Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в _menu_load_objects() (рядок 579 із /var/www/user1184/data/www/acopuua/includes/menu.inc).

Хіміко-технологічний факультет

Директор: 
Брем Володимир Вікторович
Телефон: 
705-85-31
Деканат: 
каб. 112, корпус Х

Факультет здійснює підготовку інженерів-хіміків-технологів для хімічної і фармацевтичної галузей промисловості, а також екологів для природоохоронних установ.

На ХТФ вас навчать конструювати, експлуатувати обладнання хімічних виробництв, а також проводити всі необхідні виміри і розрахунки для оцінки екологічного стану на виробництві, в регіоні.

Випускники факультету працюють на підприємствах з виробництва вітамінів, харчових добавок, антибіотиків, протимікробних препаратів, лікувальної косметики, в проектно-конструкторських і науково-дослідних інститутах, на заводах з виробництва мінеральних добрив, аміаку, лугів і кислот, полімерів, фарб, миючих засобів, кінофотоматеріалів.

Випускники хіміко-технологічного факультету підготовлені як організатори і вчені в області розробки технологій і апаратурного оформлення виробництва неорганічних речовин, основного органічного та неорганічного синтезу, промислового виробництва фармацевтичних препаратів і контролю над екологічною безпекою цих виробництв.

Після закінчення навчання випускники працюють керівниками цехів, змін, завідувачами центральних заводських лабораторій на значних хімічних підприємствах, таких як Одеський припортовий завод, которій нагороджений "Золотою зіркою" як переможець конкурсу серед кращих підприємств Європи, а також на об'єднання "ЛУКОЙЛ" і "ЕЛЛАКС" , в проектно-конструкторських і науково-дослідних інститутах. Випускники факультету працюють також в сфері менеджменту та займаються науково-педагогічною діяльністю.

Ступінь бакалавра:

Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Освітня програма / спеціалізація:
Освітня програма / спеціалізація:

Ступінь магістра: