Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Спросить

Доброго дня Андрій.  Не хвилюйтесь не набридли. Цей розділ створений для допомоги вступникам, тому все що не зрозуміло запитуйте. Інші джерела можуть тільки дезінформувати.

1. Під номером 8 "Максимальний обсяг державного замовлення" на Комп'ютерних науках 137 місць. Це означає, що Міністерство освіти може порекомендувати на бюджет не більше 137 вступників на цю спеціальність в нашому університеті. Це число більше потрібне Міністерство освіти, а не вступнику.

1.1 Так, це загальна кількість місць. Але вона може збільшуватись шляхом перерозподілу місць з інших спеціальностей (більше 500 місць).

1.2 Повна загальна середня освіта. Ви закінчуєте школу та здобуваєте ПЗСО.

1.3 -1.4 З 2016 року бюджетні місця надаються за результатами всеукраїнського конкурсу не ВНЗ, а вступнику. За результатами конкурсу отримає бюджетне місце не ВНЗ, а Ви. І Ви будете вирішувати прийти у ВНЗ (до якого Вас рекомендували), та принести бюджетне місце, або піти в інший ВНЗ на контракт. Якщо Ви прийдете до ВНЗ (до якого Вас рекомендували) та принесете своє бюджетне місце, то ВНЗ Вас зарахує на бюджет та отримає це бюджетне місце. Якщо Ви підете в інший ВНЗ на контракт, то ніхто не отримає Ваше бюджетне місце. Тому кількість бюджетних місць ВНЗ будуть знати тільки після видання наказу про зарахування - 7 серпня.

2. Ні, за олімпіаду бали підвищують конкурсний бал при вступі на спеціальності із Додатку 3. При вступі на інші спеціальності вони просто ні як не впливають.

2.1 При вступі на спеціальності із Додатку 3 Ваш конкурсний бал збільшиться, на інших спеціальностях залишиться не змінним.

Якщо нараховувати бали не за олімпіаду, а просто за підготовчі курси (як це роблять "деякі" ВНЗ) то Ви отримаєте зовсім протилежний ефект. Ваш конкурсний залишиться не змінним, або навпаки зменшиться.

Мені, наприклад, зовсім не зрозуміло навіщо ці так звані "деякі" ВНЗ навмисно занижують конкурсний бал вступникам!!! 

Швидше за все, представники так званих "деяких" ВНЗ самі не розуміють, як це працює (як розраховується конкурсний бал).

2.2 так можна. Зверніться до директора підготовчих курсів.

Спросить | Раздел для поступающих

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.