Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Навчальний центр підвищення якості освіти

Директор: 
Ткачьов Анатолій Вікторович
Телефон: 
(048) 705-84-12, (048) 705-84-13
Деканат: 
каб. 231
 

Особи, які пройшли довузівську підготовку, отримують при вступі до університету, додаткові бали до одного з предметів ЗНО, а також інші пільги, які передбачені Умовами прийому при вступі

 

Види діяльності:
- профорієнтаційна робота;
- довузівська підготовка.

 Профорієнтаційна робота
 1. Презентація ОНПУ шляхом проведення на базі Університету Днів відкритих дверей, де майбутні абітурієнти мають можливість поглиблено ознайомитися з напрямами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців в ОНПУ, поспілкуватися з відомими вченими та провідними викладачами Університету, відвідати наукові та навчальні лабораторії профілюючих кафедр, ознайомитися з напрямками наукової діяльності Університету.
2. Відвідування провідними викладачами Університету загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, підприємств, організацій, де потенційних абітурієнтів інформують про напрямки та спеціальності за якими навчаються в Університеті.

 Довузівська підготовка
         Підготовка громадян України до Всеукраїнського незалежного тестування, вступних іспитів до Одеського національного політехнічного університету проводиться з предметів:
- математики
- фізики / хімії
- української мови та літератури
- історії України

Навчальний центр підвищення якості освіти | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.