю та здобути ступінь Магістра за всіма спеціальностями Вам потрібно:

1. З 12 травня до 05 червня 2020 року (до 18.00) зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту (далі ЄВІ) з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Детальна інформація про реєстрацію буде надана Українським центром оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua.

2. 01 липня 2020 року скласти ЄВІ з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Детальна інформація про програми підготовки з ЄВІ буде надана Українським центром оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua. Час, дата та місце проведення ЄВІ буде надіслане у особистий кабінет, який боло сформрвано при реєстрації на ЄВІ.

3. З 01 серпня по 30 вересня 2020 року зареєструвати особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua для можливості подачі заяв.

4. З 05 по 22 серпня 2020 року подати до Приймальної комісії заяви на вступ (заяви на вступ подаються тільки в електроненій формі).

Під час вступної компанії Ви маєте можливість прийти в наш університет для отримання консультації по спеціальностям, які Вас цікавлять, та отримати допомогу в створенні особистого електронного кабінету та подачі електронної заяви. Заяви можна подати і без відвідування Приймальної комісії. Для цього необхідно скористатися сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua (реєстрація буде доступна в липні 2020 року).

У цьому році абітурієнти можуть подати до 5 заяв (на 5 конкурсних пропозицій) на місця державного замовлення. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі у конкурсі на місця за кошти фізичних, юридичних осіб не обмежується.

Кількість ВНЗ та заяв поданих у них не обмежується, можна подати навіть всі заяви в одному університеті.

При подачі заяви абітурієнт зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви (від 1 до 5) відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.

Для участі у конкурсі за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

5. З 05 по 26 серпня 2020 року, в назначенний термін, прийти в університет та скласти вступне фахове випробування за обраною спеціальністю. 

6. 01 вересня 2020 року (після 12:00) Ви можете побачити і оцінити свій результат в рейтинговому списку та ознайомитись зі списками рекомендованих на зарахування на навчання за державним замовленням. Це можна зробити у Приймальній комісії та на офіційному сайті – http://ac.opu.ua.

7. До 06 вересня 2020 року (до 18:00), якщо Ви рекомендовані на зарахування на навчання за державним замовленням, потрібно подати до Приймальної комісії оригінали документів зазначені у розділі  "Перелік документів для вступу"Оригінали документів також можуть бути надіслані до приймальної комісії:

– до 18:00 09.09.2020 поштою з обов’язковим описом вкладень конверту;
– до 18:00 06.09.2020 на електронну адресу ac@opu.ua шляхом надсилання сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника.

8. 11 вересня 2020 року (після 12:00) ознайомитись з наказом про зарахування. Накази про зарахування будуть опубліковані на нашому офіційному сайті –  http://ac.opu.ua.

9. Якщо Ви не були рекомендовані на зарахування на навчання за державним замовленням та бажаєте навчатися за кошти фізичних або юридичних осіб оригінали документів вказаних у розділі  "Перелік документів для вступу" необхідно подати до Приймальної комісії до 16 вересня 2020 року (до 18:00) та 18 вересня 2020 року ознайомитись с наказом про зарахування.