Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Переводи та поновлення

Існує можливість поновлення в Одеський національний політехнічний університет після відрахування, а також можливість переведення з іншого ВНЗ III-IV рівнів акредитації, якщо студент успішно закінчив мінімум перший курс (тобто відновлення після відрахування або переведення з іншого ВНЗ можливо тільки на другий, третій , четвертий курс, або на другий семестр п'ятого курсу). Якщо студент був відрахований на першому курсі - він не може бути відновлений і повинен знову вступати на перший курс на загальних підставах.

Питання про поновлення та переводи вирішуються в деканатах відповідних інститутів (факультетів) для кожного випадку індивідуально. Переводи та поновлення до складу студентів на всі форми навчання проводяться, як правило, в період літніх і зимових канікул:

на очну форму навчання - з 10 липня по 25 серпня і з 15 січня по 15 лютого;

на заочну форму навчання - з 10 липня по 25 серпня і з 15 січня по 15 лютого.

 

Поновлення після відрахування

Для поновлення після відрахування потрібно особисто подати заяву про поновлення до складу студентів ОНПУ. Факт ознайомлення з Положенням про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих навчальних закладів, наявністю ліцензії і сертифікату про державну акредитацію ОНПУ завіряється в заяві особистим підписом особи, яка поновлюється. До заяви необхідно додати:

 1. Довідку про рівень акредитації відповідної спеціальності, ксерокопію ліцензії і свідоцтва про акредитацію ВНЗ, в якому навчався студент (крім ОНПУ)
 2. Академічну справку;     
 3. Документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста) та додаток до нього (оригінал і копію)    
 4. Витяг з наказу про відрахування;     
 5. 6 фотокарток розміром 3х4 см;    
 6. Ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;    
 7. Ксерокопію паспорта (свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта).

 

Переведення з іншого ВНЗ

 Для переводу потрібно особисто подати заяву про переведення в ОНПУ. Факт ознайомлення з Положенням про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих навчальних закладів, наявністю ліцензії і сертифікату про державну акредитацію ОНПУ завіряється в заяві особистим підписом особи, яку  переводять.      До заяви необхідно додати:      

Необхідно особисто пред'явити оригінали документів, зазначених в п.п. (7), (8).

 1. Дозвіл на переведення, підписаний ректором (проректором) і завірений гербовою печаткою ВНЗ;
 2. Довідку про рівень акредитації відповідної спеціальності, ксерокопію ліцензії і свідоцтва про акредитацію ВНЗ, в якому навчається студент;     
 3. Документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста) та додаток до нього (оригінал і копію);
 4. Сертифікат ЗНО;    
 5. Академічна справка;    
 6. 4 фотокарток розміром 3х4 см;   
 7. Ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;    
 8. Ксерокопію паспорта (свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта).

 

Оформлення документів:

корпус ГУК , каб. 127, тел. (048) 705-84-55; (048) 705-83-32.

Переводы и восстановление | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.