Українсько-іспанський інститут

Директор: 
Гутиря Сергій Семенович
Телефон: 
705-85-78
Деканат: 
каб. 116, корпус 13

УІІ ОНПУ є єдиним навчально-науковим інститутом в Україні, що забезпечує освітню підготовку на рівнях бакалавра, магістра та кандидата наук (PhD) в тісній співпраці з державними університетами Іспанії: Політехнічними Валенсії (UPV) і Каталонії (UPC), Університетами Країни Басків (UPV/EHU), Севільї (US), Кордови (UC) і Кадіса (UCA).

 Довгострокова освітня, наукова і культурна співпраця грунтується на договорах про обмін студентами, аспірантами, викладачами та науковими співробітниками з отриманням фінансової підтримки Євросоюзу. Так у 2016-17 рр. вже пройшли або продовжують вбудоване навчання (1..2 семестра), наукове і педагогічне стажування (7 ... 15 днів) в іспанських університетах-партнерах 35 студентів, аспірантів і 9 викладачів ОНПУ. Крім безкоштовного навчання всім студентам надається стипендія (800 євро/місяць), також компенсуються витрати на проїзд (360 євро).

 Унікальність навчальних планів УІІ полягає в організації підготовки студентів за всіма переліченими нижче спеціальностями паралельно з навчанням іспанській мові "з нуля". На кожному з трьох освітніх рівнів студенти виконують навчальний план обраної спеціальності, проходять вбудоване навчання і дипломну практику в університетах-партнерах, на підприємствах і фірмах Іспанії, можуть брати участь в програмах "подвійного диплому" магістра та PhD за договорами ОНПУ з університетами Іспанії. Для магістрантів і докторантів УІІ крім іспанської також за вибором пропонується інтенсивне навчання англійській, португальській або італійській мові.

Наявність вищої освіти і дипломів європейських університетів в поєднанні з володінням кількома офіційними мовами ООН (іспанською, англійською, російською) добре узгоджується зі світовими інтеграційними процесами і забезпечує незаперечні переваги для мобільного працевлаштування за фахом в будь-якій країні світу.

Бакалаврська підготовка забезпечується як за рахунок держбюджету, так і за контрактом (за рахунок фізичних або юридичних осіб). Навчання виконується українською, іспанською та російською мовами. Паралельно студенти опановують іспанську професійно-орієнтовану мову в обсязі 8 годин на тиждень від "нульового" рівня до В1/В2. Інтенсивне навчання виконують дипломовані філологи – викладачі кафедри "Іспанська мова та переклад" за авторськими програмами, методиками та посібниками.

Починаючи з 4-го семестру обрані розділи профільних дисциплін викладаються іспанською мовою професорами ОНПУ, що мають досвід роботи в університетах Європи і Латинської Америки. Для проведення семінарських занять та контролю якості знань запрошуються професори з університетів-партнерів, застосовується дистанційне on-line навчання в лабораторії лінгводидактики, обладнаної засобами інтерактивної комунікації.

Регулярно для студентів УІІ і всіх потенційних абітурієнтів проводиться літня мовна школа "Іспанська мова для професіоналів" в міжнародному спортивно-оздоровчому комплексі ОНПУ "Чайка", смт. Кароліно-Бугаз, під керівництвом викладачів з Іспанії.

Унікальні переваги навчання в УІІ ОНПУ:

 

  • безперервна підготовка студента від рівня бакалавра до кандидата наук (PhD) спільно з іспанськими університетами-партнерами у повній відповідності з європейськими освітніми стандартами;
  • підготовка включає безкоштовне вбудоване навчання в університетах-партнерах, літню мовну школу, дипломну практику на підприємствах, фірмах і в наукових лабораторіях університетів Іспанії;
  • результатом успішного навчання і захисту кваліфікаційних робіт є послідовне отримання студентом до 4-х державних дипломів України і Іспанії, а також сертифікатів ОНПУ перекладача іспанської мови рівня B1/B2.

  Підсумки навчання в УІІ ОНПУ

 

  1. Вища освіта європейської якості, підтверджена дипломами державних університетів України та Іспанії.
  2. Володіння кількома офіційними мовами ООН (іспанською, англійською, російською).
  3. Гідне працевлаштування за фахом як в Україні, так і в будь-якій країні світу.

 

 

 

Ступінь бакалавра:

Спеціальність: 034 Культурологія

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 073 Менеджмент

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 123 Комп'ютерна інженерія

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 125 Кібербезпека

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 131 Прикладна механіка

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 231 Соціальна робота

Освітня програма / спеціалізація:

Степень магистра: