Інститут комп'ютерних систем

Директор: 
Антощук Світлана Григорівна
Телефон: 
705-84-76
Деканат: 
каб. 405, корпус Ф

В ІКС ви можете отримати універсальну освіту за сучасними напрямками комп'ютерної схемотехніки та програмного забезпечення обчислювальних систем і мереж. Ви навчитеся не тільки вільно володіти комп'ютером, але і розробляти та адмініструвати складні комп'ютерні системи та мережі.

Ви отримаєте фундаментальні знання з сучасних розділів математики, комп'ютерної схемотехніки та архітектури ЕОМ, системного та прикладного програмного забезпечення, технології проектування програмних систем, архітектури та програмного забезпечення локальних і глобальних комп'ютерних мереж, захисту інформації в автоматизованих системах, комп'ютерної графіки.

Ви освоїте сучасні мови програмування, навчитеся проектувати і експлуатувати новітні бази даних, отримаєте базові знання в організації виробництва. Ви вивчіть методи синтезу та аналізу комп'ютерних систем, системи автоматизованого проектування, мікропроцесори та однокрішталеві ЕОМ, засоби відображення інформації та ергономіку, джерела енергоживлення електронної апаратури, метрології та вимірювальної техніки, конструювання та технології проектування комп'ютерних систем.

Ступінь бакалавра:

Спеціальність: 113 Прикладна математика

Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення

Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки

Спеціалізація:

Спеціальність: 123 Комп'ютерна інженерія

Спеціальність: 126 Інформаційні системи та технології

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Ступінь магістра:

Напрями підготовки бакалаврів (нормативний термін навчання, на основі диплома молодшого спеціаліста):