Порядок вступу на навчання

Для успішного вступу в 2017 році до університету Вам необхідно:

1. З 12 по 26 липня 2017 року подати до Приймальної комісії заяви на вступ. Під час вступної компанії Ви маєте можливість прийти в наш університет для отримання консультації по спеціальностям, які Вас цікавлять,  та отримати допомогу в подачі електронної заяви. Заяви можна подати і без відвідування Приймальної комісії. Для цього необхідно скористатися сайтом http://ez.osvitavsim.org.ua (реєстрація буде доступна в липні 2017 року).

У цьому році абітурієнти мають право подати 9 заяв на 4 спеціальності, на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

Кількість ВНЗ та заяв поданих у них не обмежується, можна подати навіть всі заяви в одному університеті.

При подачі заяви абітурієнт зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви (від 1 до 9) відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність.

Для участі у конкурсі за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

2. 01 серпня 2017 року (після 12:00) Ви можете побачити і оцінити свій результат в рейтинговому списку та ознайомитись зі списками рекомендованих на зарахування на навчання за державним замовленням. Це можна зробити у Приймальній комісії та на офіційному сайті – http://ac.opu.ua.

3. До 05 серпня 2017 року (до 18:00), якщо Ви рекомендовані на зарахування на навчання за державним замовленням, подати до Приймальної комісії оригінали та копії документів зазначених у розділі  "Перелік документів для вступу".

4. 07 серпня 2017 року (після 12:00) ознайомитися з Наказом про зарахування. Накази про зарахування будуть опубліковані на нашому офіційному сайті –  http://ac.opu.ua.

5. Якщо Ви не були рекомендовані на зарахування на навчання за державним замовленням та бажаєте навчатися за кошти фізичних або юридичних осіб вказані документи у розділі  "Перелік документів для вступу" необхідно подати до Приймальної комісії до 29 вересня 2017 року (до 18.00) та не пізніше 30 вересня 2017 року ознайомитись с наказом про зарахування.

 

Абітурієнти бажаючі заявити права на пільги (мають право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі  на основі повної загальної середньої освіти) подають заяви особисто і тільки в паперовій формі.

Абітурієнти які були зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти мають право на переведення на вакантні місця державного замовлення (пункт 4, розділу Пільги при вступі на навчання), повинні подати документи до Приймальної комісії, вказані у розділі  "Перелік документів для вступу",  до 16 серпня 2017 року.

 

Як розраховується конкурсний балл
Додаткові бали