Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Інститут машинобудування

Директор: 
Дащенко Олександр Федорович
Телефон: 
705-84-81
Деканат: 
каб. 331, корпус ГУК

Інститут веде підготовку фахівців для машинобудування та інших галузей промисловості. Наші випускники працюють у всіх промислових регіонах України. Випускники інституту займаються конструюванням, дослідженням і експлуатацією маніпуляторів, роботів, робототехнічних систем і комплексів автоматизованого виробництва, вантажопідіймальних кранів великої потужності, вирішують завдання в галузі фундаментальних досліджень автомобілебудування, розробляють обладнання для хімічної та харчової промисловості, підприємств з переробки і розподілу нафтопродуктів.

Підготовка фахівців передбачає вивчення загальногуманітарних, фундаментальних, загально-технічних дисциплін та базується на досконалому знанні і використанні спеціальної та обчислювальної техніки. Особливу увагу інститут приділяє працевлаштуванню випускників. Якщо студент старанно вчиться, дійсно прагне опанувати таємниці майбутньої професії, він не залишиться без роботи. Інститут йому в цьому допоможе.

Випускники інституту працюють в спільних підприємствах, за контрактами в країнах далекого і ближнього зарубіжжя, на механічних і нафтопереробних заводах, заводах будівельних матеріалів і т.п ..

Ступінь бакалавра:

Спеціальність: 131 Прикладна механіка

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 274 Автомобільний транспорт

Освітня програма / спеціалізація:

Ступінь магістра:

Інститут машинобудування | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.