Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции _menu_load_objects() (строка 579 в файле /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Порядок подання заяви

Для успішного вступу в 2020 році до університету Вам необхідно:

1. З 01 серпня по 30 вересня 2020 року зареєструвати особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua для можливості подачі заяв.

2. З 13 по 22 серпня 2020 року подати до Приймальної комісії заяви на вступ.

Під час вступної компанії Ви маєте можливість прийти в наш університет для отримання консультації по спеціальностям, які Вас цікавлять, та отримати допомогу в створенні особистого електронного кабінету та подачі електронної заяви. Заяви можна подати і без відвідування Приймальної комісії. Для цього необхідно скористатися сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua (реєстрація буде доступна в липні 2020 року).

У цьому році абітурієнти можуть подати до 5 заяв (на 5 конкурсних пропозицій) на місця державного замовлення. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі у конкурсі на місця за кошти фізичних, юридичних осіб не обмежується.

Кількість ВНЗ та заяв поданих у них не обмежується, можна подати навіть всі заяви в одному університеті.

При подачі заяви абітурієнт зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви (від 1 до 5) відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.

Для участі у конкурсі за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

3. 27 серпня 2020 року (до 18:00) Ви можете побачити і оцінити свій результат в рейтинговому списку та ознайомитись зі списками рекомендованих на зарахування на навчання за державним замовленням. Це можна зробити в особистому електронному кабінеті або у Приймальній комісії та на офіційному сайті – http://ac.opu.ua.

4. До 31 серпня 2020 року (до 18:00), якщо Ви рекомендовані на зарахування на навчання за державним замовленням, подати до Приймальної комісії оригінали та копії документів зазначених у розділі "Перелік документів для вступу". Оригінали документів також можуть бути надіслані до приймальної комісії:

- до18:00 03.09.2020 поштою з обов’язковим описом вкладень конверту;

- до 18:00 31.08 на електронну адресу ac@opu.ua шляхом надсилання сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника.

5. 05 вересня 2020 року (після 12:00) ознайомитися з Наказом про зарахування. Накази про зарахування будуть опубліковані на нашому офіційному сайті – http://ac.opu.ua.

6. Якщо Ви не були рекомендовані на зарахування на навчання за державним замовленням та бажаєте навчатися за кошти фізичних або юридичних осіб вказані документи у розділі "Перелік документів для вступу" необхідно подати до Приймальної комісії до 29 вересня 2020 року (до 18.00) та не пізніше 30 вересня 2020 року ознайомитись с наказом про зарахування.

 

Абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі, крім певних випадків.

Абітурієнти подають заяви особисто і тільки у паперовій формі:

– для реалізації права на вступ за співбесідою, або квотою – 2, відповідно до Правил прийому (Пільги при вступі на навчання);
– за наявності розбіжностей у прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в його документах;
– для реалізації права на повторне безоплатне здобуття освіти за бюджетні кошти відповідно до Правил прийому;
– у разі подання іноземного документа про освіту;
– у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
– у разі відсутності в Єдиній базі відомостей про документи про освіту, які є підставою для допуску до участі в конкурсі.
– у разі подання заяви після завершення строків реєстрації роботи електронних кабінетів.

Абітурієнти які були зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти мають право на переведення на вакантні місця державного замовлення (Пільги при вступі на навчання), повинні подати документи до Приймальної комісії, вказані у розділі "Перелік документів для вступу", до 10 вересня 2020 року.

 

Як розраховується конкурсний балл
Порядок подання заяви | Раздел для поступающих

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.