Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Порядок вступу на навчання до аспірантури

Якщо Ви бажаєте здобути теоретичні знання, уміння, навички та інші компетентності, достатні для продукування нових ідей, розв’язання комплексних проблем у галузі професійної або дослідницько-інноваційної діяльності, оволодіння методологією наукової та педагогічної діяльності, а також проведення власного наукового дослідження, результати якого мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення та здобути освітньо-науковий рівень доктора філософії Вам  потрібно:

1. З 03 серпня по 28 серпня 2020 року прийти в університет та подати до Приймальної комісії заяви на вступ (заяви подаються тільки в паперовій формі, до вступних екзаменів). До заяви поданої в паперовій формі вступник додає документи вказані в розділі Перелік документів для вступу.

2. З 31 серпня по 04 вересня 2020 року, в назначенний термін, прийти в університет та скласти вступне фахове випробування за обраною спеціальністю  та іспит з іноземної мови. Перед початком вступних випробувань потрібно отримати в Приймальній комісії аркуш результатів вступних випробувань. Ознайомитись з програмами вступних випробувань можна в розділі  – Вступні іспити.

3. 07 вересня 2020 року (після 12:00) Ви можете побачити і оцінити свій результат в рейтинговому списку та ознайомитись зі списками рекомендованих на зарахування на навчання. Це можна зробити у Приймальній комісії та на офіційному сайті – http://ac.opu.ua.

4. 14 вересня 2020 року (після 12:00) ознайомитись з наказом про зарахування. Накази про зарахування будуть опубліковані на нашому офіційному сайті –  http://ac.opu.ua.

Як розраховується конкурсний балл

 

Додаткові бали
Порядок вступу на навчання до аспірантури | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.