Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Інститут інформаційної безпеки, радіоелектроніки та телекомунікацій

Директор: 
Троянський Олександр Вячеславович
Телефон: 
705-84-41
Деканат: 
каб. 320, корпус Р

В Інституті інформаційної безпеки, радіоелектроніки та телекомунікацій здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів і магістрів за спеціальностями: 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології; 125 Кібербезпека; 171 Електроніка; 172 Телекомунікації та радіотехніка; та спеціалізаціями: "Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки", "Програмне забезпечення систем захисту інформації", "Системи комп’ютерного проектування", "Телекомунікаційні технології корпоративних мереж", "Мобільні радіоелектронні пристрої, телекомунікаційні системи та мережі", "Системи технічного захисту інформації", "Управління кібербезпекою", "Електронно-обчислювана техніка" для всіх галузей економіки.

Випускники інституту працюють у науково-дослідних установах, фірмах з проектування, виробництва, обслуговування, експлуатації та продажу радіоелектронних, телекомунікаційних, електронних, комп’ютерних засобів та за проектуванням інформаційних систем, програмістами. Також випускники інституту працюють в державних дослідницьких центрах і установах; органах стандартизації, сертифікації радіоелектронної, електронної, комп’ютерної продукції; митних службах; банках; центрах діагностики; службах інформаційної безпеки; відділах захисту комерційної таємниці юридичних осіб; інженерами; начальниками дослідних лабораторій; науковими співробітниками; програмістами; фахівцями з організації та побудови баз даних та знань; фахівцями у галузі комп’ютерних мереж; консультантами з питань інформаційних технологій; експертами систем технічного захисту інформації; фахівцями у галузі банківської безпеки; адміністраторами баз даних; викладачами середніх, вищих та спеціалізованих навчальних закладів; математиками; програмістами; фахівцями з комп’ютерної графіки (дизайну); менеджерами з управління проектами у галузі інформаційної безпеки.

Інститут укомплектований комп’ютерними лабораторіями з різноманітним ліцензійним програмним забезпеченням та спеціальним лабораторним обладнаними для проведення всіх видів навчальних занять.

Студенти всіх спеціальностей отримують поглиблену підготовку з іноземної (англійської, німецької, іспанської) мови, що дозволяє їм стажуватися, вчитися і працювати в таких країнах як Англія, Канада, США та ін. Паралельно з основною спеціальністю студенти мають можливість отримати диплом перекладача технічної літератури. На заочному відділенні студенти також мають можливість отримати третій диплом: фахівця з економічних спеціальностей. Запрошуємо вас для здобуття вищої освіти за наступними спеціальностями та спеціалізаціями:

Ступінь бакалавра:

Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 125 Кібербезпека

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 171 Електроніка

Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 172 Телекомунікації та радіотехніка

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Ступінь магістра:

Інститут інформаційної безпеки, радіоелектроніки та телекомунікацій | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.