Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Інститут електромеханіки та енергоменеджменту

Директор: 
Бойко Андрій Олександрович
Телефон: 
705-84-23
Деканат: 
каб. 208, корпус У

Все, що пов'язано з електрикою і її проявами, стало невід'ємною частиною життя сучасної людини. Зараз електрику втілена в потужні галузі науки, техніки, економіки та освіти світового співтовариства. З урахуванням різноманітності використання її досягнень, склалися дві найважливіші галузі: Електромеханіка і Електротехніка. До області електромеханіки відносяться всі електромеханічні перетворювачі енергії (двигуни, генератори, спеціальні перетворювачі), електроприводи, апарати і системи управління будь-яких механізмів: роботів, верстатів, різних підйомно-транспортних механізмів, електротранспорту, побутової техніки і т.д ..

До області електротехніки апаратного забезпечення і технічні засоби для виробництва, передачі, розподілу та споживання електричної енергії, а також електротехнології на всіх підприємствах, в усіх галузях господарства. Енергоменеджмент об'єднує сукупність наукових, технічних і організаційних заходів, спрямованих на ефективне використання електричної і всіх інших видів енергії та їх збереження на всьому шляху від виробника до підприємства і на самому підприємстві. Ці особливості напрямків склали основу назви нашого інституту і назв спеціальностей, за якими інститут веде підготовку фахівців, причому наш інститут пропонує абітурієнтам і роботодавцям широкий перелік спеціальностей за цими напрямками серед вузів півдня України. Навчальні лабораторії інституту оснащені сучасною технікою провідних світових фірм: Moeller, Schneider Electric, Siemens, АВВ та інших.

Актуальність і важливість для суспільства цих спеціальностей в сферах освіти, дослідження, проектування, промислового виготовлення і експлуатації електрообладнання підтверджується стійким попитом на наших випускників. Більшість наших студентів підбирають собі місця роботи ще під час навчання на старших курсах, і жоден з випускників не залишиться без працевлаштування. Багато наших випускників працюють представниками іноземних фірм, очолюють відділи та служби головного енергетика, головного електрика фірм, організацій, підприємств та їх підрозділів.

Випускники нашого інституту на базі диплома бакалавра електромеханіка мають можливість за 1,5 року заочного навчання отримати морської диплом електромеханіка в Одеській національній морській академії. Науки про електрику мають досить поважний вік, і може скластися враження, що все вже зроблено, а для амбітного людини ніде прикласти свої зусилля. Переконую Вас, що це не так, і тільки за життя одного покоління електриків в наших областях сталося кілька наукових і технічних революцій.

У сучасних зразках електромеханічних і електротехнічних пристроїв втілений синтез досягнень наук про власне електрику з точною механікою, електронікою, комп'ютерною технікою, автоматичним управлінням.

Ступінь бакалавра:

Ступінь магістра:

Інститут електромеханіки та енергоменеджменту | Розділ для вступників

Сайт находится в режиме обслуживания. Приносим извинения за неудобства.