Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту

Директор: 
Тонконогий Володимир Михайлович
Телефон: 
705-84-63
Деканат: 
каб. 229, корпус ГУК

Інститут готує фахівців в галузі машинобудування і металообробки, металургії і матеріалознавства, метрології, вимірювальної техніки та інформаційно-вимірювальних технологій, інформатики та обчислювальної техніки.

Випускники Інституту вирішують сучасні завдання машинобудування і металургії, вирішують питання по контролю якості, стандартизації та сертифікації продукції, виробництв і процесів, які контролюють безпеку і екологічну дисципліну виробництв, вирішують проектні завдання за допомогою сучасних комп'ютерних систем.

Зараз до складу ІПТДМ входять шість кафедр: технології машинобудування, металорізальних верстатів, метрології та сертифікації, управління системами безпеки життєдіяльності, технології та управління ливарними процесами, технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства, інформаційних технологій проектування в машинобудуванні.

Кращі випускники можуть продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі. У навчальному процесі беруть участь 78 викладачів та 35 співробітників навчально-допоміжного персоналу, з них 16 докторів технічних наук і професорів, 42 кандидата наук і доценти.

Ступінь бакалавра:

Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 131 Прикладна механіка

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 132 Матеріалознавство

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 136 Металургія

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Освітня програма / спеціалізація:

Ступінь магістра:

Інститут промислових технологій дизайну та менеджменту | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.