Спросить

І не стосовно питань. Тут попереду були обурення стосовно підготовчих курсів. Знаєте, я теж записався на заочні курси заради балів. І це було тяжко взнати, що всі мої бали мені нічим не допоможуть. Але..
На цих курсах викладають реально топові вчителі. Може для мене вони топові, бо я в сільській школі не знаю, що таке топові вчителі. May be. Не знаю.
Але від себе можу сказати. Я відсидів всього-навсього трохи менше 40 лекцій на 2х установчих сесіях. Але кількість інормації, яку мені надали викладачі - неймовірна. По математиці ті збоченські рівняння, які ми розв'язували з Ладою Миколаївною мені допомогли розв'язати останнє рівняння з параметрами. через переживання я в задачі на відсотки затупив, в задачі на вектори затупив, в задачі на час (про автобус і про автомобіль) затупив, причому в елементарних підрахунках, а не в логіці навіть. Але рівняння з параметрами розв'язав. Яке своїми тестовими балами покрило мені всі ті 3 задачі на яких я затупив.
Окрім того завдяки методичкам, і дедлайнам з їх розв'язання і висилання я навчився учитися і заодно повторив ввесь курс математики. Кращого стимулу видалити всі ігри з комп'ютера і смартфона, перестати дивитись телевізор, задротнічати вк і ходити по п'ятницях на тусовки, бо мені лишилось 2 тижні аби порозв'язувати всі методички, і якщо не встигну, то мене виженуть і я лишусь без балів, і тоді навряд пропхнусь на бюджет з моїми то знаннями, годі й шукати.
І хоч я й всеодно лишився без балів на мою спеціальність, але я відвик від комп'ютерних ігор, від ТВ, від всякого лайна, на яке раніше вибачте на слові просирав час. Я зрозумів шо значить пахать аби досягти результату.
Чесно кажучи жити було тяжко в той період, законячився. Але знаєте, для села Миролюбівки де навчається 84 дитини, де досі нема 3g, де по всьому районі нема репетитора з математики чи фізики, де школу іноді зимою закривають, бо нема чим палити і обігрівати, де більшість вчителів забили на нас і приходять тупо аби відбути урок і забрати зарплату, а не навчити - моїх 182 бали з математики і золота медаль - з розділу фантастики і неймовірних успіхів. Які я досяг певною мірою своїм потом, і певною мірою завдяки курсам ОНПУ.

Що стосується фізики, то знаєте, ті завдання з методичок, які пацани з профільних ліцеїв рубали на лєхкє, моя шкільна вчителька не могла розв'язати цілими годинами... І звісно ж мене чогось навчити вона не могла. І я до приїзду в ОНПУ нічого і не знав. Але тут мені вчителька (нажаль я не знаю її ім'я, я на курсах був всьо 10 днів, і так і не поцікавився як її звати) все настільки ясно пояснила, що я реально почав щось навіть розуміти. І якби вона мене вчила не 10 днів, а протягом всього року... Я звісно ж не здавав фізику, бо я би й прохідний не набрав би, але була б в мене можливість приїжджати хоча б по суботах, то я здав би балів з на 190+.

Тому на завершення хочу сказати вам, що якщо хотіти навчитися, то тут на курсах навчать. Якщо ходити на курси щодня чи хоча б по суботах, не ледачкувати і справно виконувати домашнє завдання, то цілком реально здати ЗНО з на 170+ укр м, 190+ маематику, 190+ фізику.
І отримати такий конкурсний бал, завдяки якому можна поступити на державне в будь-який університет на будь-яку спеціальність навіть без додаткових балів.