Порядок вступу на навчання

Якщо Ви бажаєте отримати поглиблені теоретичні та практичні знання, уміння, навички за обраною спеціальністю та здобути ступінь Магістра за всіма спеціальностями Вам потрібно:

1. З 06 травня до 03 червня 2020 року (до 18.00) зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту (далі ЄВІ) з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Детальна інформація про реєстрацію буде надана Українським центром оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua.

2. З 06 по 29 травня 2020 року, в назначенний термін, прийти в університет та скласти додаткове вступне випробування за обраною спеціальністю, якщо Ви при вступі бажаєте змінити спеціальність.

3. З 01 липня по 30 серпня 2020 року зареєструвати особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua для можливості подачі заяв.

4. 01 липня 2020 року скласти ЄВІ з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Детальна інформація про програми підготовки з ЄВІ буде надана Українським центром оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua. Час, дата та місце проведення ЄВІ буде надіслане у особистий кабінет, який боло сформрвано при реєстрації на ЄВІ.

5. З 05 по 22 липня 2020 року подати до Приймальної комісії заяви на вступ (заяви на вступ подаються тільки в електроненій формі).

Під час вступної компанії Ви маєте можливість прийти в наш університет для отримання консультації по спеціальностям, які Вас цікавлять, та отримати допомогу в створенні особистого електронного кабінету та подачі електронної заяви. Заяви можна подати і без відвідування Приймальної комісії. Для цього необхідно скористатися сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua (реєстрація буде доступна в липні 2020 року).

У цьому році абітурієнти можуть подати до 5 заяв (на 5 конкурсних пропозицій) на місця державного замовлення. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі у конкурсі на місця за кошти фізичних, юридичних осіб не обмежується.

Кількість ВНЗ та заяв поданих у них не обмежується, можна подати навіть всі заяви в одному університеті.

При подачі заяви абітурієнт зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви (від 1 до 5) відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.

Для участі у конкурсі за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

6. З 05 по 26 липня 2020 року, в назначенний термін, прийти в університет та скласти вступне фахове випробування за обраною спеціальністю, та додаткове вступне випробування у разі змні спеціальності. Додаткове вступне випробування не складать ті вступники які його склали у період реєстрації на ЄВІ (3 06 по 29 травня). Перед початком вступних випробувань потрібно отримати в Приймальній комісії перепустку для складання вступних випробувань. Ознайомитись з програмами вступних випробувань можна в розділі  – Вступні іспити.

7. 05 серпня 2020 року (після 12:00) Ви можете побачити і оцінити свій результат в рейтинговому списку та ознайомитись зі списками рекомендованих на зарахування на навчання за державним замовленням. Це можна зробити у Приймальній комісії та на офіційному сайті – http://ac.opu.ua.

8. До 10 серпня 2020 року (до 18:00), якщо Ви рекомендовані на зарахування на навчання за державним замовленням, потрібно подати до Приймальної комісії оригінали документів зазначені у розділі  "Перелік документів для вступу".

9. 11 серпня 2020 року (після 12:00) ознайомитись з наказом про зарахування. Накази про зарахування будуть опубліковані на нашому офіційному сайті –  http://ac.opu.ua.

10. Якщо Ви не були рекомендовані на зарахування на навчання за державним замовленням та бажаєте навчатися за кошти фізичних або юридичних осіб оригінали документів вказаних у розділі  "Перелік документів для вступу" необхідно подати до Приймальної комісії до 15 серпня 2020 року (до 18:00) та 17 серпня 2020 року ознайомитись с наказом про зарахування.

 

Як розраховується конкурсний балл

 

Додаткові бали